koji biste lik najradije naprašili po turu?

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

koji biste lik najradije naprašili po turu?

Unread post by Ire »

:lol: ako je kyra pod 'naprašiti po turu' imala na umu kažnjavanje likova koji živciraju, onda bi naprašila sve likove u onom 'dugom suncu' jerbo su me naživcirali generalno..

ako je pak imala na umu naprašivanje druga?ije prirode, ahm, onda da, miles bi u svakom slu?aju dobio po turu.. :oops:

i aragorn kad smo kod toga.. 8)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Re: koji biste lik najradije napra[?]ili po turu?

Unread post by Kyra »

ire wrote::lol: ako je kyra pod 'napra[?]iti po turu' imala na umu kaĹžnjavanje likova koji Ĺživciraju, onda bi napra[?]ila sve likove u onom 'dugom suncu' jerbo su me naĹživcirali generalno..
Hm... da... Iritantno...
ako je pak imala na umu napra[?]ivanje druga?ije prirode, ahm, onda da, miles bi u svakom slu?aju dobio po turu.. :oops:

i aragorn kad smo kod toga.. 8)
Zapravo, kod Milesa sam mislila na prashenje po turu u maniri kazhnjavanja iznimno dragih likova kada naprave iznimnu glupost. A Miles reda jednu glupost za drugom... :D

Ali naprashti Milesa po turu iz... drugih razloga isto ne bi bilo loshe... :D *upada u misli* :oops:

*sjetila se jednog djela iz Gradjanske duzhnosti* :oops: :oops: :oops:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: koji biste lik najradije napra[?]ili po turu?

Unread post by MadDog »

Kyra wrote:A Miles reda jednu glupost za drugom... :D

Ali naprashti Milesa po turu iz... drugih razloga isto ne bi bilo loshe... :D *upada u misli* :oops:

*sjetila se jednog djela iz Gradjanske duzhnosti* :oops: :oops: :oops:
Sad mi samo reci da je rije? o dijelu u kojem pi[?]e ono idiotsko pismo Katarini?
Ili sam ja ne[?]to pobrkao?
Mene su Milesove gluposti uvijek nasmijale, do suza... kao ono sa Taurom i pove?anjem zaliha hrane, recimo ili ona neizgovorena ljubavna nagnu?a prema Quinnovoj... ali i ostale nespretnosti njegovih slomljenih kostiju.
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ve? se negdje polemiziralo o milesu ako me sje?anje dobro služi..

miles je zakon!! mene je do suza uvijek nasmijala njegova autokritika :lol: i prcanje ivana :D
Instant Geek. Just Add Coffee.
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Re: koji biste lik najradije napra[?]ili po turu?

Unread post by Kyra »

MadDog wrote:Sad mi samo reci da je rije? o dijelu u kojem pi[?]e ono idiotsko pismo Katarini?
Rjech je o nechemu... drugachijem... :wink: :oops:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

daj podsjeti koji je dio 'gradjanska dužnost'? ima dosta sexa u tim knjigama, ko ?e to sve pamtit :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ire wrote:daj podsjeti koji je dio 'gradjanska duĹžnost'? ima dosta sexa u tim knjigama, ko ?e to sve pamtit :mrgreen:
IIRC, Gra?anska duĹžnost je 'sluĹžbeno', 'zadnji' dio u kojem Miles osvaja Katerinu, a Mark sa svojim nekakvim ?udakom ima farmu buba ?ija se bljuvotina da jesti... to ukratko.
E, ako je Kyra mislila na koju scenu seksa u 'DuĹžnosti', meni je to, opet, kao svakom glupom mu[?]kom koje zaspi odmah 'poslije' i zaboravi [?]to je bilo... haj'mo re?' - promaklo... :oops:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

IIRC, Gra?anska dužnost je 'službeno', 'zadnji' dio u kojem Miles osvaja Katerinu, a Mark sa svojim nekakvim ?udakom ima farmu buba ?ija se bljuvotina da jesti... to ukratko.
:mrgreen: e taj dio još nisam pro?itala.. hvala što si mi ga spojlao :mrgreen:

(šalam se.. sve ok)
Instant Geek. Just Add Coffee.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ire wrote: :mrgreen: e taj dio jo[?] nisam pro?itala.. hvala [?]to si mi ga spojlao :mrgreen:

([?]alam se.. sve ok)
:twisted:
A za[?]to pita[?] ako o?ekuje[?] spojling?
:twisted:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
User avatar
Den
Pa'u 10. razine
Posts: 457
Joined: 04 Aug 2003, 22:19
Location: Osijek

Unread post by Den »

e [?]to se pra[?]enja tiče... dugo nisam mogao smisliti-sjetiti se tko bi bio kandidat za to no onda se lampica upalila :idea:
Sansa - tako blesavog i naivnog lika se ne sjećam da je dalje bilo
no općenito su svi u Ice and Fire takvi [?]to mi je nevjerojatno ako se uzme u obzir da su urote ubistva,... u dvorskom okruĹžju normalna stvar
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

MadDog wrote:
ire wrote:daj podsjeti koji je dio 'gradjanska duĹžnost'? ima dosta sexa u tim knjigama, ko ?e to sve pamtit :mrgreen:
IIRC, Gra?anska duĹžnost je 'sluĹžbeno', 'zadnji' dio u kojem Miles osvaja Katerinu, a Mark sa svojim nekakvim ?udakom ima farmu buba ?ija se bljuvotina da jesti... to ukratko.
Ima poslije onaj dio kada idu posjetiti Bel-a(?). Ne mogu se sjetiti kako se zove... :cry:
Ali to je vrlo kratko, tek neshto vishe od priche...


A shto se scene tiche, mislila sam na onu Katarininu fantaziju sa plahtama... :oops:
Ali ja bi dodala i mashnicu svezanom na strateshkom mjestu... :roll: Hm.... :shock: :oops: :? 8)
To sam si bila zazhelila za rodjendan, ali josh nishta... :wink:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Kyra wrote:To sam si bila zazhelila za rodjendan, ali josh nishta... :wink:
tko ?eka taj i do?eka :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Kyra
Ewok
Posts: 41
Joined: 06 Aug 2003, 00:02
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Kyra »

ire wrote:tko ?eka taj i do?eka :mrgreen:
Tko aktivno radi na tome, docheka josh ranije. :wink:
"Roses are red, violets are blue, if i'm schizophrenic, then i am too!"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

tko pod drugim jamu kopa..

ne, to nema veze s ovim..

:mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply