Doctor Who

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Re:

Unread post by LordShaper »

Chrisette wrote: Opa, Whovian! :D Malo nas je al smo... ugl, nešto pozitivno. :zubo:

Voyage me nije previše oduševio, iako je ideja za priču apsolutno genijalna - izvanzemaljci na tematskom putovanju! :D Astrid nekako nije došla do izražaja osim na samom kraju.
Christmas Invasion mi je najbolji od dosadašnjih christmas epizoda, ali Voyage ima par dobrih scena...naročito kada ga anđeli u slow motionu podižu prema zapovjedom mostu...i "stručnjak" za zemaljsku povijest, majketi šta ga sve nadrobio tip :lol:

a kraj s Astrid, da, malo sam ostao: "Da, i?"...

i fkors, najzanimljiviji dio epizode je bio trailer za 4. sezonu...taaaako se nadam da Donna neće biti stalno histerična kao što je bila u Runaway Bride :puca: ...on the upside, čini se da će biti UNIT...and the OOD!!! :cheers: :cheers:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

Weeee, Doctor Who na HRT-u 2, subotom, 10 ujutro! :cheers: :cheers:

Emitira se nova serija, počevši sa devetim Doktorom (ne brinite, ništa ne propuštate, predviđeno je za nove gledatelje) i epizodom 1x01 Rose.

Evo teaser za prvu sezonu.

I jel mogu besramno stavit link na TARDIS Centar kao jedini hrvatski Doctor Who website ili je dovoljan samo naziv pa da ljudi guglaju?

:zubo: :zubo:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Doctor Who

Unread post by Ire »

weee za sve osim za 10 ujutro :zbunj: :scratch: :x
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

Hvala na opširnoj vijesti, Ire! :cheers: :cheers:

Šta se tiče termina ja sam više nego zadovoljna i samim otkupom, a već je za očekivati od HRT-a da SF stavlja u blago rečeno čudno vrijeme. :zbunj:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Doctor Who

Unread post by Ire »

nou problemo :occasion9:

nisam još gledala dr. whoa (osim starih filmova) pa se vrlo veselim :cheers:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Doctor Who

Unread post by LordShaper »

:cheers:
Napokon da i Doktor dođe na male ekrane u Hrvatsku...jest da su mu mogli malo bolji termin dati...ovako je dobio tretman a la BSG...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Re: Doctor Who

Unread post by Xaotix »

Ire wrote:weee za sve osim za 10 ujutro :zbunj: :scratch: :x
Pa kad bi drugdje stavili program za djecu?
Tam di i spada. između Miki Mausa i Briljanteena!


Samo treba biti strpljiv. Evo i Simpsonima je trebalo sama 5 godina da iz termina 10-ujutro-radnim-danom dođe u 5 popodne.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

I, i, dojmovi? :zubo: Kakav vam je Doktor? Kakav vam je humor? Kakva vam je priča? Kakvi su vam epizodni negativci (po meni jedina lejm stvar u epki, sve drugo super :cheers:)

Druga epka će biti zakon. :cheers:
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Doctor Who

Unread post by Ire »

:( malo sam zapravo razočarana. napad plastičnih lutaka?!? :zbunj: :P
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

Vjeruj mi Ire, i mene je to razočaralo u prvoj epki. No iduća me oborila s nogu, genijalan humor i uvrnuti negativci, keep watching! Treća epizoda je pak daleko ozbiljnija, možda ti se ta svidi. Prve tri epizode odlično predstavljaju cijelu seriju jer se radi o različitim vremenskim periodima (sadašnjost, budućnost, prošlost) i različitim dozama ozbiljnosti.
Image
Tomislav Sakic
The Q
Posts: 1042
Joined: 24 Nov 2004, 11:36
Location: Zagreb
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Tomislav Sakic »

Druga nije ostavila dojam. Ali da se pogledati.
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

Neil Gaiman kao scenarist Doctor Whoa?


Da li Moffatovo preuzimanje palice glavnog producenta Doctor Whoa znači priljev novih talenata u seriju?

Prema riječima kolumnista Richa Johnstona iz Comic Book Resourcesa, Steven Moffat zamolio je poznatog fantasy spisatelja Neila Gaimana napisati priču za narednu, petu sezonu Doctor Whoa (2010. godine).

Johnston komentira: "Neki ljudi smatraju kako će Steven transformirati Doctor Who u nešto posve drugačije. To nije istina, Steven je oduševljen Daviesovim dosadašnjim radom na projektu od početka i nastavit će u istom stilu. No vjerojatno ćemo dobiti neke veoma zabavne priče o putovanju kroz vrijeme, i definitivno kvalitetnije struktuirane. Tako postoji i glasina kako je Moffat pristupio Gaimanu zamolivši ga da napiše epizodu za narednu sezonu."

Gaimanov komentar na ovo? "Slobodno budite uvjereni u to, ali ja ne smijem ništa reći." Preostaje nam čekati dvije godine.

:cheers:
Image
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Doctor Who

Unread post by Chrisette »

Pipl, jel gleda itko ovo na hrt-u? Danas je bila odlična epizoda, a nastavak će biti još bolji.
Image
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Doctor Who

Unread post by Ire »

LOL, s Gaimanovog bloga:
I just called my Visa card to fix something, and found myself being asked if I was the Neil Gaiman. I said yes, I was. "So," said the Visa person, "Are you going to be writing an episode of Dr Who?"
:lol:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply