Demoni u osnovnoj školi

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Demoni u osnovnoj školi

Unread post by Nimrod »

Četvrtak popodne, vani tako lijepo miriši dok ja maltretiram desetak učenika 3. razreda jedne zagrebačke osnovne škole sa bojama na talijanskom, pola razreda me sluša i marljivo prepisuje s ploče, pola spava otvorenih očiju. Na kraju razreda, kod prozora jedna djevojčica i dva dječaka nešto žustro pričaju i sve izgleda napeto, ko da će se pograbit. Ubrzo počinje naguravanje, potezanje, djevojčica ispada iz igre gotovo odmah, a dva dječaka se porječkaju, oba nešto grabe, svaki vuče na svoju stranu - ništa drugo no knjigu Tomasa H. Knighta "Demoni". :lol: :lol: :lol:

Nakon zaplijene knjige (naravno) morala sam ih naučiti kako se na talijanskom kaže demon, čudovište itd.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Eeeeeee kad bi bilo više takvih klinaca :twisted: , ja sam knjigu kupio pred par mjeseci ali nisam je stigao nego prolistat
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

un monstro je čudovište, ako se sijećam
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Io sono
tu sei
lui, lei sa
noi saremo
voi ...
Noćna mora :cry: iz osnovne
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply