U anĂ°eoskom liku zvijeri

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

E da mi je znat koji je je to pouzdan izvor, ali kad vcec pitas ide u tisak drugi tjedan. 350 strana b5 format jos neka pitanja, zove se "Neizgovorena prica" po promo cijeni od...
Yeah, right!
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Thomas wrote: E da mi je znat koji je je to pouzdan izvor, ali kad vcec pitas ide u tisak drugi tjedan. 350 strana b5 format jos neka pitanja, zove se "Neizgovorena prica" po promo cijeni od...
Vidim da je ovde netko postavio zanimljivo pitanje. Spomenutu knjigu imam doma. Thomas, ide li nova knjiga pod "nakladom", je li je ti objavljuješ, ili pak netko tre?i?
User avatar
Thomas
Puppeteer
Posts: 105
Joined: 17 Aug 2003, 10:12

Unread post by Thomas »

Netko treci. Nego Mislave kaj nisi zainteresiran za objavljivanje romana? Cak sam ti procitao izvjestan roman od nekih 350 kartica o nekom vojnom experimentu... pa sad si ti misli... :ska:
Yeah, right!
Mislav
Puppeteer
Posts: 108
Joined: 06 Aug 2003, 12:40

Unread post by Mislav »

Thomas wrote: Netko treci. Nego Mislave kaj nisi zainteresiran za objavljivanje romana? Cak sam ti procitao izvjestan roman od nekih 350 kartica o nekom vojnom experimentu... pa sad si ti misli... :ska:
E vidiš, tko bi rekao, drago mi je...
To sam ustvari slao Zdenku Vlaini?u još pred neku godinu. Bio je na papirima, ali sam ga u me?uvremenu cijelog prepisao u kompjuter! Bilo je tu posla, izgleda malo bolje! Stvar je u tome što je on ve? neko vrijeme kao takav kod nekih ljudi, pa ?ekam odgovore. Malo mi je nezgodno sad im uletat, a ne znam da ti pravo kažem kakva je situacija glede toga, kod njih.
Reci mi kakav je princip pri objavljivanju. Ima li kakve ilustracije na omotu, ili se radi tipu kako je ra?en recimo "Gnus"?
S druge strane, postoji li kakva nov?ana naknada... Ovi u filmskom magazinu "Hollywood" su me malo razmazili ;)
Eto samo pitam... Vidiš ko bi rekao, malog li svijeta... Nisam imao pojma da si ti to ?udo pro?itao :)
Ajde, drago mi je :ska:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Mislav wrote:
Thomas wrote: Netko treci. Nego Mislave kaj nisi zainteresiran za objavljivanje romana? Cak sam ti procitao izvjestan roman od nekih 350 kartica o nekom vojnom experimentu... pa sad si ti misli...  :ska:
E vidiš, tko bi rekao, drago mi je...
To sam ustvari slao Zdenku Vlaini?u još pred neku godinu. Bio je na papirima, ali sam ga u me?uvremenu cijelog prepisao u kompjuter! Bilo je tu posla, izgleda malo bolje! Stvar je u tome što je on ve? neko vrijeme kao takav kod nekih ljudi, pa ?ekam odgovore. Malo mi je nezgodno sad im uletat, a ne znam da ti pravo kažem kakva je situacija glede toga, kod njih.
Reci mi kakav je princip pri objavljivanju. Ima li kakve ilustracije na omotu, ili se radi tipu kako je ra?en recimo "Gnus"?
S druge strane, postoji li kakva nov?ana naknada... Ovi u filmskom magazinu "Hollywood" su me malo razmazili ;)
Eto samo pitam... Vidiš ko bi rekao, malog li svijeta... Nisam imao pojma da si ti to ?udo pro?itao :)
Ajde, drago mi je :ska:
ajde mislave, objavi to pa da ?itamo hrvatsko :aplauz:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
CDJay
Ewok
Posts: 31
Joined: 20 Aug 2003, 15:04
Location: Nexeburgh-Nasice
Contact:

Unread post by CDJay »

Thomas wrote: E da mi je znat koji je je to pouzdan izvor, ali kad vcec pitas ide u tisak drugi tjedan. 350 strana b5 format jos neka pitanja, zove se "Neizgovorena prica" po promo cijeni od...
promotivnoj cijeni, koja je, pretpostavljam, još tajna, jel?

grumph!

aubeeeed!
...
So I filled what was empty and I pulled up a stool
But he stood in the corner, the old devil wouldn't move
He said, "You drink when you're lonely." No I drink when I want!
He said, "You'll never be sober." Sure. Why would I want that?
I only drink to be merry but unfortunately
I'm in the wrong prison cell and the wrong company
Post Reply