QUIZZ ME..

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

You are 40% SF ZNALAC

Out of 5 people the average score was 56%

Kao [?]to vidi[?] ni meni se ne pi[?]e dobro. :uzdravlje:

Nat
At last, the stars are finally right...
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

<center>I got a 67% on the SF KVIZZ test!<br>
Click <a href="http://nosf.net/kviz/saved/1sfkvizz/">here!</a> to take it</center>
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:shock: ?ovje?e ja misla da ?e me ljudi popljuvat kak je lagan.. :uzdravlje: bravo za ja!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

btw, ako postoje pitanja i nedoumice glede pitanja/odgovora, slobodno pitajte.. :wave:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

54 :(
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

Dren wrote:ej. ja imam osje?aj da i one [?]to sam to?no odgovorio da sam pogodio.
ovo je i moja primjedba, test bi trebao imati i 4. opciju: " ne znam"
(ili tako ne[?]to)
jer ovako u slu?ajevima kad re[?]avatelj nije siguran u odgovoer ide na sre?u a ima 33% [?]ansi da pogodi, [?]to ba[?] i nije malo

no i ovako nesigurni rezultati su sljede?i:
You are 73% SF ZNALAC

Out of 9 people the average score was 61%

(zanimljivo je to [?]to nisam imao ni malo sre?e, sve ono [?]to nisam znao, sam fulao odgovor)
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

e, moĹže li se znati kakav je najbolji rezultat?

8-) :oops:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ne može bit 'ne znam' opcija jer bi se ra?unala kao neto?an odgovor.. mogu se još samo ponuditi dodatni odgovori..

najbolji skor je 100%.. naime moj :iconbiggrin:

ne znam, mislim da si zasada ti najbolje riješio.. ispri?avam se ako sam nekog zakinula!
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

Den wrote:ovo je i moja primjedba, test bi trebao imati i 4. opciju: " ne znam" (ili tako ne[?]to)
jer ovako u slu?ajevima kad re[?]avatelj nije siguran u odgovoer ide na sre?u a ima 33% [?]ansi da pogodi, [?]to ba[?] i nije malo
Pa tako je svakom kvizu. Kad kazes 'ne znam', racuna se kao netocan odgovor, ne? :shock: Samo 'ne znam' je sigurno netocan, a ovako imas sanse da pogodis. :o
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

po[?]teno je da se ra?una kao neto?an odgovor jer se time dobije to?an rezultat kviza (testa)
sretnik koji ne zna ni jedan odgovor bi mogao pro?i s 100% to?nih odgovora

p.s.

jel bi moglo da se ne odgovorai nna pitanje na koje se ne zna odgovor a da se po[?]alje upit za rezultat?
nisam probao a dosad mi se de[?]avalo da ako ne[?]to propustim program neda dalje dok se ne popune sve rubrike
ban

Unread post by ban »

Den wrote:jel bi moglo da se ne odgovorai nna pitanje na koje se ne zna odgovor a da se po[?]alje upit za rezultat?
nisam probao a dosad mi se de[?]avalo da ako ne[?]to propustim program neda dalje dok se ne popune sve rubrike
Ako ne odgovoris, program to racuna kao 'ne znam' i kaze da si netocno rijesio :) Eto, rijesili smo dilemu sa odgovorom 'ne znam' :blob:
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

<center>I got a 67% on the SF KVIZZ test!<br>
Click <a href="http://www.nosf.net/kviz/saved/1sfkvizz/">here!</a> to take it</center>


Pa iskreno... nadao sam se boljem :)

:blob:
Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ah, 93%... Iako sam u jednom pitanju bio malo... Privilegiran :)

I, da, imas jedno slovo viška u odgovoru na Jamesa T. Kirka. I još sam primijetio neke tipfelere. C-c-c-c...
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

60% hmpf... very unhappy

ali je super test Ire!!!!!!!! :cheers:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Post Reply