The Lost room

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

The Lost room

Unread post by Phlatline »

Evo baš sam neki dan (prekjučer mislim) pogledao miniseriju od 3 epizode pod imenom "The Lost Room" i ostao sam oduševljen!
Rijetko se nađe neki uradak na TV koji me ostavi bez daha, a ovo je jedan od tih. Naravno, pod tim ne mislim na HRT nego na SciFi
Ne bih govorio ništa o radnji jer sve što kažem bio bi spoiler ( i ovo shvatite u punom engleskom značenju te riječi :) ). :headbang: Tako da radje preporučam da ako imate mogučnost dograbiti tu miniseriju da to i napravite jer je fenomenalna.
Evo sam da kažem početak: sve počinje kad Joe dođe u posjed ključa (onaj koji ameri zovu pin-tumbler lock) s kojim bilo koja vrata koja se mogu otvoriti s tim ključem pretvara u portal koji vodi u motelsku sobu za koju se čini da se nalazi izvan vremena i prostora... za uzvrat, kad se izlazi iz sobe, može se izaći kroz koja god vrata poželite, bilo gdje u svijetu...)

Jedina zamjerka bila bi upućena izboru glavnog lika koji iako dobro glumi jednostavno nema facu za ulogu main caractera ;). Ima jedan od onih izraza koji izgleda kao da se smije čak i u trenucima kad ostaje bez kćeri (aaaahh, spoiler :P ). No, osim toga, sve je na vrhunskoj razini. Inovativno ak niš drugo...
Eto, o ukusima se ne raspravlja kaže stara narodna ali ako prihvatite prijedlog za gledanje izgubljene sobe, nećete požaliti :D

Više o seriji : http://www.scifi.com/lostroom/
Image
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

WOW... WOW .... WOOOOOOW
Collectors, Order, Legion... ideja je zakon a razrada još bolja.....

BTW od svih objecta meni je osobno najkul busticket... flof po glavi i pičiš za teksas :headbang:
Image
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

da, ticket je zakon :)
iako su mi one cvoke puno smiješnije :)
Image
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

objavise da je to u stvari intro u seriju. ocekuje se tokom 2007-08
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Phlatline
Puppeteer
Posts: 107
Joined: 02 May 2004, 15:01
Location: Osijek
Contact:

Unread post by Phlatline »

intro? pa nekak mi se čini...gotovo...? :scratch:
a onda opet...ne bi bilo prvi put...:)
Image
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

na koji bi nacin bilo gotovo? pa imas barem 3 otvorena kraja

spoiler




dakle, doktor ruber ima predmet i postao je prorok od team evil cabala. vault sa predmetima i dalje postoji. kljuc je ostao na javnom, jasno vidljivom mjestu, tako da ga bilo tko moze uzeti. miller je i dalje u dosluhu sa onom ekipom koja zeli sve predmete maknuti od ljudi, tako da pomogne ljudima.
Blood for the Blood God!!

engi
Post Reply