Battlestar galactica

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Vješalica.

Ako netko gleda Lost mogu reći da imam osjećaj da su im posudili scenaristu za zadnju epizodu :D
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Unread post by writer16 »

ljudi kraj galactice, pročitao na netu nakon 4.sezone finito, the end, nema više e ne mogu vjerovati, nisam pogledao treću sezonu, zapravo jesam prvih deset ali ostatak čuvam za ljeto, je li itko pogledao cijelu treću sezonu?
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Nakon brilijantnog poteza i otkupa treće sezone Battlestar Galactice (koja je, podsjećamo vas, tek pred dva mjeseca završila sa premijernim emitiranjem na SciFi Channelu), HRT-ovo programsko uredništvo je povuklo proporcionalno loš potez. Naime, nakon vrlo dobrog termina srijedom iza 22:30, u kojem smo odgledali prve dvije sezone serije, Galactica se seli u nedjeljni termin u 9:30 sati (da ne bude zabune, 9:30 ujutro!).
Ako ovaj termin ostane, još ovu srijedu (6. lipnja) ćemo pogledati drugu epizodu, Precipice u 22:55, a Exodus, prvi dio slijedi odmah u nedjelju, 10. lipnja. Sve komentare na ovaj potez HRT-a možete ostaviti u ovoj temi na njihovom forumu. Nadajmo se samo da idući potez neće biti selidba serije na HRT+.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

U tri ****** ******* ********!

****** im **** ****** da im ******** majku u ******* ****** ***** ******** ********* **** ********** ******** po ********* ****** ******* ********! :x :x :x :x :x :x

Dok je trajala školska godina, četvrtak je bio jedini dan u tjednu kad sam morao ustati u 7 ujutro ili ranije i nisam propustio nijednu epizodu, iako sam onda cijeli taj dan bio krepan i umoran. I sad kad škola završava, kad mogu u srijedu navečer ostati budan koliko god treba, kreteni to prebace u nedjelju ujutro! Jedino se mogu nadati da će biti neka repriza u 03:00... :x :x :x :x :x :x :x
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

poziva se što veći broj ljudi na hrtov forum da izazovu pobunu :palica:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

malo prije sam normalno ostavila komentar, a sad mi je odjednom korisnički račun neaktivan .. :fuj: hvala, hrt!
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

znači Galactica je serija za malu djecu :x

Ali ja IMAM malo dijete i ne mogu gledat TV u 9:30. Idem pisat komentar :scratch:
User avatar
Klara
Ancient
Posts: 748
Joined: 21 Aug 2003, 20:15
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Klara »

Moram čekati da mi aktiviraju račun :x
User avatar
Xaotix
The Source
Posts: 2845
Joined: 19 Apr 2005, 12:55
Location: Schrodingerova kutija

Unread post by Xaotix »

Zar ne shvacate da je stavljanje Galactice u djecji termin jedina logicna odluka?
1. Jel se njome secu neke lutke? Secu.. Makar bile CGI.. dakle lutkarska emisija... Djecji program.
2. Ako jos uvijek sumnjate da je rijec o djecjoj emisiji uzmite u obzir da su ti Caylonci svi isti, kao i Telletubbiesi... Djecji program
3. Stalno spominju grcke bogove. Homer spada u skolsku lektiru... Dakle, djecji program!
4. A ti Caylonci stalno pricaju o Jednom bogu. Ako vec ne mozemo imati tu djecu na misu, mozemo ih dohvatiti ovako!
5. A i ti SFovci... Pol njih jos zivi u sobici u stanu svojih roditelja. Igraju se sa svemirskim pistoljima. Djecji program!

8:30 Oprah Show (845)
9:15 Galactica 3., serija
10:00 Opera Box

Sve to u sat dva. I josda mi netko kaze da HRT nema RAZNOVRSTAN program? :lol:



6.
Randomness is strong with this one!
User avatar
Mindphaser
Hani
Posts: 70
Joined: 01 Dec 2006, 19:00
Location: BiH

Unread post by Mindphaser »

Ire wrote:Nakon brilijantnog poteza i otkupa treće sezone Battlestar Galactice (koja je, podsjećamo vas, tek pred dva mjeseca završila sa premijernim emitiranjem na SciFi Channelu), HRT-ovo programsko uredništvo je povuklo proporcionalno loš potez. Naime, nakon vrlo dobrog termina srijedom iza 22:30, u kojem smo odgledali prve dvije sezone serije, Galactica se seli u nedjeljni termin u 9:30 sati (da ne bude zabune, 9:30 ujutro!).
Ako ovaj termin ostane, još ovu srijedu (6. lipnja) ćemo pogledati drugu epizodu, Precipice u 22:55, a Exodus, prvi dio slijedi odmah u nedjelju, 10. lipnja. Sve komentare na ovaj potez HRT-a možete ostaviti u ovoj temi na njihovom forumu. Nadajmo se samo da idući potez neće biti selidba serije na HRT+.
Sta je to HRT +? Toga nema , kao jos mnogo cega, u ponudi mog kablovskog operatera! :scratch:
Inace, pomjeranje termina ce mi skroz poremetiti koncepciju: utorkom - House; srijedom - Galactica... Ako nista drugo, bar ce, za pocetak, biti dvije epizode u par dana! :zubo:
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

sigurno su pusili gledanost od SRIJEDADADADADA NA RTLULULULU(mrzim onog kripla koji najavljuje).
i onda, nas veseli urednik pogleda raspored - i kamo da stavi tu seriju? ponedjeljak? tad su CSI LV i Bringing out the dead. utorkom je House i neki film. cetvrtak je drugi CSI, miljunas, neki film. petak uopce nema koncepciju i to im se valjda svidja, osim supernaturala.
nemres u subotu uvece metnut seriju jer ih je vec 3 + sport tada. sto ti ostaje? nedjelja? znamo kak nedjelja uvece izgleda.
fvck eet, ekipa na HRT-u jednostavno ne zna sloziti program.
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

cek, a sto je srijedom na rtl-u?

i cek kako hrt moze pusiti gledanost od rtl-a? tko uopce gleda taj rtl?
nema me.
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Potez im je dostojan prosječnog kvocijenta intelgencija Prisavlja.

Meni nikako da odobre registraciju na HRT forumu.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

a meni je nakon mog komentara čudesno deaktiviran račun, a ne mogu dobiti od admina potvrdu za registraciju.

živjela demokracija

:mda: :fuj: :nebu:
Instant Geek. Just Add Coffee.
Post Reply