Sva krv covjecanstva

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

kona?no do[?]ao do knjige!!
--> ostavio mi kriskindl pod borom :;
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ja sam je nabavio neki dan. MOrao sam ?ekati sajam da bi je pronašao jer je u knjižarama nije bilo. A i ovu bi fulao da je jedan prijatelj nije ugledao :oops:
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Pro?itao i za razliku od Phama, meni se više-manje svidjela!
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Bahod wrote:kona?no došao do knjige!!
Ako vas još ima takvih koji nemate "Svu krv ?ovje?anstva", a htjeli bi imati, podsje?am na upute za naru?ivanje (uz nekoliko osnovnih informacija o knjizi), koje su dostupne evo ovdje:

http://www.ice.hr/davors/Perkovic_Krv.htm

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

kona?no sam zavr[?]io roman
( ne svoj nego s ?itanjem SK?)
zapravo ne znam [?]to bi dodao ( pametniji i bolje upu?eni od mene su pokrili valjda sve)
roman mi se svidio, malo mi fali tipi?ni junak u kojeg se mogu pouzdati da ?e spasiti situaciju
no s druge strane ne vidim [?]to bi spasio
pri?a je prepoznatljiva i lako se ?ovjek utopi u situaciju i poistovjeti s likovima ( likom)

moĹžda jedino da mi nije ba[?] brzo i[?]la ( ne znam vi[?]e 'ko je rekao da je knjiga pre?itljiva, mislim Ĺ aki?) trebalo mi je gotovo tri tjedna, istina ?itao sam i druge stvari i bio u cajtnotu, no to mi ina?e ne predstavlja problem ( recimo Goodkinda sam smazao za tri dana a gotovo je 3X duĹži)

jedino [?]to me je stvarno iritiralo bilo je konstantno sljezanje ramenima gotovo svih likova
e sad to ba[?] nije moja zamjerka jer sam prije same knjige pro?itao Macanovu rec. u Futuri
pa sam po po?etku ?itanja svjesno traĹžio to sljezanje koje Macan spominje i na[?]ao ga
gotovo sam siguran da ne bi ni primijetio da nisam za to znao od prije

sve u svemu 4( ajmo re?i 4+)
Post Reply