SFeraKonska rasprodaja

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

SFeraKonska rasprodaja

Unread post by mcn »

Pola zaliha je otišlo, možda i više. A to što je ostalo treba otići na SFeraKonu! Zato će se po 10 kuna prodavati knjige iz biblioteke SFera (Jambrišak, Lepčin, Žiljak, Pongrašić, Krušvar, Benini, Mišak, Konvični, Perković, Vlahović i Brozović), blog.sf, bludućnost te Izvršitelji nauma Gospodnjeg! No, to nije sve!

"Ad astra" će biti prigodno survana na 100 kuna (plus jedna knjiga od 10 kuna gratis, dok zalihe traju), kao i Gavranova "Božja jednadžba". Uostalom, zašto tu stati? "Ad astra" i "Božja jednadžba" zajedno za 150 kn (plus jedna od 10 gratis)! No, to nije sve!

42 (99 kn) i Sjaj (49 kn) će se zajedno moću kupiti za 99 kn! Stari Q stripovi od broja 6-15 za kunu do dvije, a bit će sniženo i još štošta iako ne sve (Ubiq i Borovnica, recimo, zadržavaju cijene).

Kupujte rano, kupujte masovno i kupujte često!

Unaprijed hvala,

mcn

PS Slobodno rasprostrite obavijest ljudima i forumima koje ne poznajem.
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: SFeraKonska rasprodaja

Unread post by Milena »

mcn wrote:...bit će sniženo i još štošta iako ne sve (Ubiq i Borovnica, recimo, zadržavaju cijene).
Jel' to znači da se oni dobro prodaju i bez sniženja?
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: SFeraKonska rasprodaja

Unread post by nelchee »

je ostala još koja Ad Astra po prigodnoj cijeni? netko me pitao gdje je može nabaviti :)
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Re: SFeraKonska rasprodaja

Unread post by mcn »

nelchee wrote:je ostala još koja Ad Astra po prigodnoj cijeni? netko me pitao gdje je može nabaviti :)
Ad astri je ostalo. :) Kod mene, od idućeg tjedna.

mcn
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: SFeraKonska rasprodaja

Unread post by nelchee »

odlično, proslijedit ću tvoju mail adresu zaintesiranoj stranci :)
Post Reply