Što trenutno gleduckate?

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by LordShaper »

-fallen-one- wrote: heroes
big bang theory
fringe
bones
supernatural
battlestar galactica
dollhouse
legend of the seeker

a najviše sam "nabrijana" na bones ... još kak sam čula da će završit sezona .... uuuuuf.
Heroesi su me tako izgubili nakon što sam se prislio odgledati zadnjih pet-šest epizoda Vol.3...prva sezona je bila odlična, nakon toga sve krenulo nizbrdo i ne staje :(

Big Bang Theory s druge strane :cheers: :cheers: obožavam Sheldona :lol:

Fringe mi je super samo čekam da sezona završi pa ću pogledati ostatak sezone u komadu. A BSG je gotov za dva tjedna :( :cheers:

Kakav ti je Dollhouse? Prva epizoda me nije oduševila...a druga još manje...treću nisam ni pogledao, ubilo mi volju. Očekivao sam puno više od Whedona, svi elementi su tu ali konačni rezultat je...da budem vrlo elokventan: meh.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
-fallen-one-
Ewok
Posts: 32
Joined: 08 Jul 2007, 11:49
Location: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Contact:

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by -fallen-one- »

LordShaper wrote:Heroesi su me tako izgubili nakon što sam se prislio odgledati zadnjih pet-šest epizoda Vol.3...prva sezona je bila odlična, nakon toga sve krenulo nizbrdo i ne staje :(

Big Bang Theory s druge strane :cheers: :cheers: obožavam Sheldona :lol:

Fringe mi je super samo čekam da sezona završi pa ću pogledati ostatak sezone u komadu. A BSG je gotov za dva tjedna :( :cheers:

Kakav ti je Dollhouse? Prva epizoda me nije oduševila...a druga još manje...treću nisam ni pogledao, ubilo mi volju. Očekivao sam puno više od Whedona, svi elementi su tu ali konačni rezultat je...da budem vrlo elokventan: meh.
istina je da su heroji malo blah ove sezone, ali kad počneš nešto gledati, teško odustat ... :)
BBT je preodlična serija i stvarno svaka čast onom ko ju je zmislio (zadnji put je spomenuo stargate, hell yeah!!)... geek/sf stuff ... tko bi htjeo više???
fringe se polako zakuhtava, sad još više sa zadnjom epkom. walter je zakon!
bsg ... hm, da ... još dva tjedna (s obzirom da zadnja epka traje 3 sata), plus THE PLAN film. :D i onda ide nova serija CAPRICA. čemo vidit kak će to ić.
dollhouse je vjerojatno jedna od onih serija gdje treba ljudima da se malo uhodaju. a i wheadonu je fox naredio da izmjeni prvu epku pa je sve morao nanovo radit. jadan čovjek, ne vole ga previše.
Image

"Hi, honey. Guess what I did at work today? I wore a bomb. A nuclear bomb in a field of flowers. I could get lucky. Tomorrow I could have a bigger bomb. I could kill... more people. Maybe innocent people. Children, maybe." - John Crihton
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by jbt »

mene su "heroes" izgubili tamo negdje kad su prestali imati radnju i kad su postali sranjce za tinejdjere. tamo negdje oko s1ep3.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Milena
The Q
Posts: 1316
Joined: 05 May 2007, 13:48
Location: tu i tamo
Contact:

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Milena »

jbt wrote:mene su "heroes" izgubili tamo negdje kad su prestali imati radnju i kad su postali sranjce za tinejdjere. tamo negdje oko s1ep3.
Meni se to dogodilo negdje oko s1ep1, 00:30. :zubo:
I blame Hemingway. Of course, I blame Hemingway for a lot of things. Still working out how to pin global warming on him. (Snarkhunter)
User avatar
Teddea
Ewok
Posts: 35
Joined: 26 Jan 2009, 15:34

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Teddea »

The Tudors...zakon je serija ,definitivno najbolji prikaz raskalasenog zivota na dvoru Henry ja VIII ....sad sam na 2.sezoni i preporucam seriju :D
LIVE LONG AND LOVE STAR TREK
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Brumiko »

Mjesec.

Fenomenalan film. :notworthy:

Plus kaj uključuje neke sasvim neočekivane antiklišeje čije bi prepričavanje ipak bilo preteški spojler.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Belzebubbles »

Battlestar Galactica iz 1978. Serija je baš šarmantna. Iako se čini da je kronično nedostajalo novaca. Naime, ima nekoliko scena borbe vipera i sajlonaca pa se to kroz čitavu seriju ponavlja i kombinira kad god zatreba. Ali baš ima neku mračnu simpatičnost.
Sada idem gledati novu u cijelosti, ali već znam da ću gunđati zbog onih odurnih i jadnih (i jeftinih i neukih i nemoćnih i bolesno zaluđenih) izleta u moraliziranje i politiku. To bi i bilo oke da ne smatram da su ljudi zaslužni za Galacticu moralni kripli i ratni huškači najgore vrste.
Uostalom.
Image
Stari Adama je bog, a novi je fejker i pozer.
(i zbog čega u svakoj sf-seriji postoji vječna fascinacija žanrom vesterna kojem se MORA, ali baš MORA posvetiti epizoda ili dvije - ili u slučaju Treka - avaj?) (doduše, sajlonac kao kauboj ipak spada u domenu nevjerojatno seksipilnog)
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Samuel »

Da li tko gleda Nowhere man?
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by LordShaper »

Ja se spremam već neko vrijeme, odgeldao pilot ljetos, vrlo vrlo kul mi je bilo, nisam nastavio dalje jer mi je nešto uletilo pa me volja pustila ali definitivno ću joj se vratiti.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Samuel »

LordShaper wrote:...odgledao pilot ljetos, vrlo vrlo kul mi je bilo...
THX! :) Za sada postoje 83% šanse da će večeras biti prikazan Nowhere Man...
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by LordShaper »

Masters of Science Fiction

Serija od šest epizoda (loša gledanost ju ubila), svaka epizoda adaptacija sf priče. Format i izvedba podsjećaju na Outer Limits, naraciju provajda Stephen Hawking.

Osrednje prema bla, generally speaking.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Ire »

gleda tko The Event?
onak, lostasto i nja, ali da se gledati. čak se neke stvari dosta rano otkriju, dakle ne cimaju te kao s FlashForwardom
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by LordShaper »

Ja čekam da vidim hoće li preživjeti prvu sezonu, onda budem razmišljao da li gledati :zubo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Samuel
Jedi Master
Posts: 275
Joined: 19 Dec 2009, 19:43

Re: Što trenutno gleduckate?

Unread post by Samuel »

Na TV se prije nekoliko godina + 5 odvrtila prva sezona Andromede, lowIQ serija sa naljepljenim slavnim imenom Gene Rodenberrya i Kevinom Sorbom u ulozi kapetana. Prva sezona je završila, nisam saznao kako je To be continued nastavilo i uredno zaboravio. Uglavnom, postovi o serijama su me podsjetili na to pa sam potražio gdje se... ovaj... može naletjeti na prvu epizodu druge sezone. Na koncu je ispalo da postoji 5 sezona i 110 epizoda, izgleda da ćemo ipak otkriti kako je taj brod završio. :)
Tko ima dovoljno vremena da sve napravi ispravno...?
Post Reply