Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by Xaotix »

U redu, rekli su da će Sirius B stići krajem kolovoza, ali jesu li spomenuli godinu? :zloch:

U svakom slučaju, kaslić mi je (zasad) prazan. Kad nešto upadne unutra, a da nisu računi, ponude za kredite ili jelovnici obližnjih ćevapara, saznat ćete prvi!
Randomness is strong with this one!
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Xaotix wrote:U redu, rekli su da će Sirius B stići krajem kolovoza, ali jesu li spomenuli godinu? :zloch:
:lol2:
U svakom slučaju, kaslić mi je (zasad) prazan. Kad nešto upadne unutra, a da nisu računi, ponude za kredite ili jelovnici obližnjih ćevapara, saznat ćete prvi!
Uh, podsjeti me da nisam dobre ćevape jeo već godinama...sve to danas puno soje kad kupuješ u mesnici a pečenjara s dobrim ćevapima više ni od korova...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by Xaotix »

Proročanstvo :bilo:

Slijedeći zapisi će poslužiti za scenarij pobjedničkog filma na Trash film festivalu 2012:
Things to eat on nosf while waitng for Sirius B

I onda iz zajebancije zaguglam tu rečenicu, i ovo je druga slika na popisu (Prva jestiva!) :mda:
Randomness is strong with this one!
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Pusti, dobra bi se salata za prilog dala od toga napraviti...

No, kad smo već na hrani, ima u Rijeci pak dobar kebab, i to čru, Makedonac drži radnju :zubo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Kaslić prazan i dalje...mada je sasma moguće da su siriusi odaslani i da je sad sve u rukama hrvatskih pošta...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
proteus77
Pa'u 10. razine
Posts: 333
Joined: 27 Aug 2005, 11:27
Location: Slavonski Brod

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by proteus77 »

LordShaper wrote:Kaslić prazan i dalje...mada je sasma moguće da su siriusi odaslani i da je sad sve u rukama hrvatskih pošta...
Same here... I mislio sam da će tako biti, ali ajde. :(

Samo, ovakvim kašnjenjem se potvrđuju upravo oni strahovi i slutnje zbog kojih se bar još toliko ljudi nije htjelo zahebavati s pretplatom. Pravo nam budi... A ništ, bar ćemo imat dva broja Siriusa B koji će, kako je netko prije rekao, za par godina imati kolekcionarsku vrijednost. :zubo:

A možda je i do HP-a, tko će ga znat. Molba za sve koji su tu na forumu, čim nekome dođe u kaslić, nek odmah to dojavi!
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Čuj, ima ovaj topic (vjerojatno i na drugim forumima), ima fejs, ima twitter...ali nikakve obavjesti ne daje već odavno. I ovo što je tebi preko telefona rekao tek kad si ga nazvao je mogao staviti na stranicu, otprilike 20sec posla da otipka rečenicu i pritisne enter, NITKO nije toliko zaposlen da ne stigne.

A što se tiče strahova, to ti je začarani krug. Ljudi se ne žele zajebavati s pretplatom jer bi moglo kasniti, što dovodi do toga da časopis dobije manje novca, što dovodi do toga da moraju tražiti drugu tiskaru, koja ih onda gurne na kraj to-do liste jer imaju većih i bolje plaćenih narudžbi prvo za odraditi, što dovodi do toga da kasni, što dovodi do toga da ljudi kažu 'e vidiš kako je kasnio i jedva izašao, pa zašto da ja dajem novce'...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Nda, eto nas u polovici rujna...

suzdržavam se da ne kažem nešto u stilu 'hrvatska posla' ali činjenica da se nitko nigdje nije udostojio ikakvu obavijest dati odavna...pa, :zubo:

ili si ja samo zato jer sam paying customer umišljam neke stvari a zaboravio sam gdje živim :lol:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by Sandman »

LordShaper wrote:ili si ja samo zato jer sam paying customer umišljam neke stvari a zaboravio sam gdje živim :lol:
Malo OT, i najozbiljnije nije namijenjeno zaj... ikoga.

Kad je frend zvao svog internet provajdera i pitao ga zašto može ostvariti maksimalnu brzinu samo pola od onoga što plaća u paketu rekli su mu što si on misli, pa ovo je hrvatska a ne amerika.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Ne čudi me.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Mislim, 500 pretplatnika. Na Sferakonu su bili iznenađeni kad su ih nakupili 19, a to je Sferakon. Kako su očekivali nakon toga nakupiti još njih 481 izvan bilo kakve konvencije i s vrlo malo reklame, nije mi jasno. Ali, ja i dalje strpljivo čekam na svoje primjerke.

Baš si nešto razmišljam da se pretplatim na 12 brojeva Future. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Kad su produžili rok rekli su da su to napravili zbog velikog interesa...pa ti sad vidi :zubo:
SAMSUILUNOV OTAC wrote:Baš si nešto razmišljam da se pretplatim na 12 brojeva Future. :D
pitaj Zorana da ti proda svoju pretplatu, mislim da mu još vrijedi :lol2:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

LordShaper wrote:Kad su produžili rok rekli su da su to napravili zbog velikog interesa...pa ti sad vidi :zubo:
To je kao da Mercedes proizvede novu liniju automobila, ali ju ne želi isporučiti kupcima, jer postoji veliki interes za tu liniju. Kad će ju onda poslati ljudima? Čekat će da interes splasne jer im se auti ne isporučuju?
LordShaper wrote:pitaj Zorana da ti proda svoju pretplatu, mislim da mu još vrijedi :lol2:
Može, ali isključivo u iznosu i eventualno valuti u kojoj se on onomadne pretplatio. :D
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Sirius B - Treba li nam (još) jedan SF časopis

Unread post by LordShaper »

Zna li itko išta, ima li kakvog muvinga oko ovog?
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
Post Reply