Interliber 2009.

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Interliber 2009.

Unread post by Xaotix »

Interliber 2009 (32. po redu), održava se od 11.11. do 15.11.2009.

SFeru i Mentora možete naći u 6. paviljonu na štandu 11F

Ašto novog možete naći?
Kod Mentora:
SJAJ - nova zbirka poetsko-fantastičkih tekstova Tatjana Jambrišak, kako već naslov implicira - sjajna!
42 (Pročitaj i daj dalje) - zbirka SF priča Darka Macan, kao i autor - dvolična!
UBIQ 5 - najnoviji broj jedinog redovitog časopisa za SF u Hrvatskoj, poput urednika mu - pouzdan!
BOROVNICA 4 - najnoviji strip-album dugogodišnje stripovske uspješnice Darka Macana, kao i prethodna tri - nacrtan!

Kod Knjige u centru:
PEGAZARI - nastupni fantasy roman za mlade roman Ivane D. Horvatinčić, koliko zabavan toliko i - poučan!

Kod SFere:
CABRON - zbirka SF-priča NOFove urednice Irene Rašete, žanrovski - pravovjeran!
Ire i Ninniane će predstaviti svoje knjige u subotu 14. 11. na pozornici paviljona 6. Ire predstavlja Cabrona u 13:30, a Ninniane Pegazare u 18h. Između predstavljanja, od 14 do 18 sati, Ire i Ninniane će na štandu SFere i Mentora (11F) ćemo potpisivati svoje knjige.
Ugrabite potpis, jer ipak su to prvijenci! :cheers: (A i tko zna kolko ćete za knjigu s posvetom dobit na E-bayu za koju godinu!)

Update:
Promocija romana "Dvorac u Karpatima" Julesa Vernea, održat će se u četvrtak 12.11 u 17 h; na centralnoj pozornici , paviljon 6 (vode urednik Davor Šišović, prevoditeljica Daria Marjanović i Stephen Re iz Francuskog instituta)
Randomness is strong with this one!
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Interliber 2009.

Unread post by Ire »

žanrovski pravovjeran :lol2: ubijaš me
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Re: Interliber 2009.

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Jel možete staviti sadržaj novog Ubiqa, za nas koji nećemo moći doći na Interliber (ovo mi je prvi put nakon ne znam ni sam koliko godina, ali imam previše posla i jednostavno neću stići)?
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Interliber 2009.

Unread post by davors »

Bravo svima, ovo što je nabrojano je i više od očekivanog!

Stignem doći samo u četvrtak tojest sutra, pa spajajući ugodno s korisnim sve vas pozivam na promociju romana "Dvorac u Karpatima" Julesa Vernea, paviljon 6, centralna pozornica, dakle u četvrtak 12. studenog u 17 sati; u promociji sudjeluju prevoditeljica Daria Marjanović, Stephen Re iz Francuskog instituta, i moja malenkost kao urednik.
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Interliber 2009.

Unread post by Zoran »

Na žalost, u petak već u 9:00 polazim iz Zagreba za BiH gdje sam do nedjelje s izaslanstvom Hrvatskog društva pisaca. Živko Prodanović i ja činimo SF osovinu :cheers: A stižem u Zg skoro sigurno u četvrtak navečer, tako da izgleda neću vidjeti ništa od interlibera. Osim ako uspijem u četvrtak ubost pol sata prije zatvaranja. :zbunj:
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Interliber 2009.

Unread post by Xaotix »

@davors:
Glavna obavijest updejtana sa Verneom
Ire wrote:žanrovski pravovjeran :lol2: ubijaš me
Voilo bih maznuti copyright na taj text, ali quotana najava je Macanovog pera djelo... :lol:
Randomness is strong with this one!
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Re: Interliber 2009.

Unread post by Tomislav Sakic »

SFera javlja: Danas, 11. studenog, počinje najveći sajam knjiga i učila na jednom mjestu – Interliber. Ove se godine predstavlja čak 290 izlagača iz 9 zemalja, no bez brige – lako ćete nas naći: Društvo za znanstvenu fantastiku SFera i nakladničke kuće Mentor i Fibra svoje su mjesto pod suncem našli u paviljonu 6, na štandu 11F.

Ulaz na Interliber je besplatan, radno je vrijeme od 10:00 – 19:00 sati (srijeda, četvrtak, nedjelja), osim petka i subote kad knjige možete razgledati i kupiti sve do 21:00.

Ako niste sigurno kad da navratite, pozivamo Vas da nam se pridružite:

U subotu, 14.11., na pozornici paviljona 6, od 13:30 sati održat će se promocije SFerinih i Mentorovih izdanja.

* Sjaj - nova, sjajna zbirka poetsko – fantastičkih tekstova nagrađivane autorice Tatjane Jambrišak (Mentor)
* 42 (Pročitaj i daj dalje) – dvolična zbirka SF priča Darka Macana (Mentor)
* Borovnica 4 – najnoviji strip-album dugogodišnje stripovske uspješnice Darka Macana (Mentor)
* UBIQ 5 – najnoviji broj jedinog redovitog časopisa za znanstvenu fantastiku u Hrvatskoj (Mentor)
* Cabrón - zbirka SF-priča NOSF-ove urednice Irene Rašete (SFera)


U 18:00 sati Ivana D. Horvatinčić predstavlja svoj zabavan i poučan fantasy roman za mlade: Pegazari (Knjiga u Centru).

Sve navedene knjige možete kupiti na SFerinom i Mentorovom štandu, Ivanine knjige i na štandu Knjige u centru (paviljon 6, štand 24B), a ako navratite baš u subotu, moći ćete popričati s autorima i zatražiti ih autogram!
http://sfera.hr/sfera-na-interliberu/
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: Interliber 2009.

Unread post by davors »

Zoran wrote:Na žalost, u petak već u 9:00 polazim iz Zagreba za BiH gdje sam do nedjelje s izaslanstvom Hrvatskog društva pisaca.
Hohoho, čovječe, što se s tobom događa, najprije postaješ bloger, a zatim i političko-diplomatski angažirani pisac, što ćemo još doživjeti? :lol:
*Istria is a state of mind*
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Re: Interliber 2009.

Unread post by Zoran »

davors wrote:
Zoran wrote:Na žalost, u petak već u 9:00 polazim iz Zagreba za BiH gdje sam do nedjelje s izaslanstvom Hrvatskog društva pisaca.
Hohoho, čovječe, što se s tobom događa, najprije postaješ bloger, a zatim i političko-diplomatski angažirani pisac, što ćemo još doživjeti? :lol:

Ne znam što ćemo još doživjeti, ali onaj intervju koji si najavljivao izgleda nećemo nikad :P
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Interliber 2009.

Unread post by uglib »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Jel možete staviti sadržaj novog Ubiqa,
Hoće li se netko smilovati i objaviti sadržaj?
Dugo mi čekati do petka ili čak subote.
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2852
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Interliber 2009.

Unread post by Xaotix »

Obavijest svima koji ne mogu dočekati Ubiq...
Žiljak vam se smilovao
Randomness is strong with this one!
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: Interliber 2009.

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Xaotix wrote:Obavijest svima koji ne mogu dočekati Ubiq...
Žiljak vam se smilovao
ja sam Ming Milostivi. :D
A. Ziljak
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Interliber 2009.

Unread post by Izitpajn »

Što se tiče Interlibera... Sad je možda prekasno, ali možda za sljedeću godinu smisliti i organiirati nešto što bismo nazvali "Interliberkon"?
User avatar
uglib
Ancient
Posts: 501
Joined: 11 Sep 2006, 12:18

Re: Interliber 2009.

Unread post by uglib »

Aleksandar Ziljak wrote:ja sam Ming Milostivi. :D
Hvala, Minže Milostivi. :cheers:
plavuše i vjernice definitivno bolje prolaze u životu, njih drugi čupaju iz govana
(J. Blažić)
Post Reply