Watchmen

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Watchmen

Unread post by Nazir »

Hm, meni se cini da bi se bas isplatilo procitat strip prije gledanja filma. Kolko tih stripova ima? (vise me zanima vremenski aspekt kolko mi treba da procitam)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Watchmen

Unread post by Izitpajn »

Ja sam ga prvi put pročitao kad sam ga donio iz SFere, negdje oko ponoći legao u krevet i rekao "ajde da vidim šta tu zapravo ima", negdje u četiri ujutro shvatio da sam pročitao 3/4 i da više fizički nisam sposoban držati oči otvorene. Kad sam se probudio, negdje oko 10 ujutro, slistio sam ga do kraja.

Drugi put sam ga pročitao kad sam ga opet donio iz SFere nekoliko godina kasnije, negdje oko ponoći legao u krevet i rekao "ajde da se malo podsjetim, da vidim jel mi još uvijek tako dobar", negdje u četiri ujutro shvatio da sam pročitao 3/4 i da više fizički nisam sposoban držati oči otvorene. Kad sam se probudio, negdje oko 10 ujutro, slistio sam ga do kraja.
User avatar
VokiToki
Ewok
Posts: 18
Joined: 09 Jan 2009, 21:07

Re: Watchmen

Unread post by VokiToki »

Makovnjacha wrote:kak su krenule "dobre" kritike filmova neću u kino do 2019.god. :(
LOL :lol:

Hugo... wow (O_O)... Sada imam velika očekivanja od ovog filma...

Jedva čekam da dođe u kina!
Aleksandar Ziljak
Ancient
Posts: 959
Joined: 09 Apr 2004, 18:42

Re: Watchmen

Unread post by Aleksandar Ziljak »

Izitpajn wrote:Ja sam ga prvi put pročitao kad sam ga donio iz SFere, negdje oko ponoći legao u krevet i rekao "ajde da vidim šta tu zapravo ima", negdje u četiri ujutro shvatio da sam pročitao 3/4 i da više fizički nisam sposoban držati oči otvorene. Kad sam se probudio, negdje oko 10 ujutro, slistio sam ga do kraja.
Ja sam ga prvi put pročitao kad sam ga donio iz SFere, negdje oko ponoći legao u krevet i rekao "ajde da vidim šta tu zapravo ima", pročitao do kraja i onda shvatio da je 6 ujutro. :D
A. Ziljak
Post Reply