neke druge knjige

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

ban wrote:
Den wrote:jel to zna?i da mi pješaci moramo malo više pazit kad idemo ulicom :angel:
Ako idete svojom stranom, onda ste mirni ;)
Lijevom stranom kao u Europi, desnom kao na Otoku ili po hladu kao u Španjolskoj?

:blob:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ili po hladu kao u Španjolskoj?
španjolci izlaze van tek kad padne mrak.. barem oni koje ja znam :uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
mcn
Forumaš mcn
Posts: 315
Joined: 02 Feb 2004, 13:03

Unread post by mcn »

>[?]panjolci izlaze van tek kad padne mrak.. barem oni koje ja
>znam :uzdravlje:[/quote]

Istina zziva. Na konvenciji u Gijonu kazzu oni, dodjemo po vas iza doruccka, na pitam oko koliko, oni kazzu pa, oko jedan ... :shock: :;

mcn
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

doru?ak u 1 pa siesta, pa ru?ak oko 6-7, pa lagano spremanje za van, pa ve?era tamo oko pono?i, pa idemo u život! :mrgreen:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

ban wrote: Evo citam American Gods Neila Gaimana. Debela knjiga. Pripremam se za gostovanje. Cini se da je dobra, zabavna svakako, a uocava se i da je covjek Englez.
Kupio sam i jos jednog engleza: J. G. Ballard, Super-Cannes koju sam izabrao ispred Naked Lunch Williama Burroughsa kojeg cu ipak ostaviti za kasnije.
Malo sam se postidio vidjevsi kolika je Ballardova bibliografija. Ja sam zivio u uvjerenju da je cojek napisao nekih pet sest, u vrh glave, sedam osam knjiga :pomagajte:
Ako Ĺželi[?] ne[?]to stvarno zabavno od Gaimana, preporu?ujem Study in Emerald. To je prica iz zbirke "Shadows Over Baker Street", u kojoj su stvari u maniri Sherlock-Holmes-Meets-The Mythos ( ja sam ina?e die hard fan Lovecrafta [?]to uostalom se vidi iz mog signature-a).

MoĹže[?] je na?i na saitu od Gaimana, evo te i link:

http://www.neilgaiman.com/exclusive/StudyinEmerald.asp

Nat
At last, the stars are finally right...
ban

Unread post by ban »

Dagon wrote:Ako Ĺželi[?] ne[?]to stvarno zabavno od Gaimana, preporu?ujem Study in Emerald.
Hvala. Pazi cijela prica :blob: Ma, ne znam vise sto zelim, barem kad je citanje u pitanju ;) Imam brdo knjiga pored kreveta. Jucer se povecalo za jos pet :shock:
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

ban wrote: Poceo sam sinoc citat Astaroth Ive Bresana.
Ja sam ga jučer podignuo i danas na praksi u termoelektrani plomin pročitao sam stotinjak stranica, zasad se čini dost dobra knjiga
Život je samo san na putu do smrti
User avatar
L.Z.
Ancient
Posts: 691
Joined: 07 Sep 2003, 20:29
Location: Labin
Contact:

Unread post by L.Z. »

Jučer sam podignuo Brešanovu Državu božiju, na praksi u termoelektrani plomin sam danas pročitao nekih stotinjak str (vidi se da ima posla), knjiga se čini dost dobra
Život je samo san na putu do smrti
Post Reply