NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Sve što se tiče NOSF portala i NOSF magazina
Obavijesti o sajtu, novim brojevima NOSF magazina, događanjima na NOSF-u itd.

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Ire »

jedan od ovih dana na Dobro jutro Hrvatska bio je predstavljen NOSF portal :cheers:

na žalost nisam gledala, ali sam naišla na njihovom webu http://emisije.hrt.hr//DJH/DJH.aspx da je u rubrici web portali predstavljen NOSF

:occasion9: :happy1: :cheers:

žao mi je samo što nisam uhvatila što su rekli
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Nazir »

Pa sto te bar nisu mogli obavjestit ko glavnog admina da recenziraju NOSf...? :zbunj:
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Chrisette »

To bi bilo previše profesionalno od njih. :zubo:
Last edited by Chrisette on 14 May 2008, 19:05, edited 1 time in total.
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Ire »

pa nije recenzija, samo preporuka, traje možda 20 sekundi, ako i tolko
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by ratchet »

Svaka reklama dobro dođe. Na kraju krajeva ljudi koje SF zanima moraju negdje saznati gdje se o njemu informirati a televizija je ipak jak medij. Iako, tko gleda Dobro jutro Hrvatska? To ide u doba kad većina ljudi radi.
Na koji se način može doći u Jutarnji list. Oni često ( nekad je bilo čini mi se i svakodnevno ) stave neku web preporuku. Posjetio sam dosta zanimljivih stranica zahvaljujući tome. Čitam Jutarnji često, ali ne baš svaki dan, tako da ne znam je li NOSF ikad bio među njima. Ali sam primjetio da su počeli ponavljati neke stranice što znaći da im ponestaje dobrih za preporuku. Ili su lijeni tražiti nove.
:scratch:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Nazir »

vjeruj mi, masa ljudi gleda dobro jutro, puno vise nego sto mislimo. kad god je netko od poznanika (ili cak ja :zubo:) bio tamo u nekom prilogu uvijek je to vidjelo n ljudi za koje nikad ne bi reko da bi to gledali...
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by ratchet »

Vjerujem ja da masa ljudi to gleda. Ali ipak bih se kladio da profil prosjećnog gledatelja Dobro jutro, baš i ne odgovara profilu čitatelja SF-a. Da i gledam ujutro televiziju upalio bih dokumentarce.
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Ali, svejedno je svako spominjanje dobro. Pa čak i ako to gleda hrpa ljudi koje ne zanima SF. Inače ne bi vjerojatno nikad čuli za NOSF. Ne mora značiti da će se sad svi navući, možda neće nitko, ali opet je stvorena mogućnost da se to desi jednoj, dvije ili stotini osoba koje su slučajno tada pogledale Dobro jutro, a koje možda inače ne bi nikad saznale za to. Ja nisam imao pojma o NOSF-u sve dok nisam počeo tražiti natječaje.
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Ja nisam imao pojma o NOSF-u sve dok nisam počeo tražiti natječaje.
Ni ja :(

A što se tiče Dobrog jutra, čak mi se u par navrata desilo da naletim na dotičnu emisiju kad sam radila u školi u Karlovcu, pa je svako ranojutarnje ustajanje u pol 7 bilo praćeno bauljanjem po stanu i brzinskim kuhanjem kave. Televizor u kuhinji je uvijek morao biti upaljen. Pa eto, naletjela bih :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
Porto
Jedi Master
Posts: 226
Joined: 07 Jul 2005, 14:10
Contact:

Re: NOSF na Dobro jutro Hrvatska

Unread post by Porto »

NOSF i na Dobro jutro Hrvatska!?!?
Ma što samo nagoni te novinare da se bave tim 'minornim' portalom. :D
A meni nitko ne vjeruje da se NOSF prati.
Btw. jedan od onih novinara koje sam pomenuo u svezi Bookse radi za Briljanteen i Dobro jutro Hvatska.
Post Reply