Ȓovjek dijeli pare svaki tjedan

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Post Reply
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Ȓovjek dijeli pare svaki tjedan

Unread post by Panonsky »

Htio sam ovu vijest objaviti pod topikom natječaji ali čini mi se da se ne radi o natječaju već jednostavno treba se samo besplatno prijaviti, napisati nekakav tekst ili poslati dobru fotku, video ili strip, pa ako je posječenost velika može se osvojiti tjedno 500 kuna. Uostalom evo vam link http://www.javno.com/gradjani-novinari.php
pa pogledajte sami, također pogledajte i http://www.javno.com/gn_cnt.php?vr=1&rbr=388

S iskrenim željama da će netko od ekipe uspjeti koji puta ušićariti petaka :headbang:


E da, ako netko od administratora smatra da ovo treba smjestiti negdje drugdje, pa srce mu poljubim, neka to onda i uradi :drunken:
?
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Pročitao sam onaj tekst o kladionici, ali budimo realni, komentari su puno zanimljiviji! Ȓitam ona prepucavanja Hrvoja7 i umirem od smijeha. Biti ću toliko slobodan da citiram odsječak.
Hrvoje7 wrote: Kad tog ljepog pametnog dečkića vidiete na ulici, rekli bi: šta je ovo? Majka priroda se poigrala s njim ili je netko prdnuo! U ustima ima toliko keramike, da bi se dalo napraviti nekoliko stotina tisuća tanjura, naravno prljavih, jer rijetko kad pere svoje čvalje. Njegov osmijeh, to je nešto ne opisivo, pa stoga neću ni pokušavati. Baburu ima toliku da se i HT raspitivo za njega i neke građevinske firme za kopanje temelja i kanala.
:lol: :D :zubo: :D:

Kakva ekipa!!
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

Nije to ništa, čitaj dalje...

Panonsky je napisao/la
Evo `rvojin društveni život, iziđe van, cuga cijelu noć i naloče se `ko stoka, poslije ujutro prelazi cestu preko crvenog svijetla, padne na sred ceste, auti koče, ljudi viču, galame, hoće ga tući… Uvijek se nađe netko tko mu se smiluje pa ga podine s ceste jer muflon više ne može stajati na vlastitim nogama i što on viče u tom trenutku? Å to naderani `rvoja viče pijan `ko Rus!? "Di ste p*čk*, stig`o frajer `rvoja!!!" A što je najgore od svega to se sve događa u blizine crkve i baš u tom trenutku ljudi izlaze van s mise. Hahahahaha arghhhh, kad se negdje utrpava nekoj curi spika mu je ova: "Zdravo, ja sam `rvoja i ja sam pijanac"
Naravno, rvoja i ja smo prijatelji s posla pa možemo ovako, s nekim nepoznatim bi drugačije :shaking:
?
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

hrvoje7 wrote:Tekst je tako dobar da mi se odmah sere kad ga pročitam , bolje ga odmah makni da se ne sramotiš dalje.Pozdrav tvoj srbin
Kratko ali slatko. :D
hrvoje7 wrote:Nego moj pohlepni prijatelju 'aristotelu' .'nebeski oceanu' ili kako se još nazivaš ti visoko umni čovječe, reci ti nama kako to da uz toliko pamet koju posjeduješ u svojoj četvrtastoj glavi radiš u 3maju kao obični šljaker?
Å to se tiče mog društvenog života,molim te da ne pišeš ljubomorne nebuloze, jer time otkrivaš svoju ljubomoru prema mladenačkom životu koji ti nikada nisi imao.
Boli me trbuh od smijeha.

hrvoje7 wrote:Razbacati ću te Riječkim korzom `ko deset deka salame na pol kile kruha.
Ja svaki dan hodam tim istim korzom a nisam bio svjestan kakvoj se opasnosti izlažem! Kako sam bio naivan!
Ȓovječe, ubuduće je moja ruta samo stari grad, jebeš korzo mogo bih nastradat.
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

hrvoje7 wrote:Razbacati ću te Riječkim korzom `ko deset deka salame na pol kile kruha.
Ja svaki dan hodam tim istim korzom a nisam bio svjestan kakvoj se opasnosti izlažem! Kako sam bio naivan!
Ȓovječe, ubuduće je moja ruta samo stari grad, jebeš korzo mogo bih nastradat.
[/quote]

Hehehe... pazi malo prijatelju na citiranju, ova je moja :D
Vidim stao si na rvojevu stranu (toliko o kolegijalizmu) a znaš kako me to ljuti, sad sam ljut kao leptir kad sleti na plastićni cvijet :o

Naravno, ovo što ja i hrvoja pišemo je zajebancija, mi samo pokušavamo nabiti što više otvaranja, mislim moram to reći jer bi netko mogao pomisliti kako je ovo naše prepucavanje zaozbiljno :ocasion:


E da... Ovaj topic i link za javno haer sam postavio kako bi eventualno još netko pokušao zaraditi 500 kuna, dakle ne isklčjučivo zbog mojeg teksta koji će ionako sutra biti izbrisan.

Ajd uzdravlje :uzdravlje:[/quote]
?
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Panonsky wrote:Vidim stao si na rvojevu stranu (toliko o kolegijalizmu) a znaš kako me to ljuti, sad sam ljut kao leptir kad sleti na plastićni cvijet
Vjeruj mi, odabrati stranu u ovakvom sukobu titana stvarno nije lako, čak bih se usudio reći da je to i nemoguće.
Mi obični ljudi ovu epsku bitku dobra i zla možemo samo gledati i zavidno maštati o tome da i sami jednog dana uđemo u ring sudbine!

P.S. Ja se još uvijek klonim Korza, ali sada su mi problem oni klošari u starom gradu. :D
User avatar
Panonsky
Puppeteer
Posts: 127
Joined: 19 Oct 2006, 23:13
Location: Planet Zemlja

Unread post by Panonsky »

evo do srijede navečer jedna smiješna priča na ovom liku
http://www.javno.com/gn_cnt.php?vr=1&rbr=577

:D :D :D :D :D :D
?
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Priča ti je fantastična i ostavila sam ti komentar na nju. Želim ti puno uspjeha i da osvojiš 500 kn.
Mah - mah
Post Reply