6. Festival fantasticne knjizevnosti

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Uuu, dobri su, bome su dobri... :lol:
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Etoga na, to je točno ono što sam vam rekla na vaše pitanje subotnje FFK noći u Lovcu: "Ima li slovenskih viceva o Hrvatima?" Rekla sam da ih nema, ali postoje stari vicevi u koje je ubačen Hrvat. Tako da... nice Slovenian try (dva od tih viceva nisam čula u varianti bez Hrvatske) ... ali to nije to. :D

Jel znate za YouTube rat između Slovenca i Hrvata ove dane? To ustvari nije bila komedija, nego tragedija stupidnosti. Slovenskog videa "Why Croatia sux" doduše više nema na YouTubu, ali iz hrvatskih odgovora se može približno ustanoviti što je seruckao "pametni Slovenac". Makar i Hrvatine puno seruckaju. :D

Ajmo mi rat ko je gluplji. :lol:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

u vezi cro-slo rata, najbolji odgovor i jednima i drugima nalazi se ovdje:

"Why Croatia sux?" i zašto Slovenija također "srče"...

:notworthy:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
SAMSUILUNOV OTAC
Autor u Smokvinom listu
Posts: 2110
Joined: 30 Dec 2005, 00:50
Location: 26. dimenzija, treća kuća desno, iza bukve

Unread post by SAMSUILUNOV OTAC »

Meni je bilo fantastično (zato se valjda tako i zove festival)! I, kao i svima, žao mi je zbog predstave. Ali, sad me strah onoga što je niniane rekla, da su se bogovi možda naljutili što smo ih toliko mrcvarili po knjizi, jerbo se u mojoj priči u zbirci baš nešto tako i dešava. Prestajem pisati. Zbogom! :pale:
Kap limuna, zrno soli,
I svaka rana malo više boli.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

SAMSUILUNOV OTAC wrote:Prestajem pisati. Zbogom! :pale:
Yeah, riiiiight! :P

A tko ti je kriv što si ubijao bogove?... :D
Doduše, i ja tražim neku rupu za sakriti se od njihovog gnjeva (posebno Svantevidovog)... :pale: :shaking:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
davors
Ancient
Posts: 795
Joined: 19 Aug 2003, 01:51
Location: Pazin
Contact:

Unread post by davors »

Evo napokon reporta s FFK, sa slikama, kod mene na blogu. Klikći:

http://bookaleta.blog.hr/2007/08/162312 ... znica.html

Davor
*Istria is a state of mind*
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

Eto prođe i drugi FFK za koji ja znam(znam junfer :D ), a ja ne dođoh na to okupljalište velikih umova s ove strane galaksije :scratch: Zbilja sam želio otići i pružiti svojoj dragoj niniane podršku i biti uz nju kada bude ispijala najnoviju rundu pive, vina whatever..ups htjedoh reči kada je čitala svoju priču :uzdravlje: .Nema veze zato ču se potruditi da dođem sljedeće godine, jer mi je žao šta nisam bio tamo i popio koji hektolitar, a da ne kažem kako nisam čuo niti jedan vic(jer niniane od silnog "uzbuđenja" nije zapamtila niti jedan :x )! :uzdravlje:
goli gdin čarobnjak:-)
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

merlin wrote:Zbilja sam želio otići i pružiti svojoj dragoj niniane podršku i biti uz nju kada bude ispijala najnoviju rundu pive, vina whatever..ups htjedoh reči kada je čitala svoju priču :uzdravlje:


Mhm, phm, mislim stvarno, sad još i moj dragi budući kaže za mene da puno pijem... kao da već svi to ionako ne misle za mene... i naravno, da puno jedem... i da puno spavam... Mislim, helou?!:x Zar JA?! :angel:
merlin wrote:nisam čuo niti jedan vic(jer niniane od silnog "uzbuđenja" nije zapamtila niti jedan :x )! :uzdravlje:


Ja inače ne pamtim viceve :oops: Al ozbiljno. Moja memorija je za takve stvari na nivou amebe :pale: :shaking: :alien:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Tanja.C
Ancient
Posts: 736
Joined: 02 Sep 2005, 11:11
Location: Dežela

Unread post by Tanja.C »

Ja se ih ne sjećam jer nisam bila raspoložena. Došli su mi onako: kroz-jedno-uho-unutra-kiseli-smješak-kroz-drugo-uho-van. :(
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Unread post by niniane »

Trebali smo snimati. Damn. Za idući put treba nabavit diktafon :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
merlin
Goli čarobnjak
Posts: 80
Joined: 30 Jul 2007, 12:40
Location: Stan

Unread post by merlin »

niniane wrote:Trebali smo snimati. Damn. Za idući put treba nabavit diktafon :D
mislim da diktafon sa toliko free spaca nisu izmisli :P :D :alien:
goli gdin čarobnjak:-)
Post Reply