FFK 2014

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

FFK 2014

Unread post by davors »

13. Festival fantastične književnosti održat će se 8. i 9. kolovoza u Pazinu i Svetom Petru u Šumi.

Programski detalji slijede.

Festivalska FB stranica:
https://www.facebook.com/events/1406375012956953/
*Istria is a state of mind*
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK 2014

Unread post by Nazir »

Ah da, da malo pohvalim, moja priča u samostanskima je tuckerizirana, ima ime jednog forumskog člana :zubo:
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: FFK 2014

Unread post by davors »

Evo i programa:

Petak, 8. kolovoza:

Pazin - 20:00 – prva književna večer Festivala u pazinskom Kaštelu: predstavljanje aktualne produkcije fantastične književnosti u regiji

Nastupaju: Saša Šebelić (Medulin): romani "041" i "Zovite me Jurina"; Zoran Antičević (Poreč): roman "Evanđelje tame"; Goran Skrobonja (Beograd): roman "Sva Teslina deca"; Dragić Rabrenović (Bijelo Polje): zbirka priča "Prsten s one strane sna" (Refesticon); Ivana Delač (Zagreb): zbirka priča "Ukronije" (Sferakon); Zoran Vlahović (Zagreb): zbirka priča "Ljudski faktor"; Ljiljana Avirović, Carla Rotta, Antonio Giudici (Pula): talijanski prijevod zbirke "Priče o starim bogovima" (FFK 2007.); Vanja Spirin (Zagreb), gost Kuće za pisce: lik i djelo; moderator: Davor Šišović

Subota, 9. kolovoza:

Sveti Petar u Šumi - 21:00 – književna večer u klaustru pavlinskog samostana – predstavljanje zbirke "Samostanske priče"

Nastupaju: Dragić Rabrenović, Ivana Delač, Dajana Šalinović, Vesna Kurilić, Ed Barol, Marko Fančović, Tihomir Jovanović, Goran Gluščić, David Kelečić, Aleksandar Žiljak, Goran Skrobonja, Milena Benini; moderator: Davor Šišović

Dođite!
*Istria is a state of mind*
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK 2014

Unread post by Sandman »

Nazir wrote:Ah da, da malo pohvalim, moja priča u samostanskima je tuckerizirana, ima ime jednog forumskog člana :zubo:
:P
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: FFK 2014

Unread post by Xaotix »

Ako se ne varam, to bi mogla biti prva tuckerizacija u Hrvata! :cheers: Čestitamo na prvijencu!
Sandman wrote: :P
Gle, jesi bidao za mjesto u samostanskima ili nisi? :lol:
Randomness is strong with this one!
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Re: FFK 2014

Unread post by Sandman »

Jesam i žao mi što ne dolazim na FFK. Ekonomija me malo zeza. Čuvam nofce za Irsku.
Ako se ne varam, to bi mogla biti prva tuckerizacija u Hrvata! :cheers: Čestitamo na prvijencu!
Krušvar je isto prodao tuckerizaciju na Rikonu, ali ne znam da li je to napisano/objavljeno.
"Life... is like a grapefruit. It's orange and squishy, and has a few pips in it, and some folks have half a one for breakfast."
Douglas Adams
Vladimira
Ewok
Posts: 13
Joined: 17 Mar 2013, 23:06

Re: FFK 2014

Unread post by Vladimira »

Nije baš prva XD Orsia je isto tuckerizirana :D
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: FFK 2014

Unread post by Xaotix »

Ispravljam se, prva tuckerizacija s GUFF-a.
Ima i ranijih tuckerizacija (ne znam da li Hebrang kod Krušvara spada u tu kategoriju...)
Randomness is strong with this one!
User avatar
Acrodyn
Puppeteer
Posts: 112
Joined: 18 Dec 2009, 21:24

Re: FFK 2014

Unread post by Acrodyn »

Ja uvijek kradem imena ljudima oko sebe jer nisam dovoljno pametan da ih sam smislim.

Ali plaćena tuckerizacja, to je već nešto.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: FFK 2014

Unread post by Nazir »

Naravno, moj komentar se odnosio na plaćenu tuckerizaciju. Mislim da kad bi se brojalo da bi Šišović debelo pobijedio s brojem Tuckerizacija u nas Hrvata :zubo:
User avatar
Afro
Puppeteer
Posts: 102
Joined: 09 Nov 2010, 14:51

Re: FFK 2014

Unread post by Afro »

Hoću li ispasti glup ako pitam što je to "tuckerizacija"?
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: FFK 2014

Unread post by Milena »

Afro wrote:Hoću li ispasti glup ako pitam što je to "tuckerizacija"?
Najjednostavnije rečeno, kad nečije ime ubaciš u priču kao in-joke. Detaljnije.

Uoči kako sam dobra pa nisam stavila link sa TV tropesa. :)
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Re: FFK 2014

Unread post by davors »

Od naraslog broja postova pomislio sam da ovdje pričate kako vam je bilo na FFK-u, a kad ono... :-)
*Istria is a state of mind*
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: FFK 2014

Unread post by Milena »

davors wrote:Od naraslog broja postova pomislio sam da ovdje pričate kako vam je bilo na FFK-u, a kad ono... :-)
A kad nam pa nije bilo super na FFK? :D
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
Post Reply