LR: Macanova fantastična (m)učionica (utorkom od 21:00)

Predavanja, prezentacije, projekcije, druženja i slično, izvan uobičajenih fandomskih okupljanja ...

Moderators: Nimrod, Ire

Forum rules
1. U naslovu posta napišite o čeemu je riječ - predavanju, radionici, filmskoj projekciji, druženju, tv programu, izložbi i td.
2. Potom napišite naziv događaja.
3. Nakon toga datum kada se događaj treba odviti ili od kad do kad traje.
4. Sve ostale informacije napišite u samom postu. Bilo bi poželjno kad biste kopi-pejstali ili prepisali cijeli tekst, ne samo stavili link koji vodi nekamo drugdje.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

LR: Macanova fantastična (m)učionica (utorkom od 21:00)

Unread post by Ire »

U utorak, 28. 11. 2006., u 21:00h, počinje Macanova fantastična (m)učionica. Pod tim imenom Društvo za znanstvenu fantastiku SFera, organizira radionicu kreativnog pisanja.

Kako samo ime radionice govori, voditelj će biti kultni hrvatski autor stripova i znanstvenofantastičnih priča, Darko Macan, koji je svojim romanom za mlade Žuta minuta ove godine po drugi puta osvojio nagradu Grigor Vitez. Radionica će se održavati utorkom u prostorijama društva SFera, na Kajzerici (IV. Podbrežje 5), i bit će tematski vezana uz znanstvenu fantastiku.

Broj polaznika je ograničen, a zainteresirani se mogu prijaviti osobno na samoj radionici u utorak, 28. 11., ili na e-mail: mmp(at)sfera.hr.
http://nosf.net/2006/macanova-fantasticna-mucionica/
:uzdravlje:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

To ce bit smo taj utorak ili kroz neko vrijeme?
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ići će neko vrijeme :blob:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

evo, možete postavljati i bannere :D

Image

Image

Image
Instant Geek. Just Add Coffee.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Samo bi htio rechi da si mogla maaaalo ranije staviti obavijest o tome - a ne na sam dan pochinjanja radionice...

Ishao bi - ali sam ovaj tren stigao doma, te mi ne pada na pamet da idem sada... Da sam znao - stigao bih maaalo ranije. No ok.

Josh nije kasno..?

@Ira: U tvom quotu pishe da da pochinje danas, koliko che dugo ichi..? Koliko on to dugo misli furati, da li che biti samo SF, ili mozhda misli prijechi i preko Fantasya, Horrora [ znam da je mcn Dylan Dog fan ] itd...

I za kraj - dobijemo li neki certifikat poslije toga..? :lol:
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Jako slican slucaj ovdje... Volio bih cuti sto ima za reci, ali prekasno ste stavili obavjest. Tek sam sad doso s faksa, a u sferu bi trebao onda po tome doc za 10 min... Ako moze, pokusao bih doci slijedeci put.
I nadam se da cu do onda imati spremu onu sf pricu koju su mi rekli da napisem za sferakon...
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

gle, za kasnoću se obratite nimrod .. ona je odlučila da ide tak kasno ..

a kao što fino piše, radionica će ići svaki utorak ..

što se tiče skretanja s pravog puta, vjerojatno će tu i tamo radionica zabrazditi u F i H, ali je prvenstveno SF karaktera .. za fantasy radionicu, po mom mišljenju, nema puno potrebe jerbo nije to neki težak i diskutabilan žanr, a horor radionicu smo imali u 1., 2. i 3. mjesecu, tako da nema smisla ponavljati ..
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ire wrote:gle, za kasnoću se obratite nimrod .. ona je odlučila da ide tak kasno...
Ja sam je stavila u 19, pa je to mcn odbio. Pa sam stavila u 20, da bi se Ire VRLO GLASNO petulantly bunila da ona radi do 22 i da kako sad to. Pa sam ja kompromisno napravila od 21. I sad sam ja odlučila. JA bi radionicu od SEDAM. !
:!:
Last edited by Nimrod on 29 Nov 2006, 13:13, edited 1 time in total.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

I da, sad sam pročitala i kontekst. i sve što ima za reći je :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: po sebi samoj.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Nimrod wrote:JA bi radionicu od SEDAM. !
:!:
I JA! :o
nema me.
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Hamenaglar wrote:
Nimrod wrote:JA bi radionicu od SEDAM. !
:!:
I JA! :o
e ne može! :)
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

i ja mislim :whip:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Meni je 21 taman.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mislio sam na h, ne god :angel:
Locked