besramna samoreklama

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

besramna samoreklama

Unread post by Ire »

:mrgreen: eh da, neko mi je jednom rekao da samoreklama ne može niti biti nešto drugo do li besramna.. a šta ?eš..

nego, ovaj topik se ti?e natje?aja ekran_iskon_02 i mene.. natje?aj je gotov, ko što vjerojatno znate, nisu mi dali laptop, bedaki, ha ?ovjek u?i dok je žif, no dobro, al mi je pri?a ipak uvrštena u prvih 200 (i to 18. :shock: ).. e sad, bilo bi lijepe da iza?e u nekoj knjigi, a za to treba glasovat, a ne smiješ glasat preve? s istog kompa jerbo ti izbrišu sve glasove (nije da bih ja glasala sama za sebe, ma nikad :twisted: ) i tak..

?e ho?ete, ?e vam se pri?a svidi, sve po vašoj savjesti.. nu, evo vam link, pa vi glasujte, ne glasujte.. :wink:

hvala svima unaprijed.. :)

http://ekran-price.iskon.hr/prica.php?p ... id&start=0
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Sram te bilo kako se reklamira[?]! :evil:

(Malo sam ljubomorna jer moja pri?a nije upala u prvih 200. Ĺ mrc :cry: )

Evo sad ozbiljno: ba[?] mi je drago zbog tvoje pri?e. Pro?itala sam je i jako mi se svi?a (pogodi koju ?e[?] ocjenu doiti od mene :wink: ) DrĹžim ti fige za knjigu. 8)


Ima li jo[?] koga s NOSF-a me?u autorima 200 pri?a :?:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Nisam još pročitao ali budem glasao za tebe :twisted: , čestitam
Život je samo san na putu do smrti
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

Ja sam pro?itao, i glasao, i dobila si 5... :)
No, me?utoa... pri?a ti je pod rednim brojem 18, ali ti nije osamnaesta po poretku... nije, trenutno, niti me?u prvih 100 (koliko prikazuju na rang listi).
Zato, gospodo nosf-ofci... odmah za linkom i glasajte, glasajte, glasajte se!
I svi da ste iri dodijelili 5 jer'bo se rangiraju pri?e prema prosje?noj ocjeni!!!! (a vjerojatno i prema broju glasova)
Bilo bi [?]teta da ne bude objavljeno ako postoji [?]ansa da bude, jer je pri?a dobra.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Svi za jednog, jedan za sve.
Danas glasujem za ire, a sutra možemo za bilo kojeg od vas. Drugovi ujedinimo se i izborimo svoje ...
Sad sam pretjero :lol:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:? bila je 18. po prosje?noj ocjeni žirija il neš, prije no što je 'glasovanje' zapo?elo.. sad kud koji mili moji.. baš ne vjerujem da bu tu bilo nekaj jer sam po nekim forumima vidla kak to ljudi rade.. hakerska oprema i to.. i glasovanje može zapo?eti! :shock:

al hvala svima na potpori :D

žao mi je klara, kaj tvoja nije ušla u uži izbor.. ja sam i prošle godine slala, al isto tak niš nije bilo.. al je zato prošle godine banu bila objavljena pri?a 'Je li to strah'

:D e da, i drago mi je da vam se pri?a svi?a.. napisala sam je dan prije odlaska u englesku nemaju?i ?ak vremena provjeriti broj znakova :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

ne daju da glasas više od pet puta sa jednog racunala...
:(
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

Nimrod wrote:ne daju da glasas vi[?]e od pet puta sa jednog racunala...
:(
Khm, ovo je prakticki nemoguce zapravo izvesti u okolnostima kakve su kod nas- tj. s malim broje staticnih ip adresa. U tom smislu ne moze se zabraniti racunalima s odredjenim ip adresama da glasuju jer su adrese dinamicke i moze se dogoditi da istu adresu u razlicito vrijeme ima drugi korisnik. Tako da ta kontrola ide skoro 100% preko kukija. Pretpostavljam da ako obrises kukije odjednom vise nisi za istim racunalom i opet mozes glasovati :wink:
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ban wrote: Tako da ta kontrola ide skoro 100% preko kukija. Pretpostavljam da ako obrises kukije odjednom vise nisi za istim racunalom i opet mozes glasovati :wink:
Ide, upravo preko kukija (user@ekran.price.iskon.hr.txt ili tako nekako), kojima je expire date 24 sata... nije ba[?] razumljiv sadrĹžaj ali, svakako, ne[?]to negdje mijenjaju kako bi se moglo kontrolirati je li ili nije glasano sa odre?enog ra?unala...

Jo[?] do dana dana[?]njeg mi nije postalo jasno, a s obzirom na raznorodnost sustava kojima se pristupa netu i na raznorodnost browsera kojima se za to ljudi sluĹže, kako neka web stranica "pogodi" gdje doti?ni kompjuter 'sprema' svoje kukije? Ili to dojavi browser sam?
To mi nije bistro... ma, nema veze...
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

Evo i ja glasala! :D
A pricha stvarno je za 5! :wink:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Doba ti je priča, jučer sam glasao, glasat ću i danas.
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Zašto nije na stranici vjest da je ire među prvih 18 :?:
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

L.Z. wrote:Zašto nije na stranici vjest da je ire me?u prvih 18 :?:
više nije me?u prvih 18 (ako je ikada bila, MadDog mi je srušio snove o tome).. sada je prije me?u prvih 180..

al nije važno.. važno je da vam se pri?a svi?a bila ona moja il od nekog anonimusa, to zna?i da ima nade zamenee.. :)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Kyra wrote:Evo i ja glasala! :D
A pricha stvarno je za 5! :wink:
:D hvala najljepša
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply