streeepiteeeee!

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

mica milovanovic
Puppeteer
Posts: 183
Joined: 31 Mar 2005, 21:05

Re: streeepiteeeee!

Unread post by mica milovanovic »

napravljen 1. korak, položila prometne propise
Mali korak za čoveka, ali opasan po čovečanstvo... :D

Uzgred, da te utešim, pojedinim nespretnim ljubiteljima SF-a iz Beograda trebalo je dosta izlazaka na vožnju
da dobiju onu roze knjižicu... Ali, računam da su kriterijumi za ove nove generacije blaži...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: streeepiteeeee!

Unread post by ratchet »

Ej, druga su to bila vremena, kad je postojala samo jedna autoškola, a polagalo se na stojkama ako si bio sretne ruke. A komisija je imala jasan zadatak baciti svakog tko izađe prvi put na ispit vožnje (po mogućnosti i drugi ), pa makar bio i Fangio ( sad ovi mlađi neće znati niti tko je taj ). :bilo:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: streeepiteeeee!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Tko je Fangio? :P
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: streeepiteeeee!

Unread post by ratchet »

Neki starkelja. :vozi:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Xaotix »

:bilo: Juan manuel Fangio...
Eeeeeeeeeeeeee.... On je bio šoferčina :D.
5 puta osvajao Grand Prix formule 1. Trebalo im je 50 godina da ga dostignu.

Nego Ire, kako ide praksa?
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Ire »

Xaotix wrote:Nego Ire, kako ide praksa?
nisam još krenula. imaju gužvu u školi, pa tek sljedeći tjedan ... :(
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by poison »

Xaotix wrote::bilo: Juan manuel Fangio...
Eeeeeeeeeeeeee.... On je bio šoferčina :D.
5 puta osvajao Grand Prix formule 1. Trebalo im je 50 godina da ga dostignu.
ako hoćeš da te klinci razumiju, onda kažeš schumacher. :D
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Izitpajn »

Ire wrote:nisam još krenula. imaju gužvu u školi, pa tek sljedeći tjedan ... :(
U čemu je problem? Uletiš autom u školsko dvorište i nema više gužve...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Ire »

a onda mi nakon toga samo dragovoljno daju vozačku, evo, na, ma ne trebaš ti na ispit :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: streeepiteeeee!

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ire wrote:a onda mi nakon toga samo dragovoljno daju vozačku, evo, na, ma ne trebaš ti na ispit :zubo:
Ja sam vozačku dobio u kutiji Coco Pops-a. Samo sam trebao nalijepiti sliku i napisati svoje podatke. Nije mi se dalo ići na te autoškole i slične bakrače. Mislim, ko danas uopće gleda znakove na cesti? Ionako nemaju smisla. Dođem do Andrijinog križa, a Andrije nigdje na vidiku. Pa si mislim, možda je čovjek otišao na pauzu. Pa ga pričekam i prođe sat, dva, tri a Andrije ni za lijek. I onda se zapitam - jebemu, pa zašto ga uopće čekam, kad mi križ ni ne treba? imam već jedan doma.

Pa onda dođem do znaka divljač na cesti, a cesta prazna. A ja baš ogladnio. I to me frustrira.

Pa mi onda stavljaju one znakove s brojevima, a malo kasnije opet znak s tim brojem, al je išaran, kao ne valjaj taj broj, nego par metara dalje napišu neki drugi broj, pa onda opet taj ne valja... Jebote, jel nisu te znakove mogli praviti neki matematičari ili malo odlučniji ljudi, koji znaju šta hoće? I, uostalom, zašto mi uopće stavljaju te znakove? Pa ja znam brojeve! A oni koji ih ne znaju su ionako premladi da voze auto. Nema mi to smisla.

Ili onaj znak Stop. Dobro, stanem ja. I šta onda? Nemam pojma, ne piše šta treba dalje raditi. Pa stojim dan-dva, a znak stalno isti. Ma u kur*c s tim znakovima! To se sigurno netko samo zajebava. Bit će da je onaj Andrija!
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: streeepiteeeee!

Unread post by ratchet »

I onda još ti žmigavci. Ma što je čoviče briga onoga iza mene di ja iden, ma da mu ne bi reka. A pale neki i svitla po danu, ko da su, božemiprosti, čoravi.
E, a znan ti ja Andriju. Reč ču mu da te zajebaje više čin ga vidin.
Nego reci ti men kume kad oni mislu maknit ona božićna svitla s križanja. Svitle li svitle, crveno, zeleno, svakojako. I svit zbog njih malo iđe, malo ne iđe, teška zbrka bogati, pobenavi narod načisto.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
mica milovanovic
Puppeteer
Posts: 183
Joined: 31 Mar 2005, 21:05

Re: streeepiteeeee!

Unread post by mica milovanovic »

Ja sam tako pao nekoliko puta, pa sam otišao kod rodbine u Bajinu Baštu da tamo probam, malo i preko veze...
Međutim, tol'ko sam loše vozio da su mi rekli da je zbog moje sigurnosti bolje da još malo vežbam. Argh... :x
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: streeepiteeeee!

Unread post by writer16 »

evo jedne prednosti dbk-a što je tamo lakše polagati vozački :D :D :D ono imaš dvije glavne ceste i dva semafora naučiš sve cake i male uličice kako što i praktički si položio :D :D
mislim da se ja ne bih usudio stati za volan u zg-u prije nego imao vozačku u rukama :D :D :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: streeepiteeeee!

Unread post by Zeljko »

ja ne bih nikad položio da mi instruktor nije sredio
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
Post Reply