Fortune's fool

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
Nog
Puppeteer
Posts: 121
Joined: 06 Aug 2009, 19:47
Location: Veja

Fortune's fool

Unread post by Nog »

Danas, nakon mjesec i pol štrebanja i jedanaest ispita u šest dana završio mi je kapetanski ispit u kojem sam prošao sve predmete ( uključujući najomraženije pravo ) osim jednog koji mi je ujedno i najdraži. Srećom imam pravo na popravni, ali najbolji komentar ovoj mojoj situaciji je citat velikog barda " O, I am fortune's fool! " i ova nova tema koju posvećujem svim ljubiteljima/mrziteljima najkapricoznije božice ( ah, žemskinje ) i pozivam ih da podjele svoja iskustva sa navedenom.

P.S. U slučaju da i ona čita ovo je ljubavna izjava. :D
Navigare necesse est, vivere non est necesse
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Fortune's fool

Unread post by niniane »

Fortuna je meni odnijela laptop upravo u vrijeme kad nemam para za novi. :x Fortuna me također smjestila na slobodne dane baš u vrijeme kad to nije najpametnije, s obzirom na situaciju na poslu, i još mi k tome utrpala neočekivane ekstra obveze za stručni. :x Don`t get me started for real..
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Fortune's fool

Unread post by writer16 »

mene fortuna prezire i mrzi iz dna duše i želi me satrti i staviti pod zemlju što prije moguće....na ratnoj nozi sam s njom..i da zavidim svima koji su dobri s njom..iako ja faktički ne znam zašto ona mene ne voli :(
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Fortune's fool

Unread post by niniane »

Mislila sam da me ne može mrziti više... al eto, zahebah se po tko zna koji put u životu..
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: Fortune's fool

Unread post by Belzebubbles »

pa, Bokačo neš priča da sa Fortunom treba kao sa ženom. Neš da treba bit čvrste ruke i to, pa te sluša.
sasvim nevezano uz to, ne čudim se previše što se sa Fortunom gledam preko nišanskih sprava. Ali, mogu joj i negirati postojanje i okrenuti se (?) nekom objektivnijem i racionalnijem pristupu. To ne pali, naravno.
...
:drunken:
Post Reply