NLO

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

NLO

Unread post by Alien2dio »

Vjerujete li u NLO ili ne?
Pri tome ne mislim vjerujete li u postojanje izvanzemaljske inteligencije ili u postojanje zivota izvan naseg planeta, nego bas u NLO?
Vjerujete li da nas posjecuju mali zeleni :alien: ?
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Bojan
Puppeteer
Posts: 136
Joined: 16 Dec 2003, 03:47
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Bojan »

Npr. ?esi?-Rojs.

Bi?e takve tjelesne gra?e o?ito potje?e s planete s gravitacijom barem 2 G. Osim toga, po frizuri i mentalnom sklopu vidi se da je rije? o pripadniku rase koja je evolucijski do te mjere napredovala da je mi, homo sapiensi, uop?e ne moĹžemo shvatiti.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Npr. ?esi?-Rojs
ROTFLMAO!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Preporu?am Lete?i tanjuri iznad Sovjetskog Saveza i drugih zemalja, Solomona Abramovi?a Ĺ uljmana, ina?e akademika bjeloruske akademije znanosti. Izi[?]lo u Zagrebu negdje krajem osamdesetih. Pou?no djelce!
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Je ne vjerujem da postoje NLO-i u na[?]oj blizini. Barem ne ne[?]to [?]to bismo mi protuma?ili kao lete?i tanjur sa vanzemaljcima.
Vjerojatno postoji ne[?]to, netko, negdje... Ali vjerojatnost da budu toliko sli?ni nama i da postoje u isto vrijeme i na istom mjestu je beskrajno mala.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Klara wrote:Ali vjerojatnost da budu toliko sli?ni nama i da postoje u isto vrijeme i na istom mjestu je beskrajno mala.
pa ćosić - rojs nam uopće ne slići....
ali eto, bar smo razriješili misteriju kog on prtedstavlja u saboru

manjine :mrgreen:
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Kako nisam ubro Rojsa :x

Nego, citao sam negdje, nekad u nekim novinama ( :oops: kraljevstvo za antisklerin) konacni dokaz da su NLO-i tlapnja.
Sukus doticnog texta bi glasilo otprilike ovako:
Zamislite da izvanzemaljci prevale put od 20ak ili slicno mil. svjetlosnih godina i onda:
iskacu pred pijance, masakriraju krave ili dangube praveci krugove u zitu.
Ukoliko su zaista tu zasto onda ne kontaktiraju vladu, sabor, UN, mjesni ured...
A ako misle da jos uvijek nismo na zadovoljavajucoj tehnoloskoj-intelektualnoj razini onda bi nas ispitivali diskretnije.
Naime ako imaju pogon koji premasuje brzinu svjetlosti onda valjda imaju dovoljno dobre senzore da nas mogu promatrati sa sigurne udaljenosti ili cloaking device ili sto ja znam.

A onda se sjetim Adamsa i njegovog Vodica.
U njemu on objasnjava da su NLO-i i vanzemaljci ustvari nafureni klinci bogatih roditelja koji dolaze da zajefrkavju primitivne zemljane.
Iskacu pred njih i vicu PIP-PIP, stavljaju antene na glavu i farbaju se u zeleno. Neke i otimaju pa im ondak guraju sonde u razne otvore na tjelu. :shock:

Ko je ovdje lud?
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
Post Reply