Sva krv covjecanstva

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Tomislav Šaki? wrote:Press-clipping? Pa imao sam ideju da nešto napišem za Zarez, ali sam odustao (...) Toliko o pripomo?i o širenju hrv. SF-a u širi "mainstream"
Pa nemoj odustati, Zarez je pravo mjesto za to, a k tome, do ljetne pauze izlazi jos svega jedan ili dva broja. Objavili su nedavno veliki prikaz romana "Devet" Zrinke Horvat (ne znam je li u tekstu uopce spomenut pojam "SF"), pa zasto ih ne bi zanimao i Perkovic...

Davor
*Istria is a state of mind*
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Ta me dva broja muce, jer je u ovu nedjelju vec deadline za predzadnji... Nastojat cu, razmisljao sam... itd:-) A ionako im dugujem tekst o Sablji vec deset mjeseci... a i knjigu sam dobio :dontknow:

Jel ti to imas predavanje u Mami u nedjelju u 8?
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Tomislav Šaki? wrote:Jel ti to imas predavanje u Mami u nedjelju u 8?
Trebao sam imati, ali smo odgodili, sam sam na poslu (kolege na bolovanju), a posla se namnozilo, pa ne uspijem ukrasti vremena za dolazak u Zgb... nismo jos odredili drugi termin, no trebalo bi biti u toku sestog mjeseca, javit cu...

Davor
*Istria is a state of mind*
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Dobro da si rekao, vidio sam negdje najavu... Mogli bi bar na svome siteu objaviti da je odgo?eno.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Tomislav Šaki? wrote:Press-clipping? :o Pa imao sam ideju da nešto napišem za Zarez, ali sam odustao
Pa baš bi i mogao. Nitko ne kaže da mora biti hvalospjev. A ti napiši kako misliš da treba, glavno nek se pri?a :)
Zaj je press-clipping tako loš? Pa pošalji par primjeraka, Jutarnji, Vijenac, Vjesnik, možda netko pro?ita, premda to tvom izdava?u jest gubitak, s obzirom na cijenu knjige.
Pa, press-clipping za sada ne postoji. A slanje primjeraka i promocija je valjda stvar izdava?a. Da je ne znam kako loše radi, sigurno ne?e napraviti gore od mene :oops:
Last edited by Izitpajn on 09 Jun 2005, 13:49, edited 1 time in total.
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

Da, ba[?] sam ?itao o tome na tvom blogu... :!: Ina?e, vidio sam roman ju?er u svojoj lokalnoj knjiĹžnici (Sesvete) :uzdravlje:
Ajde, napravit ?u ne[?]to.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Tomislav Šaki? wrote:Ina?e, vidio sam roman ju?er u svojoj lokalnoj knjižnici (Sesvete) :uzdravlje:
:wav:

Nego... Želim li znati koliko košta?
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Izitpajn wrote:
Tomislav Šaki? wrote:Ina?e, vidio sam roman ju?er u svojoj lokalnoj knjižnici (Sesvete)
Nego... Želim li znati koliko košta?
Rekao je knjiznici, a ne knjizari; a sad ce mene zanimati kako je knjiga dospjela u knjiznicu... mozda se izdavac potrudio oko prodaje :;

Davor
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

:ocasion: ne znam jesam li vam rekao da je ima i u rije?koj gradskoj knjižnici :wave: prodao "Game Master"
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Tomislav Sakic »

KnjiĹžnica :headbang: Stoji na novitetima. Mogu pitati tko im je prodao, znam ljude tamo, ali oni imaju neke dobavlja?e i posrednike, za sustav KnjiĹžnica grada Zagreba.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Knjiga je stigla, sutra se bacam na ?itanje :) . Izitpajn nadam se da nema[?] ni[?]ta protiv da tvoj roman ?itam u autobusu :;
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma nema problema. Ako ti bude muka, bar ?u mo?i re?i da je to od vožnje ;)

Nego, Zorane, što si ono rekao, koliko knjiga košta kod vas?
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

120 kn.

Zapravo, kao, košta 150 al' automatski dajemo 20% popusta na doma?e pisce pa ispadne 120 kn
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Dalibore, za[?]to knjiga nije iza[?]la prije Sferacona? Mogla sam te tamo naganjati da mi je potpi[?]e[?]. Glupo je imati nepotpisanu knjigu kad poznajem autora. ;)
BTW, knjigu jo[?] nisam zavr[?]ila, ali so far so good...

Nat
At last, the stars are finally right...
Post Reply