Sto trenutno NE citate?

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by Tanja.C »

Trenutno ne čitam desetak velikih kutija punih SF klasika, koje sam dobila od prijatelja. :love:
Još me najviše grize što ni ne znam čega svega ima unutra, jer nemam mjesta otvoriti niti jednu kutiju, a kamoli sve. :x Knjigice će morati pričekati u kutijama u podrumu (srećom, nije vlažan i nema štakora, phew!) dok nađem stan. :x
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by Ire »

Tanja.C wrote:desetak velikih kutija punih SF klasika
:zbunj: :shock: me wants it my precious!!!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by Tanja.C »

Duplići će jednog lijepog dana naravno doći u Sferu, pa ćete se onda izdogovarati što tko hoće i što hoće Sferina knjižnica. :uzdravlje:
User avatar
nelchee
Pa'u 10. razine
Posts: 375
Joined: 06 Apr 2007, 09:46
Location: Avalon
Contact:

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by nelchee »

umjesto da smanjujem popis..

"The Cronichles of Narnia" (prva 3 dijela)
"A Feast for Crows" GRRM
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by writer16 »

majstor i margarita od bulkowskog i in the coold blood od capotea..margaritu ću pročitati do kraja ali ovo drugo sumnjam ubitačno dosadna knjiga...sad znam što su ljudi u 50-im radili bez tehnologije moba i toga i samo sa radijem i crno bijelim tv-om pisali ubitačno dosadne knjige i njima se kur*ili :zubo: :zubo: :zubo: i dobivali nagrade :zubo: :zubo: :zubo:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Vermilion
Ewok
Posts: 37
Joined: 28 Jul 2007, 23:13
Location: Osijek/Budapest
Contact:

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by Vermilion »

Prva na koju sam naletjela je od Tad Williamsa, druga je iz Nightwatch tetralogije, treća je Asimov, četrvrta Lem, peta Orwell... itd :P

Naslove nisam pisala, jer je ionako sve na mađarskom il njemačkom :D
Stvarnost ne postoji - samo nas vlastiti red koji svemu namecemo
User avatar
suaco
Puppeteer
Posts: 166
Joined: 09 Jun 2009, 09:42
Location: Zemlja čokolade i piva

Re: Sto trenutno NE citate?

Unread post by suaco »

uh, previse dobrih stvari :(
revelation space, jedno sedam hamiltona, dva heinleina, morgan, dva eriksona (to mi je sada na vrhu popisa sto zelim, cim zavrsim zelaznya kojeg trenutno citam) i jos tu i tamo par knjiga... u biti cijela jedna polica, onako, red i pol. to se dogodi svaki prokleti put kada dodjem kod sogora: prvo dva dana vadim knjige sa polica (a sve redom sf ili f) i slinim nad njima a onda ih sto vise nosim sa sobom doma gdje uredno svaki puta skontam dvije stvari. em sto nemam mjesta vise kamo s njima, em ce mi trebat jedno tri mjeseca da to sve procitam :? i naravno, onda ja bedak odem u knjiznicu i posudim recimo brozovica ili neku zbircicu i zanemarim sve ostalo :dum:
Štajaznam tko je kriv, ja čitam knjige o zmajevima, a ne vijesti. (Zoran)
Post Reply