Heroes

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Heroes

Unread post by Indigo Montoya »

Image
From creator/writer Tim Kring (NBC's "Crossing Jordan") comes "Heroes," an epic drama that chronicles the lives of ordinary people who discover they possess extraordinary abilities.

As a total eclipse casts its shadow across the globe, a genetics professor (Sendhil Ramamurthy, "Blind Guy Driving") in India is led by father's disappearance to uncover a secret theory -- there are people with super powers living among us.
A young dreamer (Milo Ventimiglia, "Gilmore Girls") tries to convince his politician brother (Adrian Pasdar, "Judging Amy") that he can fly.
A high school cheerleader (Hayden Panettiere, "Ice Princess") learns that she is totally indestructible.
A Las Vegas stripper (Ali Larter, "Final Destination"), struggling to make ends meet to support her young son (Noah Gray-Cabey, "My Wife & Kids"), discovers that her mirror image has a secret.
A fugitive from justice (Leonard Roberts, "Buffy the Vampire Slayer") continues to baffle authorities who twice have been unable to contain him.
A gifted artist (Santiago Cabrera, "Empire"), whose drug addiction is destroying his life and relationship with his girlfriend (Tawny Cypress, NBC's "Third Watch"), can paint the future.
A down-on-his-luck Los Angeles beat cop (Greg Grunberg, "Alias") can hear people's thoughts, which puts him on the trail of an elusive serial killer.
In Japan, a young man (Masi Oka, NBC's "Scrubs") develops a way to stop time through sheer will power.
Their ultimate destiny is nothing less than saving the world”¦
Upravo počeo za gledanjem (imam prvih 8 epizoda) I'll keep U posted here....

:blob:
Image
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

e čuo sam za tu seriju svi kažu da je fenomenalna i ja bi je gledao da mogu ali nema veze :x
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

ja imam prvih 6 komada, ali nikako da ih pogledam već jednom...
hm, mogla bih ovaj tjedan :)

thx za reminder!
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

K...then

Pogledao prve tri epizode.... i serija je Odlična :mrgreen:
Neobična nakupina likova, lots of creepy stuff, super zaplet i hrpa upitnika baš kako i spada...

My favorite hero so far:

Hiro Nakamura

Image
:blob:
Image
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

Fuffff... vetj sam na devetoj i komotno mogu konstatirati da sam postao ovisnik....

Tlaka mi je jedino sto na mom omiljenom forumu nitko ovo nije gled'o pa nemam s kime trvit o nečemu što bi po meni netko od TV urednika bilo koje od tri tv mreze pod hitno trebao otkupiti...

Nudim stoga slanje iste SF fanu zainteresiranom za rubni SF, ezoteriju i nadnaravno...

Jedina obaveza (osim zemne adrese na PM) jest kratji osvrt na ovome mjestu ...

:blob:
Image
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Ja odgledah dvije epizode i prilično sam se nabrijao! :headbang: Nešto kao x-men samo bez kostima :D
User avatar
Romantica
Jedi Master
Posts: 272
Joined: 22 Jul 2005, 09:11

Unread post by Romantica »

Sin mi pronašao titlove pa ću vjerovatno slijedeći vikend odgledati seriju.
Mah - mah
User avatar
Indigo Montoya
Ancient
Posts: 605
Joined: 25 Mar 2004, 13:12
Location: Out of my mind
Contact:

Unread post by Indigo Montoya »

They are back... od novijeh heroja upali su invizibl man i pyrocastica inače mama od cheerleadersice, umjetnik može slikat i bez droge, Hiro samo što nije pronašo mač, Jamajčain je sada skoro pa gud gaj, mindreading policeman ostaje bez posla, flying man ima mračnu tajnu, njegov brat copycat pokušava naučiti kako obuzdati svoje moći, žena duplex utamničuje svoj dobri alterego, sin od niggera što hoda kroz zidove počinje koristiti svoje moći, Syler je ponovno na slobodi... i tako dalje i tako dalje :headbang:
:blob:
Image
User avatar
Nazir
Ancient
Posts: 917
Joined: 09 Aug 2006, 16:41

Unread post by Nazir »

Mmmmmmmmm, od ovog "forspana" dobivam potrebu da odmah skinem nastavke :drunken:
arel
Ewok
Posts: 12
Joined: 13 Feb 2007, 15:54
Location: My personal hell

Unread post by arel »

Toliko stvari za pogledat, toliko malo vremena. Al izgleda da bi se ovo isplatilo...
If I kill you - you are great.
If you kill me - you're a god.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Nije problem u broju serija već u prometu na adsl-u. Sad su i na faxu ukinuli skidanje torrenta tako da sad krećemo u improvizaciju.
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Molio bih prisutne da se suzdrže komentara vezanih za "skidanje" serija se neta.
Znate, zakon i te stvari :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Miles wrote:Molio bih prisutne da se suzdrže komentara vezanih za "skidanje" serija se neta.
Znate, zakon i te stvari :D
ah, konačno je netko naučio :D

:mod:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Reda mora biti!! Upozorenje svima prisutnima uzeto na znanje.
Post Reply