PAVONIS: rasprave i komentari (was: Zajednički svijet)

Literarna radionica / RPG / neuspjeli pokušaj / joint effort /štogod. Ako naletite na ovo, malo pogledajte. Ako vam ništa nije jasno, pitajte.

Moderators: Nimrod, niniane

Jeste li zainteresirani za ovo što dolje piše i biste li se aktivno uključili na bilo koji od spomenutih načina?

Da, zanima me i planiram se uključiti na neki od spomenutih načina
10
83%
Da, zvuči zanimljivo, ali nisam siguran kako bih se mogao uključiti/zanima me samo čitanje/pasivno praćenje onoga što drugi naprave
2
17%
Err... No
0
No votes
 
Total votes: 12

User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Dodao sam anketu za one koji nemaju ništa za dodati, ali su zainteresirani, pa pogledajte gore i kliknite.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Pratim, pratim. ako se dosjetim kakve mudre ideje, napisacu je :)
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote: A just for the record, skinuo sam s interneta popis 2000 zvjezdanih sustava, svi bliži od 80 svjetlosnih godina, s koordinatama i osnovnim podacima. Pa možda i to može poslužit kao referenca. Al o detaljima kasnije.
friku :angel:
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ne znam ja, meni ovo sve jako smrdi na izrazito muški svijet... ( :flower: )

Daklem, Dalibore, where are the women?
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote:

- fikcija - role-playing. Svi smo to radili, nemojte re?i da niste jer znam da jeste; ne možete zaspati i maštate da ste svemirski pilot koji se sre?e s raznim problemima koje riješava ili jednostavno bari komade u nekom svemirskom baru.
I'm sorry, what? Muški, muški

Ok, ja se želim uključiti & I want a female planet. non-lesbian. non-religious. Please.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Nimrod wrote:Ok, ja se Ĺželim uklju?iti & I want a female planet. non-lesbian. non-religious. Please.
veli[?] lezbo-religiozni svijet mmmmmmm
evo moj ?e lik biti [?]portski izvjestitelj na trajnom zadatku na tom svijetu :lol:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nimrod wrote:Daklem, Dalibore, where are the women?
Pa, ako zbilja ne možeš sama odgovoriti na to pitanje, onda je jedino što ti ja mogu re?i: u kuhinji! :!:

A nešto ozbiljniji odgovor može glasiti: u kuhinji dok god same ne iza?u iz nje. Pa ti vidi.
Nimrod wrote:
Izitpajn wrote: bari komade u nekom svemirskom baru.

I'm sorry, what? Muški, muški

Dakle, u tvom kvartu se rije? "komad" odnosi samo na žene? U mom kvartu ?uo sam je upotrijebljenu i za muškarce, ali valjda su kod mene svi kozmopoliti :P

Ok, ja se želim uklju?iti & I want a female planet. non-lesbian. non-religious. Please.

Šta, o?eš da ti ja dam planet? Koji dio si propustila? Pa napravi si planet, bogamu! :!: Pa nisam ja ovdje Bog&Batina da odre?ujem ?ega ?e tu sve biti, a ?ega ne?e :x
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nego, bilo bi dobro smislit neko ime za "zajedni?ki projekt". Meni se nekako u glavi vrti "Pavonis" (neki padež od "Pavo" iliti "paun", sazvijž?e na južnom nebu), najviše zbog zvijezde Delta Pavonis koja je vrlo blizu Zemlji i vrlo sli?na Suncu pa sam tamo mislio staviti neki nezavisni razvijeni svijet sa zanimljivom poviješ?u.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

I, da, mislim da svi ovdje više-manje razumiju slovenski pa ako se netko od susjeda koji razumiju hrvatski, a nisu baš sigurni u pisanje na istome (kao što ja ni u ludilu ne bih pisao na slovenskom, ?isto iz poštovanja prema nejtiv spikerima), želi priklju?iti, slobodno. Tanja, o?eš prenijet informaciju na Prizmin forum da sad ja ne natežem svoj... ovaj... slovenski?
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Izitpajn wrote: Šta, o?eš da ti ja dam planet? Koji dio si propustila? Pa napravi si planet, bogamu! :!: Pa nisam ja ovdje Bog&Batina da odre?ujem ?ega ?e tu sve biti, a ?ega ne?e :x
I thought we were negotiating. Thank you. Napravit ću si planet. Ili dva. :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Napravi Amazonsku Alijansu :jerk:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mda, imam osje?aj da sam ostao neshva?en.

Ljudi, imate na raspolaganju 2000 zvjezdanih sustava. Možda je dobro da ih bar pola bude nenaseljeno, radi skrivenih baza i sli?no, ali ostatak je i više nego dovoljan da svatko radi što ho?e. Pregovarati treba samo oko stvari koje su potpuno zajedni?ke: tehnologija i neki ve?i sukobi me?u silama, ako ih uop?e bude.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ina?e, ako netko želi po?eti sa ... khm ... proizvodnjom, uop?e nema razloga da ikoga ?eka. Što se mene ti?e, ovo što sam dosad napisao su jedini "obavezni uvjeti" kojih se treba držati, a i o tome možemo pregovarati.

E,da, ovo stalno zaboravljam: ima li itko kakav program pomo?u kojega bi se mogla napraviti zvjezdana karta? Sve što mi treba je da, kad mu ubacim setove koordinata x-y-z on na ta mjesta ucrta to?kice (eventualno razli?ite boje) i napravi 3D sliku koju onda mogu pregledavati, zumirati, rotirati i sli?no. Excel bi bio dobar ali on to može samo u 2D, provjerio sam.
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Izitpajn, bas sam razmisljao i ti o 3D karti... ne znam niti jedan program, ali mozda bih mogao frenda nadrukati da napravi jedan...
nema me.
Post Reply