prve tri prièe s Gainog natjeèaja

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Bahod wrote:Meni je de?ko ba[?] simpa

Do[?]ao je tiho i u[?]ao u legendu!
:iconbiggrin:
C-C-C, a mislio sam da sam do[?]ao bu?no. Tenks enivej.
Nimrod wrote:zar ne bi ovo trebala bit reakcija na SFerin Ĺžiri?
C-C-C, [?]to ono zna?i Nimrod? = By Biblical Accounts, Nimrod was "a mighty hunter before the Lord." According to the Old Testament, he established a great kingdom and founded a number of important Babylonian and Assyrian cities. He constructed a religion that included deification and worship of the emperor (himself), worship of Satan and his demons, and star-worship Ovaj opis mi obja[?]njava brkanje pojmova, zlobu i zamjenu teza te lov na vje[?]tice. PRI?AMO O GAJINOJ A NE SFERINOJ NAGRADI I KOMISIJI!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

de?ec, a da ti smanjiš doživljaj?
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ire wrote:de?ec, a da ti smanjiš doživljaj?
ma to je garant cura, i to u dubokom pmsu. definitivno se osjete hormoni. ?ak do osijeka :?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

whatever it is, opako mi pleše po živcima
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Lakat Brade Pedalj MuĹža wrote: C-C-C, a mislio sam da sam do[?]ao bu?no. Tenks enivej.
ivori end ajroni :wave:
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

ire wrote:de?ec, a da ti smanji[?] doĹživljaj?
Hej, pucica, ja sam hedonist i avanturist, volim intenzivne doĹživljaje. Ti ne?
Aranel wrote:ma to je garant cura, i to u dubokom pmsu. definitivno se osjete hormoni. ?ak do osijeka
Emerwen Aranel (BTW govori[?] li elfski?), na tvoju veliku Ĺžalost (ili radost?), imam velikog pi[?]u me?u nogama! Ako osjeti[?] hormone, moĹžda su to moji feromoni na koje reagira[?]. A za[?]to si uop?e ljuta?
ire wrote:whatever it is, opako mi ple[?]e po Ĺživcima
KaĹžu mudri ljudi Nomen est omen pa da vidimo [?]to o imenu Ire veli rje?nik:
Main Entry: ire
Pronunciation: 'Ir
Function: noun
Etymology: Middle English, from Middle French, from Latin ira; perhaps akin to Greek oistros gadfly, frenzy
: intense and usually openly displayed anger
synonym see ANGER


Dakle tvoje ime pokazuje da si alter ego patuljka Ljutka, pa ti je stanje plesanja po Ĺživcima normalno. A za[?]to ti ja ple[?]em po Ĺživcima? Ljubav na prvi pogled?
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

ire wrote:whatever it is, opako mi pleše po živcima
Sad znaš kako je nama kad...

Uh, dobro, nema veze :?
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Pa [?]ta vam je, ja se super zabavljam! MoĹžda vi sve shva?ate preozbilno?
At last, the stars are finally right...
Lakat Brade Pedalj Muza

Unread post by Lakat Brade Pedalj Muza »

Dagon wrote:Pa [?]ta vam je, ja se super zabavljam! MoĹžda vi sve shva?ate preozbilno?
My preciousssss Evil, you are No. 1!
Last edited by Lakat Brade Pedalj Muza on 17 Nov 2005, 08:56, edited 1 time in total.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

Lakat Brade Pedalj Muža wrote:
Aranel wrote:ma to je garant cura, i to u dubokom pmsu. definitivno se osjete hormoni. ?ak do osijeka
Emerwen Aranel
Piše mi u imenu samo Aranel, ne bez razloga
(BTW govoriš li elfski?),
dovoljno
na tvoju veliku žalost (ili radost?),


ni jedno ni drugo
imam velikog pišu me?u nogama!
to je stvar percepcije
A zašto si uop?e ljuta?
nisam uop?e...
a ti nadrkanA?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

stvar je u tome da ne podnosim ljude koji kažu: "ovo ne valja jer ja tako kažem"

ako ti se pri?a ne svi?a, fajn, imaš pravo na svoje mišljenje. ali problem je u tome što svaka budala ima pravo na svoje mišljenje. imao si poriv izraziti svoje negativno mišljenje konkretno u ovom podforumu, gdje se ina?e ozbiljno razglaba o sf književnosti. slobodno daj, ali onda i specificiraj razloge zašto ti se pri?a ne svi?a. ne smatram da je okej upasti tu na forum kao kakav kauboj i kao prvo izvrije?ati autore koji su se trudili nešto napisat, kao drugo ?lanove žirija koji su se trudili te radove pro?itati i objektivno ocijeniti i kao tre?e organizatore samog natje?aja. ne samo da nije okej, ve? je bezobrazno, glupo i jadno.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Hrvoje
Pa'u 10. razine
Posts: 411
Joined: 21 Jun 2005, 16:48

Unread post by Hrvoje »

ako ti se pri?a ne svi?a, fajn, imaš pravo na svoje mišljenje. ali problem je u tome što svaka budala ima pravo na svoje mišljenje. imao si poriv izraziti svoje negativno mišljenje konkretno u ovom podforumu, gdje se ina?e ozbiljno razglaba o sf književnosti. slobodno daj, ali onda i specificiraj razloge zašto ti se pri?a ne svi?a. ne smatram da je okej upasti tu na forum kao kakav kauboj i kao prvo izvrije?ati autore koji su se trudili nešto napisat, kao drugo ?lanove žirija koji su se trudili te radove pro?itati i objektivno ocijeniti i kao tre?e organizatore samog natje?aja. ne samo da nije okej, ve? je bezobrazno, glupo i jadno.
Lijepo sro?eno. Apsolutno se slažem.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

I beg to (slightly) differ. Na stranu to što mi je Lakat Muža Nokat Penisa ilikakoseve?zove iritantan kao cjelokupna pojava, ne mislim da bi baš svatko tko se usudi kritizirati nešto što je napisano trebao to previše detaljno argumentirati ako ne?e/nemože. Ebiga, nekim ljudima ne idu argumenti, ali zato valjda smiju izraziti svoje mišljenje. ?isto da se razumijemo, ne branim doti?nu spodobu, ali samo bih htio naglasiti dinstikciju: meni se osobno ono pod 1. 2. i 3. nije ?inilo uvredljivim, dok je sve poslije toga, po?evši od "žiriju potrebno ispiranje mozga" pa nadalje, obi?no pubertetsko preseravanje i kao takvog ga je poželjno gaziti poradi gušta vlastitog i cjelokupnog publikuma.

So, now you can fire away.
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

imaš praf,
nek se dijete ispuca, vjerojatno nema di dalje...
Post Reply