Terminator: Sarah Connor Chronicles

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

čovjek valjda naučio glumiti u međuvremenu
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

danas počinje na RTL Televiziji ...
http://nosf.net/2008/danas-stize-sarah-connor/
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
ratchet
Ancient
Posts: 879
Joined: 19 Aug 2007, 21:04

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by ratchet »

:wav: :cheers: :wav:
Čovjek je u potpunosti za religiju sve dok ne posjeti neku istinski religioznu zemlju. Nakon toga se svim srcem odjednom zalaže za kanalizaciju, mehanizaciju i zajamčenu minimalnu plaću.
Aldous Huxley
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

Ire wrote:danas počinje na RTL Televiziji ...
http://nosf.net/2008/danas-stize-sarah-connor/
Pogledah.

Paaa...vjerojatno bum gledel i dalje. Istina, ne bum žuril stići na vrijeme ako imam pametnijeg posla, al' dobro...nema veze. Malo mi je čudno vidjeti kak na temelju zgodnog trash filmskog serijala, zabavnog, ali definitivno trash, :D netko pokušava stvoriti...dubokoumniju teve-seriju, no, sudeć prema prvoj epizodi, dobro im ide, iako već vidim da će serijal lagano postat krcat Pinokio-sindromom, a vjerojatno i drugim klišejima. Onaj s Čovjekolikim Robotima Vođenim Zlim Računalom Koji Žele Istrijebiti Čovječanstvo (C)(TM) nit računam, nit za zlo uzimam - ipak je to Terminator. :P

Sviđa mi se mama.
I Summer Glau.
:vrag:

P.S. U trojci smo vidli neke zanimljivosti, recimo (prvo filmsko?) gaženje - helikopterom! Nadam se da bumo i ovdje imali prilike gledati nesputane i maštovite uništavalačke prizore. :zubo:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

meni je neloša serija. da se gledat ...
ja samo imam problema s ... maaalčice ... preprisnim odnosom majke i sina :zubo:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

Ire wrote:meni je neloša serija. da se gledat ...
ja samo imam problema s ... maaalčice ... preprisnim odnosom majke i sina :zubo:
Kak to misliš? Mama ga je samo lijepo pitala jel bari kaj!:D Kaj se tiče golog puta kroz vrijeme našeg trio fantastikusa...čuj, viša sila diktira da nemreju biti obučeni jer <plot device> samo živa tvar može tako putovati.

Sinek je malo prestar za 15-godišnjaka. Glumac ima 20 godina. Lena Heady - Sarah Connor - je pak sasvim okay u ulozi mlade mame od 34-35 godina jer otprilike toliko godina ima i glumica. Začudno za jednu holivudsku seriju...

Nego, onaj novi Treminator - "učitelj" :zubo: - mi je onako malo mlakonja. Nema Schwarzijevu žestinu. :kava:
Last edited by Brumiko on 25 Sep 2008, 09:13, edited 4 times in total.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

Kak to misliš?
čekaj, čekaj, sam gledaj dalje :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Ire wrote:ja samo imam problema s ... maaalčice ... preprisnim odnosom majke i sina :zubo:
Aaaa, to sam ja rekla kad smo sinoć gledali! Prvo kad je mali pričao kako je njegova mama malo "uptight" itd., a onda nakon onog putovanja kroz vrijeme, kad nikom nije bilo bed što su svi goli golcati. A i provlači se nekako...

Gud, znači dobro sam nanjušila :lol:

Inale, nisam baš impresionirana. Ako zanemarim neke vrlo loše dijelove dijaloga i klišejizirane fore tima "Class dismissed", može proći pod nešto što ću gledati ako sam doma kad je na TV-u, ali nikako neću unaprijed organizirati svoje vrijeme kako bih stigla pogledati.

And another thing - Dean Winters!... :cheers: :blob: :love: :love: :love:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

Nego, palo mi na pamet nekaj drugo...Kroz cijelu terminatorsku franšizu provlači se ideja u kojoj glavni junaci moraju postati teroristi kako bi dizanjem istraživačkih labova u zrak te možebitnim ubojstvima spriječili kotač povijesti to jest zaustavili proizvodnju Skyneta.

Zašto nikome od njih nije palo na pamet poticati ili se čak posvetiti izgradnji nekog drugog sustava, nazovimo ga Guardnet, čiji bi glavni zadatak bio zatuć Skynet u prvim trenucima njegovog postojanja? :zbunj:

Recimo, vlovit Larryja Pagea ili Sergeja Brina i uvjerit ih da računalne potencijale Googlea iskoriste u tu svrhu...450 tisuća Googleovih servera bi bilo sasvim solidna računalna snaga za takve podvige.

I, da, mislim da bi se i s takvim premisama mogla složiti sasvim pristojna i zanimljiva radnja.

P.S. Možda se ovako nešto već događa: http://www.signonsandiego.com/uniontrib ... ercom.html :lol: :lol:
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

niniane wrote:
Ire wrote:ja samo imam problema s ... maaalčice ... preprisnim odnosom majke i sina :zubo:
Aaaa, to sam ja rekla kad smo sinoć gledali! Prvo kad je mali pričao kako je njegova mama malo "uptight" itd., a onda nakon onog putovanja kroz vrijeme, kad nikom nije bilo bed što su svi goli golcati. A i provlači se nekako...
A jeste se svi za to ulovili...

Da si sa sinom upravo otputovala u par godina prošlost jedva izvukavši glavu u urnebesnoj pucnjavi s kiborgom ubojicom te se promptno našla usred autoputa, vjerujem da nedostatak obleke u prvi mah ne bi niti primijetila.

U slijedećoj sceni su ionako oblečeni...iako mi nije jasno otkud su žemskinje pobrale krpice. Iveku ih je donesla mala terminatorica...samo se nadam da nije odmah oblekel i tuđe gače. :zubo:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Par godina u budućnost, misliš?... :D
Ok, možda ne bih odmah primijetila, ali da gola golcata promatram terminatoricu kako gola golcata maklja one krelce iz auta, a moj goli golcati sin stoji meni iza leđa i nadviruje mi se preko ramena, itekako bih primijetila! :x

(fuj, bljak, fuj, nisam željela napisati tu rečenicu!)

I imam još jedan time paradox problem. Oni su upravo otputovali osam godina unaprijed, ne? Iz 1999 u 2007. Što ako je Johnny Boy morao u tih osam godina naučiti neke stvari bez kojih ne bi mogao biti vođa u budućnoti. You know what I mean. Ovako će, kad dođe vrijeme da postane vođa, biti još relativno balav.
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Brumiko
Ancient
Posts: 598
Joined: 06 Sep 2007, 10:16
Location: Zagorje zelene pa prijestolnica
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Brumiko »

niniane wrote:Par godina u budućnost, misliš?... :D
Eh, da. :)
niniane wrote:Ok, možda ne bih odmah primijetila, ali da gola golcata promatram terminatoricu kako gola golcata maklja one krelce iz auta, a moj goli golcati sin stoji meni iza leđa i nadviruje mi se preko ramena, itekako bih primijetila! :x
I što bi učinila? :D Osim čekanja da mala terminatorica prebije pa skine krelce.
niniane wrote:I imam još jedan time paradox problem. Oni su upravo otputovali osam godina unaprijed, ne? Iz 1999 u 2007. Što ako je Johnny Boy morao u tih osam godina naučiti neke stvari bez kojih ne bi mogao biti vođa u budućnoti. You know what I mean. Ovako će, kad dođe vrijeme da postane vođa, biti još relativno balav.
Možda se vrate natrag, no to i nije toliko bitno. Bitno je da si sjedila na ušima kada je kapetanica Janeway objašnjavala Tomu osnove temporalne mehanike. :zubo:
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by niniane »

Brumiko wrote:
niniane wrote:Ok, možda ne bih odmah primijetila, ali da gola golcata promatram terminatoricu kako gola golcata maklja one krelce iz auta, a moj goli golcati sin stoji meni iza leđa i nadviruje mi se preko ramena, itekako bih primijetila! :x
I što bi učinila? :D Osim čekanja da mala terminatorica prebije pa skine krelce.
Bar bih se maknula malo od svog golog golcatog sina - tinejdžera, ako nisam napomenula, to je dosta bitan element. :zbunj:
Brumiko wrote:Bitno je da si sjedila na ušima kada je kapetanica Janeway objašnjavala Tomu osnove temporalne mehanike. :zubo:
:angel: :angel: :angel:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by writer16 »

i kaj sad imamo edipov kompleks u seriji i kaj sad vi zadrta maso!!!! :lol: :lol:
p.s nisam pogledao prvu epizoda i sumnjam da hoću ali možda bacim tu i tamo pogled radi terminatrixice.....i mame......
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
Post Reply