BEST OF NOSF FORUM

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Ire »

.. evo netko je tražio ..

:kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Tanja.C »

Aha, tu će se keljiti Samsungova, Bahodova i Izitpajnova serendanja? :zubo:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by niniane »

Znači, krećemo u potragu za biserima... :D :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by nelchee »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Mene su roditelji vodili u školu sve dok nisam krenuo u srednju. Tad su prestali jer mi je srednja bila u drugom gradu. Ȓesto sam plakao kad bi nastava završila jer nisam znao gdje trebam ići. Nikako nisam mogao zapamtiti kako ulice izgledaju, tako da sam se često gubio. Jednom sam dva dana proveo ispod nekog mosta (kao klinac sam pokupio nekakav virus, pa mi je vid bio jako loš, ali u međuvremenu se popravilo) jer sam mislio da mi je to spavaća soba. E da, inače smo imali malu kuću i ja nisam imao svoju sobu, pa sam spavao u kupaonici, tako da sam navikao na stalnu vlagu. Zato sam zamijenio potok sa svojom kućom.
A u školi sam bio razredni klaun. Zato jer mi je nos uvijek bio krvav. Bilo im je zanimljivo gurnuti me kroz prozor s prvog kata. Zato sad ne vidim dobro na desno oko, jer mi smeta nos. A bio sam toliko debeo da sam išao u dva razreda odjednom. Kad malo razmislim, uklapao sam se u ekipu. Svaki odmor kad bih pao kroz prozor, odlazio sam u kotlovnicu i tamo se družio s ložačem. Bilo nam je super. Igrali smo se tko će dulje držati vrelu cijev u rukama. I ja sam uvijek pobjeđivao. On je uvijek odustajao kad bi vidio koliko ju dugo ja mogu držati, pa nije ni pokušavao. A bio je stvarno dobar prema meni. Meni je pušta da sve radim prvi. I to s cijevima i kad je trebalo ložit, pa kad je trebalo ulovit štakora. Bili smo super ekipa.
A u razredu nas je bilo trideset dvoje. Osamnaest cura, trinaest dečki i ja. Učitelji su bili dobri prema meni. Uvijek su mi dopuštali da brišem ploču i da zamjenjujem redare u svim njihovim poslovima. Bio sam jako važan u razredu, zapravo. Sjedio sam sam u posebnoj klupi, na hodniku. Rekli su mi da je to zato da nitko ne prepisuje od mene na testovima jer sam jako pametan.
Što se tiče izlaženja s ekipom, o, izlazio sam ja! Svaku večer su me mama i tata puštali van. Pred kuću. I kad bih počupao travu iz jarka, smio sam ići spavati u svoju kupaonicu. Samo sam se morao okrenuti prema zidu kad bi se mama i tata išli kupati, da me voda ne šprica po licu. Oni su mi rekli da je to za moje dobro, jer ih je to kupanje, izgleda jako boljelo. Kad su se zajedno kupali, onda je mama uvijek vikala i stenjala. I tata isto, ponekad. Rekli bi mi da zažmirim i okrenem se prema zidu dok to traje. Mislim da su imali nekakvu alergiju na vodu, pa ih je zato to toliko boljelo.
Imao sam i psa kad sam krenuo u srednju školu. Nisam išao busom kao ostali učenici, jer sam uvijek nekako zakasnio na njega. Baš kad bih se pojavio iza ugla, bus je naglo zatvarao vrata i odjurio sa stajališta. Pa sam išao pješke u školu. I onda me pratio taj pas. Bio je baš sladak. Uhvatio bi mi se za nogu, pa sam ga vukao do škole. Baš nam je bilo zabavno, meni i tom bernardincu.
Kad smo planirali maturalac, učitelj mi je rekao da je za mene bolje da ja ne idem jer bi me netko tamo mogao pokrasti. A kad sam ga pitao zašto onda idu svi ostali iz razreda, rekao mi je da ga za njih nije briga, da sam mu samo ja bitan. Baš me volio taj učitelj, bez obzira što mi je onda jednom, kad sam mu pokazao zadaću na koju mi je netko iz razreda razmazao govno, uzeo stolac i zabio mi jednu njegovu nogu u prepone. Doktor je kasnije rekao da neću moći imati djecu, a mama i tata su rekli - "hvala Bogu!" To valjda zato što mi nije bilo ništa teže.
Onda sam na kraju i ja išao na maturalac. Al sa svojim roditeljima na bazene. Uh kak nam je bilo zabavno. Tata se napio, pa me bacao s tobogana, a mama je vikala - "nemoj pokraj bazena!" Onda me tata odvukao u wc i rekao mi da se naguzim. E da. Nisam imao nikakve gaće, jer su mi rekli da mi ne trebaju, da bih tako radio i na maturalcu, pa su me ljudi na bazenu čudno gledali, a djeca su se smijala. I ja sam se smijao s njima. Baš nam je bilo zabavno! Kad smo išli kući, nisam mogao baš najbolje sjediti, al tata mi je rekao da bih sve to radio i na maturalcu. I tako, kad smo se vratili u školu, ispričao sam prijateljima u razredu, kako sam proveo svoj maturalac. Svi su se smijali. I ja s njima.
Ma, bilo mi je predobro u školi. Šteta što je trajala tako kratko, samo dvadeset osam godina. Da ne bolujem od raka debelog crijeva, sad bih upisao i fakultet, da mi opet bude tako dobro!

Eto, to je bila moja škola! :wave:
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Di si to našla?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Bahod »

E Danijel koji si ti sajko pa to je strašno
Mislim da bez problema možete preimenovat u Best of Samsugov otac
:zubo:
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by nelchee »

SAMSUNGOV OTAC wrote:Di si to našla?
obljetnica mature :)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by niniane »

Naravno, Samsung :lol:
Samsuilunov otac wrote:Imam pametan prijedlog po tom pitanju. Vi koji objavljujete natječaje! Nemojte uopće stavljati rokove za slanje priča, nego samo produžetke rokova. Da vidite kako će se pisati!
Recimo, neka Šiško za FFK stavi produžetak roka od 1. do 10. 4. Samo u tom razdoblju se mogu slati priče, a ako koja stigne prije, da ju se kozama da ju pojedu.
To je moj pametan prijedlog.
I jope Samsung:
Samsuilunov otac wrote:Oće bit i tu kakav natječajčić, pa da šaljemo fotke s nama i lutkama za napuhavanje maskiranim u aliene koje nas siluju?

I na kraju - SAMSUNG, post za koji je Xaotix u topicu o natječaju za Bludućnost rekao "Ako knjiga ne bude nominirana za Bad Sex in Fiction Award, Samsungov post žestoko konkurira finalistima!":
Samsuilunov otac wrote:Hoćeš reći da priče nisu ispunjene žestokim seksualnim nabojem koji u čitatelju budi neodoljivu želju i potrebu za zadovoljavanjem najosnovnije sekundarne ljuddske potrebe na bilo kome ili čemu što mu se nađe na putu?
Ili nježnom ružičastom romantičnošću koja svojim suptilnim prstima golica tvoje najskrivenije emocije, izvlačeći ih na površinu kako bi pokazali cijelome svijetu da se u tebi nalazi najnježniji cvijetak koji samo želi nečije dražesno milovanje i poljubac?
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Bahod »

Nu i na koji način se ja uklapam u ovaj tread
Moja patologija jednostavno nije toliko uznapredovala da bih mogao valjati vake perverzije. :zubo:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by niniane »

Samo čekaj, naći ćemo mi i nešto tvoje... :D :P
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Zar su vama to perverzije?! U mojoj se kući uvijek tako razgovara, molit ću lijepo! Doduše, u mojoj kući živim ja sâm, al to nije tema ove rasprave. :kava:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Tanja.C »

Evo friški odavde, ali NIJE Samsung:
ratchet wrote:Treba odmah ubaciti dio za rezanje. Kao ono kad junak na svom konju jaše u boj i onda deset kartica opisa krajolika i što je ručao a što večerao i kako je spavao i gomila rečenica klip klop điha. Vrijedi i za svemirski brod. Plavi planet, crveni planet opa još jedan plavi planet itd.
:lol2: :lol2: :lol2:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by Tanja.C »

Aha, Bahod je nešto plakao...evo ti ga na!
Bahod wrote:Sad bih najradije gledao Beverli Hils 365.. (je prošlo dana :zubo:) na hateveju dva
:scratch: ček malo pa baš to i radim wiiiiiiiiiiiiieeeeeeeeeee
O hepi dej :cheers: :cheers:
-e-
UUUUUUUU tek sam sad vidio brendonovu fucu - kad bi ja bio takav frajer
:lol:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: BEST OF NOSF FORUM

Unread post by niniane »

Da, to sa Brandonom je stvarno biser :lol:
... characters, personalities, stories and larps...
Post Reply