15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 770
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Zeljko »

meni je najmoćnije kada islamisti (ovjdje možete umetnuti bilo koje ime osvajačke grupe naroda države) i ostala klapa koji jedva čekaju da nekog osvoje i promijene mu mišljenje u skladu sa svojim...počnu govoriti kontra buša

pa vi ste BUŠ---> nemate pojma o svijetu samo sebe gledate nije vas briga za druge želite sve prilagoditi sebi svoje provincijske svjetonazore želite uzdignuti na svjetski nivo... i nekome to pođe za rukom a vama ne i odmah probelmi :zubo:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nismo ni mi mnogo različiti od tih koje si naveo. Najsretniji smo kad nam susjedu crkne krava, a najtužniji kad nam susjed dobije na lotu.
Buš je samo tulavi čiko koji zna namigivat i gušit se s perecima. A sve ostalo obavljaju bijelokućanci. Sjetite se Zapadnog krila. Pretpostavljam da se stvaran život od toga u seriji razlikuje samo po tome što Buš ne odlučuje ništa. Mislim, zaposlenici vide da je čovjek budala i da ga mogu iskoristiti za svoje "pothvate". Na kraju će svi pljuvati na Buša, a ljudi koji su zapravo krivi za sve probleme koje je Amerka uzrokovala, koji su radili u sjeni će živjeti kao bubreg u loju, kad odu iz Vajt Hausa i nitko neće uprijeti prstom u njih.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
Post Reply