Ne znam kako nazvat ovo

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ja znam zašto!

Jer Radovčića stalno vidim [ a bogme je tu i Macan nerijetko ] u "Janjetu", opskurnom kafiću koji pušta cajke, a bogme se tu nadje i pokoji turbofolk superstar [ Zhnjana, Velika Moruzgva.. Shta - niste chuli za njih! SRAM VAS MOZHE BITI ! ! ! ], posebno u zadnjue vrijeme, te uvijek nekako padne u vrijeme deadlinea, zbog čega Macan & Radovčić se "rasture" dovoljno za tjedan dana da se ne sastave..

Jasnije..? XD

- edit -

Naravno, ja sam to čuo.. Od frenda.. Zapravo - uopće nemam frenda koji slusha narodnjake, neg sam čuo u prolazu.. A njih dvoje sam vidio.. Iz busa..


IIIIikkkk..? ^^''
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Još samo da mi objasniš kakve veze Macan ima s Futurom...

...i cijeli post s mozgom.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Izitpajn wrote:Još samo da mi objasniš kakve veze Macan ima s Futurom...

...i cijeli post s mozgom.
Ja to mogu objasnit, otprilike isto kvalitetno ko i ono s jedinstvenom cijenom knjiga!
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Izitpajn wrote:Još samo da mi objasniš kakve veze Macan ima s Futurom...

...i cijeli post s mozgom.
Heh..? Pa Macan je vishe puta prevodio priche u Futuri, crta onog svog vanzemaljca, objavio svoj Teksas Kid u Futuri [ iako se pricha moyhe i odvojeno nabaviti, dodushe ne znam tko je izdavač, Mentor, Strip-Agent, Bakal, Ludens, BookGlobe ili tko već..], sa svojim Mentorom ima veze sa Strip Agentom, bio je urednik jedne ili nekoliko HR SF antologija [ a te priče koje su skupljene su bile vishe-manje objavljene u Futuri. iako ne sve.. ] itd..

Mislim - ono.. :scratch: :dontknow:
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Jan Digoel Anthalion wrote:
Izitpajn wrote:Još samo da mi objasniš kakve veze Macan ima s Futurom...

...i cijeli post s mozgom.
Heh..? Pa Macan je vishe puta prevodio priche u Futuri, crta onog svog vanzemaljca, objavio svoj Teksas Kid u Futuri [ iako se pricha moyhe i odvojeno nabaviti, dodushe ne znam tko je izdavač, Mentor, Strip-Agent, Bakal, Ludens, BookGlobe ili tko već..], sa svojim Mentorom ima veze sa Strip Agentom, bio je urednik jedne ili nekoliko HR SF antologija [ a te priče koje su skupljene su bile vishe-manje objavljene u Futuri. iako ne sve.. ] itd..

Mislim - ono.. :scratch: :dontknow:
i????
nema me.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Pa nish.. Sve je to isti Sf/Fantasy/Horror/Stripovi krug..

Svi se znaju..

Dosta OT-a.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Jan Digoel Anthalion wrote:Pa nish.. Sve je to isti Sf/Fantasy/Horror/Stripovi krug..

Svi se znaju..

Dosta OT-a.
a kakve to veze ima s neizlazenjem future???
nema me.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hamenaglar wrote:
Jan Digoel Anthalion wrote:Pa nish.. Sve je to isti Sf/Fantasy/Horror/Stripovi krug..

Svi se znaju..

Dosta OT-a.
a kakve to veze ima s neizlazenjem future???
Pa nema uopche.. :lol:

Bit je u tome da sam se zahebavao malo s prvim postom.. [ ono sa Radovičičem i Macanom u turbofolk klubu ] :ocasion:

Malo zezancije - znash.. :blob:
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Znas postoji cijela hrpa autora koji su objavljivali u futuri, meni niti najmanje nije jasno zasto si ti izdvojio bas njih dvojicu.
nema me.
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Hamenaglar wrote:Znas postoji cijela hrpa autora koji su objavljivali u futuri, meni niti najmanje nije jasno zasto si ti izdvojio bas njih dvojicu.
Pa morao je NEKU dvojicu.... :dontknow:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Zoran wrote:
Hamenaglar wrote:Znas postoji cijela hrpa autora koji su objavljivali u futuri, meni niti najmanje nije jasno zasto si ti izdvojio bas njih dvojicu.
Pa morao je NEKU dvojicu.... :dontknow:
to meni smrdi na diskriminaciju. :scratch:
nema me.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hamenaglar wrote:Znas postoji cijela hrpa autora koji su objavljivali u futuri, meni niti najmanje nije jasno zasto si ti izdvojio bas njih dvojicu.
1. Radovčić [ je legenda, to je pak druga stvar ] je izdavač. Ubij me - ali mislim da ništa on nije u zhivotu napisao od SF-a, a da je objavljeno..

2. :lol: Ne stvarno.. :lol: Pa... Njih dvojicu jer su glavni aka jedni od glavnih u Futuri, pa bi oni i bili glavni za kashnjenje.. [ Mislim da Horak vishe nije toliko aktivan, a zhiljak nema toliko vremena.. ]

3. Huuuuuuuuumor, ljudi.. xD
Last edited by Jan Digoel Anthalion on 24 Nov 2006, 23:49, edited 1 time in total.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

ajde pogledaj molim te tko je urednik future...
nema me.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hamenaglar wrote:ajde pogledaj molim te tko je urednik future...
ovisi kada.. xD Stare, kada je bila Velina, nove, ili josh starije kada je bio Krsto..

Ne mogu sada - stara mi bojadishe sobu.. xD Ne - ozbiljno, Futura mi je prekrivena sada "lancunom" aka dalmatinski za plahtu..

- edit -

Ne urednik. Izdavač. To je Strip-Agent aka Radovičić..

Koji josh ima i Ludens, no to je druga priča.. Ono.. Dosta OT-a.. :drunken:
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Post Reply