Battlestar galactica

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Battlestar galactica

Unread post by writer16 »

šta gotovo nema više?? nema više number six??? :shock: :crybaby: :crybaby:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
-fallen-one-
Ewok
Posts: 32
Joined: 08 Jul 2007, 11:49
Location: 7th Level Of Hell - For Violent and Wicked Ones
Contact:

Re: Battlestar galactica

Unread post by -fallen-one- »

pa ... možeš još pričekat i pogledat THE PLAN, možda tamo ima koja Šestica :D
Image

"Hi, honey. Guess what I did at work today? I wore a bomb. A nuclear bomb in a field of flowers. I could get lucky. Tomorrow I could have a bigger bomb. I could kill... more people. Maybe innocent people. Children, maybe." - John Crihton
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Battlestar galactica

Unread post by LordShaper »

I to ne bilo koja: napokon će biti objašnjen onaj wtf? nestanak Shelley Godfrey :zubo:
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Battlestar galactica

Unread post by writer16 »

-fallen-one- wrote:pa ... možeš još pričekat i pogledat THE PLAN, možda tamo ima koja Šestica :D
do tell more about this THE PLAN :happy1: :happy1: :happy1: :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Battlestar galactica

Unread post by writer16 »

pogledao finale i sve to zadovoljan sam većinom ali samo nisam zadnjim obračunom s 'sajklonsima'. to mi nije jasno uopće. ak mi može netko objasniti bio bih veoma zahvalan :D
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Battlestar galactica

Unread post by niniane »

Ne može objasniti ovdje jer masa ljudi još nije gledala i ne žele nikakve spojlere :D
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
writer16
Ancient
Posts: 653
Joined: 19 Nov 2005, 22:32

Re: Battlestar galactica

Unread post by writer16 »

niniane wrote:Ne može objasniti ovdje jer masa ljudi još nije gledala i ne žele nikakve spojlere :D
ak nije problem na pm bio bih jako zahvalan :zubo: :zubo:
Inside Every Living Person Is A Dead Person Waiting To Get Out
Terry Pratchett
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Battlestar galactica

Unread post by Izitpajn »

Ima li itko ideju što piše na Starbuckinom Viperu? Završava na "oster", vjerojatno fali "T", ali što još?
User avatar
LordShaper
The Q
Posts: 1063
Joined: 02 Jan 2008, 14:15

Re: Battlestar galactica

Unread post by LordShaper »

Gdje na Viperu? :zbunj:

pasionirani obožavatelj sam ali pojma nemam na što misliš...
Proud member of "Ireini najdraži ne-purgeri"

...and then Buffy staked Edward. The End
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Battlestar galactica

Unread post by Ire »

LordShaper wrote:Gdje na Viperu? :zbunj:

pasionirani obožavatelj sam ali pojma nemam na što misliš...
to je vjerojatno zato što nemaš privilegiju - kao neki - koristiti projektor pa ne možeš vidjeti svaku i najmanju pifdariju poput ove
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Battlestar galactica

Unread post by Izitpajn »

Vidi se i na ekranu.

U međuvremenu sam otkrio. Nije ništa tipa "(T)OSTER" nego jednostavno "(N)O STEP", dakle krivo sam vidio, nije R nego P (što inače piše na svakom Viperu s prednje strane)...

Inače, žena i ja smo počeli to gledati prije nekoliko tjedana, sad smo taman došli do dijela kad je HTV to prebacio u ranonedjeljni termin i sad ćemo napokon krenuti s epizodama koje nismo gledali. Mogu reći samo da sam postao službeni fan ove serije. Da nisam škrt kao što jesam, vjerojatno bih preko interneta naručio pilotsku uniformu i u njoj dolazio na konvencije.

Okej, možda ne bih jer se ne volim cirkusirati na takav način, ali sad planiram pogledati po internetu ima li kakav ozbiljan BSG fan community da mu se priključim. Naravno, tek kad odgledamo sve jer sam ovako, surfajući uokolo, naletio na tri dosad nepoznata Sajlonca za koja još ne znam službeno. A pazio sam :x
User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Battlestar galactica

Unread post by niniane »

Izitpajn wrote:jer sam ovako, surfajući uokolo, naletio na tri dosad nepoznata Sajlonca za koja još ne znam službeno. A pazio sam :x
Ouch... :(
... characters, personalities, stories and larps...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Battlestar galactica

Unread post by Izitpajn »

...što je onda izazvalo efekt da me zabole tko su Sajlonci zato jer serija nije toliko briljantna zbog scenarističkog komercijalnog natezanja špage "UUuuu, tko bi mogao biti toster, doznajte najbolje čuvanu tajnu u svemiru", nego zbog režije, likova, muzike.

A sad, kad znam tko su, više me zanima na koji način će otkriti tko su i kakvu će facu napraviti kad doznaju jer od ta tri dva nema šanse da znaju tko su i što su...

A, iskreno, da nisam ovako doznao, kad bi se pojavilo u seriji, sasvim je moguće da bih u trenutku objave odmahnuo rukom i rekao "Ma daj, nemojte me zajebavat..." Negdje sam pročitao, ili mi je netko rekao, da naakon pola serije još nisu ni odlučili tko će biti zadnjih pet pa su onda išli napikavati, "ajde neka bude on, on i ona". Mislim, jebo takvu motivaciju likova...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Battlestar galactica

Unread post by Izitpajn »

...a da ne govorim o drugim spojlerima na koje sam naletio uokolo... Najprije ovdje na forumu, a onda i kad sam provjeravao jel mi rade webizode iz 3. i 4. sezone, ono, spojlerčina u prvoj sekundi najave...

Jebote, čovjek koji sa zakašnjenjem gleda seriju se fakat mora isključiti iz života ako oće stvar pogledat linearno...

Doduše, to ništa ne znači. Neke epizode koje sam sad gledao drugi put su mi još bolje nego prvi put.
Post Reply