Gdje obicno čituckate?

Mjesto za rasprave o svemu onom što drugdje nije našlo mjesta.

Moderator: Xaotix

Gdje obično čituckate?

U krevetu / na kauču
14
67%
Za stolom
0
No votes
U fotelji
1
5%
Na WCu
4
19%
U kadi
2
10%
U sredstvima javnog prijevoza
0
No votes
Na stablu
0
No votes
U balonu nulte gravitacije
0
No votes
 
Total votes: 21

User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

brĹže kakim no [?]to ?itam :flower: :ocasion: :dontknow: :scratch:

ne bi valjalo :!:
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
the_ghost
Ewok
Posts: 36
Joined: 08 Feb 2006, 14:01
Location: Zagreb

Unread post by the_ghost »

WC, kada, krevet je po nekom redosljedu gdje se uhvatim da citam iako najvise vremena provedem citajuci u krevetu (bilo bi malo cudno da je drugacije :D). Citanje na WC-u je doslo do takvog stupnja da u trenucima ocaja na poslu uzimam manuale jer moram nesto citati dok sam na WC-u :D
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

the_ghost wrote:Citanje na WC-u je doslo do takvog stupnja da u trenucima ocaja na poslu uzimam manuale jer moram nesto citati dok sam na WC-u :D
Nemoj na to gledati kao na ocaj.
Da citiram Boru Chorbu:
Ponekad je sranje pravo uzivanje, jer dok govno za govnetom nizes, citanjem se kulturno uzdizes. :oops:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Xaotix wrote: Da citiram Boru Chorbu:
Ponekad je sranje pravo uzivanje, jer dok govno za govnetom nizes, citanjem se kulturno uzdizes. :oops:
:headbang:
Makar ja baš ne smijem ?itat na veceu. Odem na vece i nema me više od pola sata, jer sam se naravno zadubila u ?ituckanje. Da uop?e ne spominjem kako mi onda odje?a smrdi po kaki. :oops: I onda mi dragi ne?e dati pusu. :?
the_ghost
Ewok
Posts: 36
Joined: 08 Feb 2006, 14:01
Location: Zagreb

Unread post by the_ghost »

Xaotix wrote:
the_ghost wrote:Citanje na WC-u je doslo do takvog stupnja da u trenucima ocaja na poslu uzimam manuale jer moram nesto citati dok sam na WC-u :D
Nemoj na to gledati kao na ocaj.
Da citiram Boru Chorbu:
Ponekad je sranje pravo uzivanje, jer dok govno za govnetom nizes, citanjem se kulturno uzdizes. :oops:
Svidja mi se citat :) Ali ocaj je samo u tome da nemam nista pametno za citati a moram nesto citati... Malo sam se mozda krivo odrazio u postu :)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

the_ghost wrote: Ali ocaj je samo u tome da nemam nista pametno za citati a moram nesto citati...
To je jedan od neugodnijih Pavlovljevih refleksa s kojima mozes zaglaviti... Nista od posla dok nemas slova pred ocima :)
Randomness is strong with this one!
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Tanja.C wrote:Odem na vece i nema me vi[?]e od pola sata, jer sam se naravno zadubila u ?ituckanje. Da uop?e ne spominjem kako mi onda odje?a smrdi po kaki. :oops: I onda mi dragi ne?e dati pusu. :?

:lol: bahahhahah prestra[?]no
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

Tanja.C wrote:Odem na vece i nema me vi[?]e od pola sata, jer sam se naravno zadubila u ?ituckanje. Da uop?e ne spominjem kako mi onda odje?a smrdi po kaki. :oops: I onda mi dragi ne?e dati pusu. :?
Cesce pustaj vodu.
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Alien2dio wrote: Cesce pustaj vodu.
Zaboravim, ?ovje?e, zaboravim! :x :x :x
Post Reply