Dogstar

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Dogstar

Unread post by Phlatline »

Ako s terminatorom nisam bio svjež, valjda ću sad pogodit :director:
Ne znam jel netko vidio trailer za ovu animiranu sf seriju, ali izgleda mi baš cakano :hehe:
Zove se Dogstar i djelo je Australaca koji su mi simpatični još otkako sam pogledao Farscape :headbang:

Evo, sumnjam da smijem embedat youtube video na forum pa pogledajte ovdje:
http://scifirama.wordpress.com/2007/11/24/dogstar/
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

da si čitao ...

ha, priznaj da si se lecnuo! :D

hvala na infu! :drunken: :alien:

btw, uvijek možeš dobiti akaunt i stavljati vijesti na naslovnicu, ako želiš ;)
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Dogstar

Unread post by Bahod »

Phlatline wrote: Evo, sumnjam da smijem embedat youtube video na forum ...
Smiješ jobitou se sam bakča s autorskim pravima mi nemamo niš s tim
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Ire wrote:da si čitao ...

ha, priznaj da si se lecnuo! :D

hvala na infu! :drunken: :alien:

btw, uvijek možeš dobiti akaunt i stavljati vijesti na naslovnicu, ako želiš ;)
heh, jako smiješno :cussing: :D
Pa, da znaš, baš bih i mogao stavljat vijesti na naslovnicu budući da ionako svaki dan prevrćem net u potrazi za vijestima za svoj blog :)
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

ok, pošalji mi na PM e-mail adresu, koji username i password želiš i napravim ti akaunt :)
Instant Geek. Just Add Coffee.
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

OnT:

Je l' to ono isto o čemu bruje na internetu kad se spomene "Dječak s Andromede"? Ili animirana verzija toga ako već ne...
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Dogstar priča je nešto u stilu kao slali ljudi sve preostale pse s planeta ...negdje, nisam siguran ali jedan od njih se popišao na mehanizam pa brod ode u bespuće svemira i psi ostaju izgubljeni za čovječanstvo. Tu se javlja neki beskrupulozni bogataš koji napravi robo-pse da zamjene pse bez kojih ljudima život jednostavno nije isti...bla bla...odi na stranicu pa pročitaj scinopsis or something :drunken:
Image
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ne se ljutiti ali ovo izgleda kao da je ispalo s cartoon networka, gdje ima negdje 100 takvih crtića istog crtačkog stila i tematike :shock:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

haha, pa nisam ni rekao da je to novi Firefly :boink:
No pogledao sam onaj uvod od 3min na njihovoj stranici i ponavljam - baš je simpatično. Znam da sam poznat (onima koji me poznaju) kao ljubitelj dark sf-a, noira i techno thrillera ali tu i tamo me pukne pa pogedam i ovako što. No shame in being a bit childish :blob:
writer16 wrote:ne se ljutiti ali ovo izgleda kao da je ispalo s cartoon networka, gdje ima negdje 100 takvih crtića istog crtačkog stila i tematike :shock:

ne bih znao, ne gledam cartoon network
Image
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Phlatline wrote:Dogstar priča je nešto u stilu kao slali ljudi sve preostale pse s planeta ...negdje, nisam siguran ali jedan od njih se popišao na mehanizam pa brod ode u bespuće svemira i psi ostaju izgubljeni za čovječanstvo. Tu se javlja neki beskrupulozni bogataš koji napravi robo-pse da zamjene pse bez kojih ljudima život jednostavno nije isti...bla bla...odi na stranicu pa pročitaj scinopsis or something :drunken:
Boum. Samo me podsjetilo na nešto što čitah, o staroj australskoj seriji "Children of the Dogstar", koja je pak kakti prethodnik "Dječaku s Andromede", o kojemu sam čitao čisto iz nostalgičnog interesa :)
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

Krvoje wrote:
Phlatline wrote:Dogstar priča je nešto u stilu kao slali ljudi sve preostale pse s planeta ...negdje, nisam siguran ali jedan od njih se popišao na mehanizam pa brod ode u bespuće svemira i psi ostaju izgubljeni za čovječanstvo. Tu se javlja neki beskrupulozni bogataš koji napravi robo-pse da zamjene pse bez kojih ljudima život jednostavno nije isti...bla bla...odi na stranicu pa pročitaj scinopsis or something :drunken:
Boum. Samo me podsjetilo na nešto što čitah, o staroj australskoj seriji "Children of the Dogstar", koja je pak kakti prethodnik "Dječaku s Andromede", o kojemu sam čitao čisto iz nostalgičnog interesa :)
čisto iz nostalgičnih... :angel:
Image
Post Reply