besramna samoreklama

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

ban

Unread post by ban »

L.Z. wrote:Za[?]to nije na stranici vjest da je ire me?u prvih 18 :?:
Pa sto nisi stavio vijest? Imas i ti pristup. :roll:
Ire, sori. Ne znam zapravo kako da oblikujem vijest, a da ne lici na naslovo ovog topika :o
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo što kaže glede glasovanja, kukija i ostalog..

Daju?i ocjene po istom principu kao i ?lanovi žirija, posjetitelji ?e odabirati 100 pri?a koje ?e, s prve tri nagra?ene, biti objavljene u knjizi Ekran pri?e_02. Jedina razlika od prošlogodišnjeg on-line ocjenjivanja bit ?e u tome što ?e se s jednog ra?unala, unutar 24 sata, mo?i glasati za samo pet pri?a. Tako?er, svoje ocjene ne?e mo?i dati posjetitelji koji u svojim internet browserima imaju isklju?ene cookiese.

Ta je mjera poduzeta kako bi se sprije?ila pojava s prošlog glasanja, kada je ve?ina pri?a, zbog toga jer ih se svih 200 moglo ocijeniti unutar 24 sata, imala podjednak prosjek visokih i niskih ocjena, iz ?ega je lako zaklju?iti da su se 'svojim favoritima' dijelile petice, a 'konkurenciji' sve redom jedinice. Zato ?e se sada mo?i glasati za samo 5 pri?a u roku od 24 sata.

Tako?er ?e, zbog izbjegavanja hakerskih manipulacija ocjenama, biti pra?eno stanje na serverima te ?e se svaka 24 sata brisati sve ocjene koje stignu u masivnom prometu s istog ra?unala.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ban wrote:
L.Z. wrote:Zašto nije na stranici vjest da je ire me?u prvih 18 :?:
Pa sto nisi stavio vijest? Imas i ti pristup. :roll:
Ire, sori. Ne znam zapravo kako da oblikujem vijest, a da ne lici na naslovo ovog topika :o
ma sve oke, nisam ja upravo iz tog razloga stavljala vijest.. to bi ve? bilo pretjerivanje i besramnosti :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

WOW! pri?a mi je trenutno 68.!!

:D hvala kaj navijate za me!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

A sad je na 42. mjestu. :D
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
ban

Unread post by ban »

ire wrote: Tako?er ?e, zbog izbjegavanja hakerskih manipulacija ocjenama, biti pra?eno stanje na serverima te ?e se svaka 24 sata brisati sve ocjene koje stignu u masivnom prometu s istog ra?unala.
Da, ali ne kaze se... Ma dobro, nema veze. Necu sad tu pricati kako se ovo moze zaobici da ne bi netko jos zlorabio :oops:
ban

Unread post by ban »

Ire, prica ima dobar prevrat odnosno okosnicu. Lik nastaje pod prstima autorice, a autorica je dio iste price na jedan metatekstualani nacin u kojem se ona nalazi negdje izmedju teksta u normalu i teksta u italicu, negdje izmedju zelja i pisma ali, fizicki, tek s one strane plasticnih tipaka koje ju nesmiljeno dijele od od izmastanog (!) joj lika.
Dobra je prica.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

baš si to lijepo sro?io :D smijem li tvoju kritiku upotrijebiti u besramne reklamne svrhe? :mrgreen:

hvala, puno mi zna?i što si našo volje i vremena da je pro?itaš, a kamoli da je tako lijepo ocijeniš.. :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
ban

Unread post by ban »

ire wrote:ba[?] si to lijepo sro?io :D smijem li tvoju kritiku upotrijebiti u besramne reklamne svrhe? :mrgreen:
Ha. Pa, pisem tu neke kritike, pa se malo vjezbam :) No, osjecam da imas nedovoljno kako spolnih tako i krvavih radnji u djelu. Mozda citaoci ne osjete poetiku price.
Smijes upotrijebiti, zasto ne. Dapace.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

osjecam da imas nedovoljno kako spolnih tako i krvavih radnji u djelu. Mozda citaoci ne osjete poetiku price
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ma neeeeeeeee.. di si ti vidio takve pri?e? ja sam vidla samo ?edne i bezazlene (ne želim navoditi naslove jer ne znam bi li se to kosilo s nosfovim kontroverznim zakonima o prosta?enju..)

ma uistinu, zbilja i nevjerojatno, al da se jedna pri?a ko 'što svetlana zamišlja dok se *tako mi mlijeka u prahu*' nalazi ravno 30 mjesta iznad moje, to stvarno treba nešto govoriti o publici koja glasa.. ne želim da me krivo shvatite, ne uzdižem ja samu sebe, al ta je pri?a stvarno za *tako mi mlijeka u prahu* i *tako mi mlijeka u prahu* me ljuti da bih *tako mi mlijeka u prahu*!!! :evil:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

ban wrote: No, osjecam da imas nedovoljno kako spolnih tako i krvavih radnji u djelu. Mozda citaoci ne osjete poetiku price.
Ha, ja sam mislila da se samo meni ?ini da je glavni kriterij za bodove to da pri?a bude [?]okantna, puna nasilja itd. Koga briga za stvari kao [?]to su stil i poetika :wink: (zaklju?ak izveden na malom broju pri?a koje sam pro?itala)

Ali to ni nije iznene?uju?e, to je i kriterij za najpopularnije filmove :?

I moĹže li uop?e ovakvo masovno glasanje biti realno u smislu "umjetni?kih vrijednosti"? :?:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

I može li uop?e ovakvo masovno glasanje biti realno u smislu "umjetni?kih vrijednosti"?
moje je ?vrsto mišljenje: NE
briga me ho?e li me netko smatrat umišljenom i taštom.. ja kad pišem trudim se napisanome dati i umjetni?ku vrijednost, uspijevam li u tome ili ne, to je na ?itateljima da prosude.. jednako tako želim u knjigama koje ?itam prona?i natruhu umjetni?koga dara. književnost je i dalje umjetnost, ne samo na?in kako da se nabrzaka dobije laptop ili šporet :evil:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

:? nakon što mi se svo ovo vrijeme pri?a šetala me?u prvih sto (samo jednom je izašla s liste, al je stvar vrlo brzo bila popravljena 8) ) u sino?njem maratonskom i posve nelegalnom glasovanju tko zna kojih individua, pri?a mi je bila potpuno izba?ena!! glasovanje je završeno, moje pri?e nema me?u onima koje ?e biti objavljene

neki su ljudi fakat smradovi! :evil:

?itam po drugim forumima da su primjetili istu stvar, neke pri?e koje su cijelo vrijeme bile me?u prvih sto, sada ih nema nigdje na vidiku, a neke koje ni vidio ni ?uo, sada spadaju me?u najbolje..

jebeš ti javno glasovanje!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

ire wrote::?
poku[?]ava ne psovati[?] ti javno glasovanje!
:? :shock: :evil:
Post Reply