"Fringe" i "True Blood"

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: "Fringe" i "True Blood"

Unread post by writer16 »

erm ja sam fakat zahrđao i ne zaslužujem se zvati gikom nikako : :( ja sam tek sad skužio da je druga sezona već odavno izašla...jer sam je ja zamijenio s trećom koja tek izlazi za pola godine,a ja bio uvjeren cijelo vrijeme da sam ja pogledao obje sezone u komadu, a zapravo nisam ni pogledao prvu cijelu, tek sad skužio nakon fakin godinu ipo dana skoro da mi još fali 12. epizoda 1.sezone...
ide se objesiti....
ali tek nakon što pogleda cijelu drugu sezonu u komadu (priprema unaprijed teabagse od kamilice za oči :zubo: )
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: "Fringe" i "True Blood"

Unread post by writer16 »

evo pogledah cijelu drugu sezonu u jednom komadu :D i jako me je razočarala, više mi je iskreno malo mrvicu dosadila njihova 'voljet ću te zauvijek i preko groba' , ne znam možda sam to i prerastao :D, sve se na to svodi da sookie se pravi da je kul, hrabra i neustrašiva i onda uvijek zaglibi i dođe među hrpu vampira i trokira treba, i onda narafno zavrišti i onda njezin vampir dođe to the rescue i spadi damu u nevolji i dan. Nepotrebno su ubacili ono s lafayetom i njegove 'traume', mislio sam da je tip veća faca od toga, ali očigledno nije. :( Glavni villan je prekul:) ženska jednostavno rula cijelom sezonom i krade svaku scenu, baš je opaka:D i moram pohvaliti par stvarno smiješnih scena sa novom mladom pubertetskom vampiricom, tu su stvarno pogodili i par puta sam se stvarno nasmijao.(ono na aerodromu s kovčezima, umro sam na to:)...
sve ostalo osim gore pobrojanog u cijeloj sezoni sucksa big time i ne valja ništa :kava:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: "Fringe" i "True Blood"

Unread post by Ire »

meni je isto storyline sa Sookie bio dosadan u 2. sezoni
ali 3. zato obećava. em Eric, em neki vukodlak na koje će se Sookie paliti ... bit će komešanja :cheers:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply