Asimov Isaac

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Unread post by Aleksandar Ziljak »

ban wrote:Sa Sarom 93 ne znam sto je.
Svela se na [?]tandovsku prodaju po sajmovima. De jure moĹžda i nije, ali de facto mi se ?ini propalom, barem kao izdava?.
A. Ziljak
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

MrSini wrote:Hvala na informaciji.
:headbang:
Ne mogu da vjerujem. :shock: npr. IZGUBLJENI SVIJET od Michael Crichtona 90 kn, a kod mene u knjižari 148.
Nije nikakvo ?udo što nitko ništa ne ?ita u Bosni.
Nisam siguran, ali mislim da ti se financijski (bar po cijeni knjiga) najviše isplati do?i na Sferakon jednom godišnje. Ono, kad zaklju?iš da želiš kupiti neku knjigu, pogledaš na cijenu na netu, odvojiš toliko novaca u posebnu kovertu i onda ?ekaš Sferakon :)

Sad, ovisi u kojem si dijelu Bosne i koliko bi te koštao put, ali ovako bi ubio više muha jednim udarcem. Jer i poštarina košta.

Ina?e, netko mi je rekao da je Pratchett naj?itaniji pisac u Velikoj Britaniji. Ne SF. Op?enito.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Izitpajn wrote: Ina?e, netko mi je rekao da je Pratchett naj?itaniji pisac u Velikoj Britaniji. Ne SF. Op?enito.
Yupi, ja sam u mainstreamu (mislim, po gu[?]tima). :iconbiggrin:

L.C.
At last, the stars are finally right...
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Sad, ovisi u kojem si dijelu Bosne i koliko bi te ko[?]tao put, ali ovako bi ubio vi[?]e muha jednim udarcem. Jer i po[?]tarina ko[?]ta.
Samo kada bi bilo nas Bosanaca vi[?]e pa da Vam do?emo onako organizovano ali u svakom slu?aju ?u se potruditi da za slijede?i Sferakon na?em vremena i do?em.
:)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Pa ja znam za bar jos dvojicu na ovom forumu ;)
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Izitpajn wrote:Pa ja znam za bar jos dvojicu na ovom forumu ;)
Tu smo, tu smo! :headbang:
Drugi se upravo sprema na more pa me zamolio da ga u idu?ih 10-ak dana dostojno zamjenim na ovom forumu(iako sumnjam da je to mogu?e). :iconbiggrin:
Prema tome, pozdrav i u njegovo ime! :flower: :ocasion: :x
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

:headbang:
Pa idete li vas dovojica na ove Sferakone?[/img]
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Dosad nismo a za idu?i...pojma nemam. Do tad ima još, 8, 9 mjeseci ako se ne varam pa je prerano za bilo kakvo planiranje. A odakle si ti?
User avatar
MrSini
Jedi Master
Posts: 238
Joined: 04 Apr 2005, 21:59

Unread post by MrSini »

Ode i ovo u offtopic ali eto:
A odakle si ti?
To je malo konfuzno: Do 96 bio u Zenici, a onda dvije godine u Mostaru pa 1 u Vitezu pa 2 u Zenici i sada sam u Vitezu. Ne brojim ono po 2,3 mjeseca. Eto sada zbog svega toga ?ini mi se da imam krizu identiteta :iconbiggrin: pa ti ne bih znao odgovoriti.
Do tad ima jo[?], 8, 9 mjeseci ako se ne varam pa je prerano za bilo kakvo planiranje
Nama je uvijek rano za planiranje jer da nije dolazili bi oni sa Sferakona kod nas na nekakav skup, a ne mi njima. :x
BerislavLopac
Ancient
Posts: 503
Joined: 27 Jun 2004, 19:05
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by BerislavLopac »

MrSini wrote:Nama je uvijek rano za planiranje jer da nije dolazili bi oni sa Sferakona kod nas na nekakav skup, a ne mi njima. :x
Al ste vi zato dobili Oskara, a mi nismo i necemo.
User avatar
Alien2dio
Pa'u 10. razine
Posts: 487
Joined: 08 Oct 2003, 13:48
Location: SB
Contact:

Unread post by Alien2dio »

BerislavLopac wrote:Al ste vi zato dobili Oskara, a mi nismo i necemo.
E, pa s takvim negativnim stavom i necemo! :iconbiggrin:

Osim toga, imamo oskara. Dusan Vukotic - Surogat

BTW vezano uz temu. Cijene knjiga u SiCG su jos manje. npr Pratchett kosta 20-ak, 30-ak kuna a Cristopher Priest 40kn. Kome ne smeta ekavica i zatiranje HR nakladnika neka izvoli

http://alef.netfirms.com/
(When Lisa asks him about recycling)
Mr. Burns: Oooh, so Mother Nature needs a favor?! Well maybe she should have thought of that when she was besetting us with droughts and floods and poison monkeys! Nature started the fight for survival, and now she wants to quit because she's losing. Well I say, hard cheese
User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

Izitpajn wrote:
Ina?e, netko mi je rekao da je Pratchett naj?itaniji pisac u Velikoj Britaniji. Ne SF. Op?enito.

Bio dok se nije pojavila Rowling. Ali jos uvijek drzi titulu najprodavanijeg britanskog pisca devedesetih. :uzdravlje:
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

MrSini wrote:
ovdje ti je popis svega [?]to je od Asimova objavljeno u Hrvatskoj (barem bi trebao biti cjelovit popis)
Bruka i sramota ako je samo to objavljeno.

Jo[?] samo da na?em onu Bogovi Li?no i onda ?u biti prisiljen na kupovanje Asimova na Engleskom jer sam sa CD sve njegove pro?itao.
:x
objavljeno je sve [?]to vrijedi
ono ostalo je u stilu onih romana u onoj X-100 seriji gdje je bilo dosta
YU pisaca pod pseudonimima

kategorija romana koju uvijek pljuju
obi?na masovna proizvodnja
Post Reply