Doctor Who

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Doctor Who

Unread post by jbt »

jel iko gledao? jel cemu?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Jel se ti to zezaš? :shock:

Ne znam da li misliš na seriju (super) ili na film (hmmmmmm), ali stvar je bila jako dobra. U doba mračnog komunizma, tamo negdje 80-ih je neka od televizija JRTa (Sarajevo?) emitirala barem jednu sezonu serije.
Ako imas seriju, preporucujem.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Mislim da u zadnje vrijeme snimaju novu seriju. Ako sam dobro shvatio. Ali moguće je da nisam jer se nisam zadubio u materiju, kad sam bio mali, serija mi je bila bezveze.
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

okay, film sam gledil, sisao je peglu, pretpostavljam da sam morao pogledati jedno 100 epizoda stare serije da bi mi ista imalo smisla.

moje se pitanje ticalo nove serije. od stare serije se sjecam jedino nekakve epizode sa zelenim radioaktivnim puzem. mislim da mi je davala nocne more dok sam kljinjo bijo.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2847
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Trenutno se snimaju epizode sa doktorovom 10. inkarnacijom, i to traje od 2005. g. Znam da se snima/la specijalna epizoda (bozicna?) u kojoj glumi i Kylie Minogue. Jesi li mozda mislio na to?
Randomness is strong with this one!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

jesam. onda, jel itko gledao i valja li?
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Nimrod
The Q
Posts: 1385
Joined: 18 Nov 2003, 20:30
Location: zabreg
Contact:

Unread post by Nimrod »

Ja. Meni valja. Bernardu je dosadna i odbija je gledati.
Ruku na srce, trebalo mi je da se navinkem na drugačije izgledajućeg Dr. Whoa, ali meni su epizode jako dobre. Nisam off my rocker kao za Farscapeom i Buffy, ali gledat ću i više puta neke.
English is the result of Norman soldiers attempting to pick up Anglo-Saxon barmaids, and is no more legitimate than any of the other results.
- H. Beam Piper, from "Fuzzy Sapiens"
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Unread post by Chrisette »

Doctor Who je odličan, ja sam se uključila u novu seriju od njenog početka i danas mi je to jedna od najboljih serija općenito. Genijalni britanski humor, likovi s kojima se lako poistovjetiti (koliko je to moguće), uvrnute priče, šašavi tuđinci, ma sve je jednostavno sjajno.

Topla preporuka svima, no DW ćete ili zamrzit ili obožavati, jednostavno je takva serija. Naglasak na čistu fikciju, znanstvenog dijela gotovo da nema. Technobabblea nema uopće. :)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Doctor Who

Unread post by Ire »

pokrenut TARDIS centar, site posvećen seriji Doctor Who
http://nosf.net/2007/fandomske-star-tre ... o-vijesti/
:kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re:

Unread post by LordShaper »

Chrisette wrote:Doctor Who je odličan, ja sam se uključila u novu seriju od njenog početka i danas mi je to jedna od najboljih serija općenito. Genijalni britanski humor, likovi s kojima se lako poistovjetiti (koliko je to moguće), uvrnute priče, šašavi tuđinci, ma sve je jednostavno sjajno.

Topla preporuka svima, no DW ćete ili zamrzit ili obožavati, jednostavno je takva serija. Naglasak na čistu fikciju, znanstvenog dijela gotovo da nema. Technobabblea nema uopće. :)
Uuuuu, potpisujem sve gore napisano :D Počeo gledati sezonu s Ecclestoneom prošle godine u ovo doba i zakačio se odmah. Onda je došao Tennant i serija je postala još bolja :cheers: Trenutno sam totalni Who-junkie i jedva sam dočekao da pogledam božićnu special epizodu :happy1:

I da, s DW je ista stvar kao i s Firefly: definitivno ili obožavate seriju ili vam je totalni treš.
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Doctor Who

Unread post by niniane »

Moram priznati da sam pokušala pogledati par epizoda, ali iako su mi bile probavljivo zanimljive, nisam baš osjetila potrebu poglewdati ih do kraja, a kamoli gledati dalje... :dontknow:
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Chrisette
Puppeteer
Posts: 110
Joined: 07 Feb 2006, 16:47
Location: s prozora se vidi Cres (ripoff)
Contact:

Re: Re:

Unread post by Chrisette »

LordShaper wrote:
Chrisette wrote:Doctor Who je odličan, ja sam se uključila u novu seriju od njenog početka i danas mi je to jedna od najboljih serija općenito. Genijalni britanski humor, likovi s kojima se lako poistovjetiti (koliko je to moguće), uvrnute priče, šašavi tuđinci, ma sve je jednostavno sjajno.

Topla preporuka svima, no DW ćete ili zamrzit ili obožavati, jednostavno je takva serija. Naglasak na čistu fikciju, znanstvenog dijela gotovo da nema. Technobabblea nema uopće. :)
Uuuuu, potpisujem sve gore napisano :D Počeo gledati sezonu s Ecclestoneom prošle godine u ovo doba i zakačio se odmah. Onda je došao Tennant i serija je postala još bolja :cheers: Trenutno sam totalni Who-junkie i jedva sam dočekao da pogledam božićnu special epizodu :happy1:

I da, s DW je ista stvar kao i s Firefly: definitivno ili obožavate seriju ili vam je totalni treš.
Opa, Whovian! :D Malo nas je al smo... ugl, nešto pozitivno. :zubo:

Voyage me nije previše oduševio, iako je ideja za priču apsolutno genijalna - izvanzemaljci na tematskom putovanju! :D Astrid nekako nije došla do izražaja osim na samom kraju.

P.S. Hvala Ire na objavi vijesti. :cheers:
Last edited by Chrisette on 04 Jan 2008, 00:27, edited 1 time in total.
Image
UrchinStar47
Hani
Posts: 54
Joined: 25 Sep 2007, 21:10

Re: Re:

Unread post by UrchinStar47 »

LordShaper wrote:I da, s DW je ista stvar kao i s Firefly: definitivno ili obožavate seriju ili vam je totalni treš.
Ili oboje odjednom, ako ste kao ja (odnosi se na Firefly).

Gledao sam jednu malo noviju epizodu na jednoj projekciji. Zabavno, no use of brain required (or much brain used, for that matter).
"I visualize a time when we will be to robots what dogs are to humans. I am rooting for the machines."
--Claude Shannon
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Re:

Unread post by Ire »

Chrisette wrote:P.S. Hvala Ire na objavi vijesti. :cheers:
just doin my job :kava: :rashpa:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply