Terminator: Sarah Connor Chronicles

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
poison
Ancient
Posts: 556
Joined: 28 Sep 2005, 11:57
Location: middle of nowhere
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by poison »

idi u "mrzim" i sve će ti biti jasno. odgovarala sam na dvije teme, a glupi prozori mi se znaju switchnuti sami od sebe, tako da sam fuuuuljala do daske.
"Madness in method, that is genius."
Frank Herbert
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Bahod »

Evo pogledao
A tak, nije baš nešto mislim ok pajlot je pa se možda i razvije u nešto no za sada je na čekanju.
Albi bak :zubo:
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by writer16 »

imam osjećaj čim su napisali u opisu serije pored onog dijela s robotima i budućnosti da serija prati i mladog connora u srednjoj školi i njegove dogodovštine da će serija biti jedan od spin offova smallvilla čarobnica buffy znači teen sranje čak se i heroes dotakao u drugoj sezoni te famozne high school epizode i i dont want to be weird guy in class faze
p.s ispričavam se ako sam uvrijedio obožavatelje gore navedenih serija
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

pogledala sam do sad 3 od 3 epizode i ne bih se složila da je to teen serija o malom connoru u srednjoj školi. više ima majke u akciji nego njezinog sina.
sori, dečki, ali ova se serija ipak vrti oko ženske koja je, btw, i u naslovu!!! :P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Bahod »

hebote već sam zaboravio na to
mogao bih pogledati dalje
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by writer16 »

Ire wrote:pogledala sam do sad 3 od 3 epizode i ne bih se složila da je to teen serija o malom connoru u srednjoj školi. više ima majke u akciji nego njezinog sina.
sori, dečki, ali ova se serija ipak vrti oko ženske koja je, btw, i u naslovu!!! :P
dobro okej sve to na stranu, nisam gledao cijelu prvu epizodu, i sve stoji što sam napisao, ali terminatrixica ide s njim u razred.i on nju otprati do ormarića ili ona njega šta ja znam, prvu put terminator ga napadne u science labu, ona se baci na connora on izleti kroz prozor............ enough said., i sad mi reci da serija nije aka smallville......
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by writer16 »

i još jedna sitnica....kako se mijenja rang ja bi opet bio pupeeter master(zapravo cijelo vrijeme) :puca: !!!!!smanjite mi broj postova moooooolim vas.....jedi master.....yuk
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

writer16 wrote:dobro okej sve to na stranu, nisam gledao cijelu prvu epizodu, i sve stoji što sam napisao, ali terminatrixica ide s njim u razred.i on nju otprati do ormarića ili ona njega šta ja znam, prvu put terminator ga napadne u science labu, ona se baci na connora on izleti kroz prozor............ enough said., i sad mi reci da serija nije aka smallville......
ali that's about it ... sina zapravo cijelo vrijeme šikaniraju :D budi u svojoj sobi i ne miči se. šuti. tko te šta pita :lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by writer16 »

a clark kent je bio faca u srednjoj(smallville).......evo neću više obećajem..... :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Glupinickname
Hani
Posts: 63
Joined: 15 Dec 2007, 02:54
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Glupinickname »

Pogledal sam sve tri epizode. Dojmovi ukratko:

1) Lena Headey je jako ljepa ženska ali nije ni izdaleka nabrijana ko Linda Hamilton u T2. Cijelo vrijeme sam čekam kad će se rasplakat.

2) Summer Glau je slatka. Nisam siguran kaj se dogodilo između prve i treće epizode da se iz terminatorice koje savršeno imitira školarku pretvorila u autista, al dobro sad.

3) Zanima me kakvu priču su scenaristi zamislili za seriju. Mislim, kolko puno priče se uopće može izvest iz štorije o robotskom asasinu iz budućnosti? Ubacit u današnji svijet čitav tajni rat pobunjenika i robota iz budućnosti mi se čini da bi mogla biti kul ideja al to tek trebam vidjet.

4) Jedna od lošijih stvari u seriji mi je kaj se čini da će se vrtit oko zaustavljanja nastanka Skyneta. E sad, ak to izvedu tak da je Skynet nemoguće napravit bez futurističkih čipova, to će mi bit okej. Osobno, na stranu sa svim vremenskim paradoksima, ali to mi je bio genijalno jednostavan način za razvit ali i razriješit radnju.

S druge strane, ak bi Sarah Connor i društvo trebali spriječit kompletnu evoluciju tehnologije da spriječe pojavu zlih robota onda, onak, mogu odma spakirat stvar i dat otkaz. Mislim, jedini način za napravit tak nekaj bi bilo bacit preko noći svijet natrag u srednji vijek. Sarah Connor može dizat u zrak laboratorije do iboga, al bit će taman jednako efikansa ko ona ekipa kaj je razbijanjem parnih strojeva u tvornicama pokušala spriječit industrijsku revoluciju.
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Nazir »

Hm, al ako gledamo s obzirom na cetvrti nastavak, znamo da je sve unaprijed osudeno na propast... :scratch: :zbunj:
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Ire »

kad smo već (negdje) kod Beverly Hillsa, David (Brian Austin Green) glumi u The Sarah Connor Chronicles - Johnova strica :happy1:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Re: Terminator: Sarah Connor Chronicles

Unread post by Bahod »

aha vidio, pa nije čak ni tako loš
Post Reply