Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Makovnjacha
Puppeteer
Posts: 122
Joined: 30 Dec 2008, 18:14
Location: oko Zagreba

Re: Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Unread post by Makovnjacha »

Znači, vama su snjegovići ko babaroge...a ak još dobe beskonačni život- uh, brrrr :)

A napisat ću onda obje verzije,pa ko živ ko mrtav :zubo:
MadDog wrote: Zar se nitko ne sjeća jedne priče iz Siriusa sa maticama, vješalicama (aufengerima, afingerima, whatever) i biciklima?
Gdje su matice nešto kao gusjenice, vješalice slijedeći stupanj, poput leptirove čahure, a najzad se organizmi razviju u bicikle.
A ja sam ti seljak po tom pitanju...svih ovih godina sam čitala krive stvari za ovaj forum. Moglo bi se reći da sam začahurena gusjenica koja se tek treba pretvorit u pravu geekicu :D
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Unread post by MadDog »

Makovnjacha wrote:
MadDog wrote: Zar se nitko ne sjeća jedne priče iz Siriusa sa maticama, vješalicama (aufengerima, afingerima, whatever) i biciklima?
Gdje su matice nešto kao gusjenice, vješalice slijedeći stupanj, poput leptirove čahure, a najzad se organizmi razviju u bicikle.
A ja sam ti seljak po tom pitanju...svih ovih godina sam čitala krive stvari za ovaj forum. Moglo bi se reći da sam začahurena gusjenica koja se tek treba pretvorit u pravu geekicu :D
:D
Prema onome što ostali cijenjeni članovi ovog foruma čitaju i gledaju, ja sam ti negdje još matica, daleko od toga da postanem pravi bicikl! :D
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Unread post by ratchet »

MadDog wrote: Zar se nitko ne sjeća jedne priče iz Siriusa sa maticama, vješalicama (aufengerima, afingerima, whatever) i biciklima?
Gdje su matice nešto kao gusjenice, vješalice slijedeći stupanj, poput leptirove čahure, a najzad se organizmi razviju u bicikle.
To je jedna od onih priča koja ostaje u sjećanju. Mislim da mi je uz nju trajno urezano u mozak ostalo jedno desetak priča iz Siriusa.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Unread post by MadDog »

ratchet wrote:
MadDog wrote: Zar se nitko ne sjeća jedne priče iz Siriusa sa maticama, vješalicama (aufengerima, afingerima, whatever) i biciklima?
Gdje su matice nešto kao gusjenice, vješalice slijedeći stupanj, poput leptirove čahure, a najzad se organizmi razviju u bicikle.
To je jedna od onih priča koja ostaje u sjećanju. Mislim da mi je uz nju trajno urezano u mozak ostalo jedno desetak priča iz Siriusa.
Heh... da... od tih trajno urezanih najbolje se sjećam Hlloyge-a iz Mini-YU Siriusa, potom priče "Press Enter"... ahhh... ta divna vremena Siriusa... pa čak i uz dvije odbijenice na nadobudno poslane priče koje su bile loše same po sebi, a tek ocjene ("Slab štos slabe obrade" i "Autor je očito previše gledao film New York 1997 (!)...") - po tome bi se dalo naslutiti što sam pisao... :lol:
OT... :oops:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Dilema ili u kakvom mi to svijetu živimo?

Unread post by Xaotix »

Definitivno snjegovići :blob:

Deranged mutant killer monster snow goons su poznata snježna opasnost, ali ih akademska zajednica sakriva jer se boje proširiti istinu. Zato i izazivaju globalno zatopljehnje ne bi li im jednom zauvijek stali na kraj!
Randomness is strong with this one!
Post Reply