Tko održava članke na rvackoj Wikipediji?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Tko održava članke na rvackoj Wikipediji?

Unread post by Zoran »

Ne znam u koji bi podforum ovo spadalo pa ako bi spadalo u neki drugi pliz premjestite.

Enivejz, mutno se sjećam da se nekad, pred šest-sedam godina možda na nosfu netko pojavljivao tko je imao veze s hrvatskom wikipedijom?

Naime, znam da sam imao članak na hrvatskoj wikipediji. Čak su mi i fotku apdejtali jednom, znam da tip ufotkao na sferakonu s nekom sferom u rukama.

Međutim, tog članka više nema. Netragom nestade. Imam wiki na engleskom, imam čak i na poljskom, ali na materinjem - ispario.

Jel ima netko neko objašnjenje? Zašto je članak s wikipedije jednostavno - nestao?
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2843
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Tko održava članke na rvackoj Wikipediji?

Unread post by Xaotix »

E vidiš, to sam i ja primjetio. Neke stranice koje sam gledao su nestale par dana poslije (Mr. Mačak). Čak sam na jednoj našao tekst da je stranica uklonjena jer je riječ o zastarjelim podacima koje nitko dugo nije obnavljao, ili tako nešto... Kasnije su počistili i linkove prema njoj, pa ju više nisma uspio otvoriti.

Evo ti stranice za pitanja, tu bi trebao moći dobiti odgovor.

Nego, nije ti pala na pamet mogućnost da si se previše zamjerio doktoru Andriji? :hehe:
Randomness is strong with this one!
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Tko održava članke na rvackoj Wikipediji?

Unread post by nelchee »

Meni kad dođem na stranicu Zoran Krušvar kaže sljedeće:
Upozorenje: Ponovno stvarate stranicu koja je prethodno bila izbrisana.

Razmotrite je li prikladno nastaviti s uređivanjem ove stranice. Za vašu informaciju slijedi evidencija brisanja i premještanja za ovu stranicu:
* 12:20, 20. listopada 2010. Lasta (Razgovor | doprinosi) izbrisano "Zoran Krušvar" ‎ (Neodgovarajući sadržaj, istekao rok za popravak)
* 21:50, 6. listopada 2010. MaGa (Razgovor | doprinosi) Zoran Krušvar premješteno na Razgovor:Zoran Krušvar ‎ (Nesređen članak)
Očito se ne radi o tome da nisi dovoljno poznat da bi imao svoju wiki stranicu, već je članak očito bio napisan loše, tj. na ne-enciklopedijski način.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Tko održava članke na rvackoj Wikipediji?

Unread post by Zoran »

Sad bih rekao "e, jebiga kad tu wikipediju svatko piše" :lol:
Post Reply