Što trenutno čituckate?

Rasprave o knjigama, časopisima, fanzinima, stripovima, uglavnom svemu što se lista, a ima (ili nema) veze sa SF-om

Moderator: Ire

Post Reply
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Bahod wrote:Z.K. Izvršitelji nauma Gospodnjeg
Oho, znači ubrzo će se zahuktati prava rasprava na nedavno otvorenom topicu za tu knjigu :D :headbang:
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nimrod wrote:OT - ova gospođa mi već ide na k+++++
koja gospođa?
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

niniane wrote:
Bahod wrote:Z.K. Izvršitelji nauma Gospodnjeg
Oho, znači ubrzo će se zahuktati prava rasprava na nedavno otvorenom topicu za tu knjigu :D :headbang:
Već se zahuktala. Budući da si jedna od rijetkih osoba koje su čitale knjigu, društveno neodgovorno je od tebe da se ne uključiš.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Zoran wrote:
Nimrod wrote:OT - ova gospođa mi već ide na k+++++
koja gospođa?
ona tamo ispod moga nicka...
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Nimrod wrote:
Zoran wrote:
Nimrod wrote:OT - ova gospođa mi već ide na k+++++
koja gospođa?
ona tamo ispod moga nicka...
A. :D To si trebala prije mislit :D
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

I da, fakat nije okej tako komentirati knjigu prije nego ju pročitaš do kraja, Ham. Kad odeš malo dalje od priče o Epulonu, skužit ćeš da u knjizi itekako ima originalnih stvari. Å to se buđenja drevnog zla tiče, meni osobno je ta tema sasvim okej, posebno jer se može personificirati na jako puno stvari iz našeg "realnog" svijeta. I jako se puno djela, barem koliko sam ja informirana (što, doduše, nije pretjerano, ali...:oops:), na ovaj ili onaj način bavi time.

Ja još nisam pročitala "InG", odnosno nisam pročitala editiranu, objavljenu verziju. Verzija koju mi je Zoran prije nekoliko mjeseci poslao mailom je imala nekih nedostataka za koje vjerujem da ih je ispravio jer su se ticale isključivo radnje. Tada me knjiga (da ne rečem ni roman ni zbirka :angel: ) ostavila, blago rečeno, oduševljenu - da nije, ne bih se ni uključila u multimedijalni projekt. Kad ju pročitam ponovno, komentirat ću ponovno.

Btw, sad čitam "Trinaesti krug bezdana"; još nisam sve pročitala, ali već ima priča koje su me oduševile (Bogdanović, Macan, Janjanin), kao i onih koje, ahm, nisu (Smajlović).
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

pa dobro zake sam ja otvarao novi tread :x
@Gospođa 'oćeš da ti ja promijenim :zubo:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

vampir borisa perića došao sam do 161. i iskreno me se nije dojmila baš nekako mi sve to s jurom grandom sve malo puno nategnuto i isfucano :shock: ili previše tražim od dobrog vampirskog romana?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Meni je "Vampir" bio čist okej - prvi dio (svo ono... pa, filozofiranje) mi je bio malo naporan, ali kasnije mi je postajalo sve bolje i bolje, da bih na kraju gutala knjigu...
Enivej, pročitah ju u samo par sati.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Zoran wrote:
niniane wrote:
Bahod wrote:Z.K. Izvršitelji nauma Gospodnjeg
Oho, znači ubrzo će se zahuktati prava rasprava na nedavno otvorenom topicu za tu knjigu :D :headbang:
Već se zahuktala. Budući da si jedna od rijetkih osoba koje su čitale knjigu, društveno neodgovorno je od tebe da se ne uključiš.
Hm, zar bi ITKO osobu koja se ne može odlučiti je li zapravo Dama od Jezera, vampiruša, žrtva, "djevica" ( :x ), Dana Scully, Doctor Read Mind, pa čak i nazovi-Izvršitelj (sudeći po snimci rasplesanih Izvršitelja na YouTubeu) ikada mogao smatrati društveno odgovornom osobom?... :P

Zorane, Zorane, you think too high of me.. :blob:
Last edited by niniane on 25 Apr 2007, 22:21, edited 1 time in total.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Bahod wrote:pa dobro zake sam ja otvarao novi tread :x
A da nam za to odgovorna i osposobljena osoba ovaj discussion o InG prebaci u topic otvoren posebno za to?...
Mislim, zbilja, šteta da topic tako dobrog naslova kao što je "Zoran-Izvršitelji..." (oder tako nešto, nisam ziher) propadne :D :uzdravlje:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Pa to ne bi bio problem da se offtopičari samo o jednoj offtemi 'al ovo kaj ste vi napravili od ovdje je kajos :zubo:
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Nimrod wrote:OT - ova gospođa mi već ide na k+++++
Bolje? :zubo:
Post Reply