15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Hrvoje »

"Obecavam vam da cu slusati to sto je receno ovdje, iako nisam bio ovdje", na Ekonomskom forumu u Waco, Teksas, 23. kolovoza 2002

"Mnogo smo vremena proveli pricajuci o Africi, kao sto bi i trebali. Afrika je nacija koja pati od nevjerojatne bolesti", Gothenburg, Svedska, 14. lilpnja 2001.

"Ako naucite dijete da cita, on ili ona moci ce proci test pismenosti", Townsend, Tennesse, 21. veljace 2001.

"Ne mogu zamisliti da netko poput Osame bin Ladena moze razumjeti smisao Hanuke", Bijela kuca, Washington, 10. prosinca 2001.

"Znate, jedan od najtezih poslova je povezati Irak i borbu protiv terorizma", intervju za CBS, 6. rujna 2006.

"Imate li i vi crnce?", brazilskom predsjedniku Fernandu Cardosu, Washington, 8. studeni 2001.

"Na svaku pucnjavu sa smrtnim posljedicama, dolazi otprilike tri bez smrtnih posljedica. A, ljudi, to je nedopustivo u Americi. Jednostavno nedopustivo. Moramo nesto poduzeti u vezi toga", Philadelphia, Pennsylvannia, 14. svibnja 2001.

"Znam da ljudi i ribe mogu imati miran suzivot", Safinaw, Michigan, 29. rujan 2000.

"Znam u sto vjerujem i nastavit cu objasnjavati to u sto vjerujem, a vjerujem da je to u sto vjerujem ispravno", Rim, 22. srpnja 2001.

"Najvaznije nam je pronaci Osamu bin Ladena. To je nas prioritet i necemo odustati dok ga ne pronademo", Washington, 13. rujna 2001.

"Ne znam gdje je bin Laden. Nemam pojma i stvarno me ne zanima. Nije toliko bitno. Nije nas prioritet", Washington, 13. o,,ujka 2002.

"Zelim da znate da kad govorimo o ratu, zapravo govorimo o miru", Washington, 18. srpnja 2002.

"Vjerujem da Bog govori kroz mene. Bez toga, ne bih mogao obavljati svoj posao", grupi Amisa, 9. srpnja 2004.

"Da je ovo diktatura, bilo bi puno lakse, dok god sam ja diktator", Washington, 19. prosinca 2000.

"Nasi neprijatelji su inovativni i snalazljivi, kao i mi. Nikada ne prestaju razmisljati o novim nacinima na koji bi povrijedili nasu zemlju i nase ljude, kao ni mi", Washington, 5. kolovoza 2004.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by ratchet »

Genijalno. Ovo je zbilja grm koji govori. A ne gori. A možda bi trebao.
:x
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Hrvoje »

Ovo o ribama mi je lol.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Ire »

i dalje mi je najbolja izjava nakon ture po latinskoj americi da mu je bilo super ali jedino mu je žao što ne priča latinski :zbunj:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Alien2dio »

Sestricna od mog kolege je nastupala na Busmanovom prijemu u ZG, mislim sa ladaricama ili neki folklor.
Uglavnom nakon nastupa su se rukovali sa njim i ona mu je rekla "God bless You"
Njegov odgovor "He alredy did!"
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by niniane »

Zašto mu je uoopće rekla "God bless you"?.. :scratch:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Zeljko »

niniane wrote:Zašto mu je uoopće rekla "God bless you"?.. :scratch:
zato što se ljudi vole ulizivati :kava:


ja ne znam što bih mislio o njemu...

niti ga volim niti ga mrzim... niti ga smatram pametnim niti glupim...

eto sam taj njegov odgovor mnogo kaže o njemu :scratch:

svaka njemu čast... tolko mrtvih zbog njega a on je tako miran staložen opušten... i da takav odgovor
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Nije mi jasno zašto svi Džordža smatraju glupim.
Čovjek koji unatoč tako niskoj razini inteligencije kakvu ima Bush, uspije postići da ga narod od 300 milijuna pripadnika izabere za predsjednika države, mora biti izuzetno pametna osoba.
Ili je 300 milijuna pripadnika države koji su ga izabrali za predsjednika, još gluplje od njega.
A to povlači zaključak da su Europljani najgluplji ljudi na svijetu.


PS: tko spomene da nisu svi Amerikanci glasovali za Busha, nabijem ga na Vlada Tepeša
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Alien2dio »

niniane wrote:Zašto mu je uoopće rekla "God bless you"?.. :scratch:
Kurtoazija?

mislim, ni ja nisam vjernik ali da se upoznajem sa Papom sigurno bi bio pristojan i ne bi mu rekao "a jesi ti uludo procerdo svoj zivot!"
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by niniane »

Ja bih vjerojatno rekla samo "Hello" :kava:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Alien2dio »

Zeljko wrote:eto sam taj njegov odgovor mnogo kaže o njemu :scratch:
Sto, nije ga Bog blagoslovio?
Ako si na celu najmocnije/bogatije drzave na svijetu 2 (!) mandata za redom sa velikom sigurnoscu mozes reci da te netko odozgo voli.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by niniane »

Ili netko odozdo... :vrag: :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by Zeljko »

Alien2dio wrote:
Zeljko wrote:eto sam taj njegov odgovor mnogo kaže o njemu :scratch:
Sto, nije ga Bog blagoslovio?
Ako si na celu najmocnije/bogatije drzave na svijetu 2 (!) mandata za redom sa velikom sigurnoscu mozes reci da te netko odozgo voli.
jeste blagoslovio ga je...

ali kad mi gledamo u njega odavde... iz prašine :(

ko zna kako je tamo na vrhu... možda je on samo obična lutka... kojom manipuliraju oni koji vuku poteze iz sjene... možda je sretan samo za nas... a unutar sebe je veoma nesretan... ko zna... gleda li posljedice svoje vladavine... :scratch:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: 15 najglupljih izjava Georgea W. Busha

Unread post by niniane »

Ja ga ne smatram dovoljno inteligentnim da bi mogao promatrati posljedice. I mislim da je samo lutka, figura.
(ok, ok, znam, procjenjujem čovjeka isključivo na temelju selektivnih informacija... ali daaaaaaamn, neću mijenjati to stajalište!...)
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply