Battlestar galactica

Rasprave o SF serijama

Moderator: TB

Forum rules
Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Krvoje wrote:Inače, otpočetka mi je fora kamera i one fore sa zoomom, u svemiru primjerice...
Meni isto. Kad je počela serija to mi je bio najveći gušt. Pogotovo kad je space fight. :headbang:
Krvoje
Jedi Master
Posts: 231
Joined: 19 Oct 2006, 19:00

Unread post by Krvoje »

Ire wrote:mora se samo umrijeti :poguzi: :mod:
Neš ti pedagogije :o

lol :oops: :oops: ja gledam kaj sam to opsovao od 14 slova pa se sjetim.

Pardon, htio sam reć "čekat reprize na ljeto".

@propos kamere - Uspješno ubija eventualne nedostatke cgi-ya
-Bllaa!-
Yama yo, yama yo
Yama yo, yama yo
Yama wa ikite iru!
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

nego izitpajne, os da ja tebi n.....m galactice? mislim, cekat da hatevej pusti sve je bol. a mogu ti i nesto trece dodat :)
Blood for the Blood God!!

engi
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Ma ne, ovako je okej, uhvatio sam ritam, a kad bih dobio sve na cedejima, pogledao bih sve u tjedan dana, a onda bih se tresao od apstinencijske krize dok ne bi nasnimili nove epizode... i dok mi ih ti ne bi ispržio...

Hej, čekaj malo, pa ti na to i računaš :shock:
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

jbt wrote:nego izitpajne, os da ja tebi n.....m galactice? mislim, cekat da hatevej pusti sve je bol. a mogu ti i nesto trece dodat :)
LJudi nemojte ovakve razgovore voditi na javnim mjestima :mod:
Imate pm za to :D
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Nek' idu u pizdu materinu! Ova epizoda je bila sasvim u redu (malo smušeno i neobjašnjene stvari koje bih volio da su objašnjene, ali ne jako bitno), i onda stave onakav klifhenger! Što ne bi bilo tako loše kad ne bih znao:
1. da drugi dio neće opravdati napetost koja se stvorila, to jest da će antiklimaks biti vrlo, vrlo antiklimaktičan
2. da za tjedan dana već neću zaboraviti što je bilo, ili će me bar proći želja da vidim što se dogodilo odmah, sad! Jebemu, od potencijalno odlične akcije napraviše teaser za nabijanje cijene reklama...
User avatar
jbt
Mrgud
Posts: 889
Joined: 13 Jul 2005, 11:16
Location: Zg, Ri, Vž
Contact:

Unread post by jbt »

jel ti itko rekao da je to 3parter? tako da se spremi na jos jedan cliffhanger
Blood for the Blood God!!

engi
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

JA nisam izdržao i nabavio cijelu drugu sezonu koju sam pogledao u roku od 24 sata tako da nemam više mogućnost komentara :D
User avatar
Miles
Ancient
Posts: 776
Joined: 25 Feb 2005, 16:01
Location: sarajevo

Unread post by Miles »

Baphomet wrote:JA nisam izdržao i nabavio cijelu drugu sezonu koju sam pogledao u roku od 24 sata tako da nemam više mogućnost komentara :D
He, he! Znam taj osjećaj. Sjedneš da pogledaš jednu epizodu i onda shvatiš da je prošlo nekoliko sati, a umjesto jedne pogledaš njih 5.
A onda shvatiš kako nemaš šta da gledaš idućih nekoliko dana :x
Baphomet
Ewok
Posts: 42
Joined: 20 Aug 2006, 12:07
Contact:

Unread post by Baphomet »

Miles wrote:He, he! Znam taj osjećaj. Sjedneš da pogledaš jednu epizodu i onda shvatiš da je prošlo nekoliko sati, a umjesto jedne pogledaš njih 5.
A onda shvatiš kako nemaš šta da gledaš idućih nekoliko dana :x
Vraga 5, pogledao sam ih sve do kraja 2. sezone pa sam se predozirao. Nakon toga sam sanjao kako mi sajlonka vadi zub :D

Ali imaš pravo, sad nemam šta gledati :dontknow:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Baphomet wrote:Nakon toga sam sanjao kako mi sajlonka vadi zub :D
... a onda si išao slušati "Nervoznog poštara" :drunken:
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

zadnji nastavak je potpuno bespotreban bio... ama bas nista se nije rijesilo, a niti posebno zakompliciralo, jednostavno 45 minuta praznog hoda...
nema me.
User avatar
Belzebubbles
Ancient
Posts: 840
Joined: 16 Feb 2007, 00:52
Location: zgri

Unread post by Belzebubbles »

Ovaj zadnji nastavak je bio potpuno razočaranje. Epizoda koja je trebala dobiti intenzitet na space fightu, završila je mlako a sam fajt je prikazan prilično loše. Deus ex machina u liku bjonde sajlonke me baš i nije oduševio. Pothranjena dama mahne štapićem (u ovom slučaju gan) i sve završi lijepo i sretno.
Cccccc....
User avatar
Hamenaglar
Ancient
Posts: 813
Joined: 25 Apr 2005, 20:05
Contact:

Unread post by Hamenaglar »

Belzebubbles wrote:Ovaj zadnji nastavak je bio potpuno razočaranje. Epizoda koja je trebala dobiti intenzitet na space fightu, završila je mlako a sam fajt je prikazan prilično loše. Deus ex machina u liku bjonde sajlonke me baš i nije oduševio. Pothranjena dama mahne štapićem (u ovom slučaju gan) i sve završi lijepo i sretno.
Cccccc....
slazem se.
nema me.
Post Reply