peglanje živaca iliti sf smeæad

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Petra
Puppeteer
Posts: 109
Joined: 08 Sep 2003, 17:44

Unread post by Petra »

Wasabi wrote:Dina, Mali Princ, Alkemi?ar, Galeb J.Livingstone, ne tim redom ali otprilike.

apsolutno se slazem, iako mozda ne tim redosljedom

herberta jr nisam citala, al me stariji upilao... :!:

tol'ko mistike, sto je previse, previse je

Morala sam preskakat stranice, a MRZIM kad mi pisac to radi. do kraja serijala nikad nisam dosla
User avatar
Kris
Jedi Master
Posts: 228
Joined: 19 Aug 2003, 13:37

Unread post by Kris »

Katastrofa, ja to ne mogu čitati...takve heretičke misli o F. Herbertu. :shock:

Naime, meni je Dina (tj. cijeli Herbertov ciklus od 6 knjiga, da netko ne bi pomislio na smeće kojim su njegov sin i K.J. Anderson izmasakrirali Dune Universe) jedna od najdražih knjiga.

Prema tome, pazite kaj pišete :tongue3:
:toothy7:
You think of me as rats. You think of a thing known as The Air Force Survival Handbook, where it explains that if you cut off one of my heads --which is where the poison is -- you must then slit open the ventral side and continue the cuts to extend the length of each leg. Subsequent to this, the skin can be peeled off, the belly opened and emptied, the backbone split and both halves roasted on sharpened sticks over a small fire.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Den wrote:
Indigo Montoya wrote:Da stvarno [?]to nije u redu sa Herbertom?
:blob:
ovisi o kojem se radi, meni je stari OK, no sin... upravo ?itam Butlerijanski ?ihad i ba[?] mi i nije ne[?]to
mlate lovu na osnovu stare slave
Mene isto nije previ[?]e odu[?]evila. Odustala sam 100 stranica prije kraja. MoĹžda se vratim na knjigu kada budem imala vi[?]e vremena.
Malo me Ĺživcira [?]to na po?etku svakog odlomka ponovno obja[?]njava razloge junaka, kao da nismo u stanju zapamtiti prethodnih 5 poglavlja.

Sada ?itam Dvore od oraha od Jergovi?a. To nije SF, ali mi se svi?a pa me zanima je li netko ?itao.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Sada ?itam Dvore od oraha od Jergovi?a. To nije SF, ali mi se svi?a pa me zanima je li netko ?itao.
postoji topik o knjigama koje nisu sf..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Katastrofa, ja to ne mogu ?itati...takve hereti?ke misli o F. Herbertu.
slažem se! bogohulnici! neznabošci! heretici! dabogda vas blagodati za?ina zauvijek zaobilazile!!

:dmage: :thin: :whdat: :whax:




:oops: hmm.. pms?
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply