Dakle, kako ste došli ovamo?

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

Kako ste došli do NOSF-a?

Preko SFere (dakle, na poziv/preporuku nekoga za koga znam da je SFeraš ILI preko SFerinog sajta)
5
14%
Na poziv/preporuku nekoga za koga znam da nije SFeraš
4
11%
Na poziv/preporuku nekoga za koga ne znam je li Sferaš
2
6%
Došao sam prije SFere
3
9%
Ja sam SFeraš, ali došao sam prije SFere
3
9%
Došao sam sa SFerom
1
3%
Sam sam pronašao ovaj forum (molim elaborirati)
17
49%
 
Total votes: 35

User avatar
Aranel
Pa'u 10. razine
Posts: 466
Joined: 05 Oct 2003, 15:20
Location: Istočna Anarhija
Contact:

Unread post by Aranel »

:tard: nekako se osje?am krivom za ovu raspravu...

jel to zapravo bitno tko je odakle i kako je nakliko NOSF? mislim, kakve veze ima koliko je Sfera doprinijela ovom forumu. ovaj forum je postojao i prije nego što se sfera pridružila, i da sfera ima svoj forum, ovaj bi i dalje postojao jer nije klupski nego SFovski!!
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

:iconbiggrin: :iconbiggrin: Što ste poludili svi skupa? Neki virtualni trip kruži nosf-om a samo ja sam imun? :x

Vidim da neka krizna situacija vlada... možda je najbolje da svaki juzer otvori svoj vlastiti forum, pa ?emo imati fandom s najve?im brojem foruma po glavi fana na svijetu :headbang: Ali bar se ne?ete sva?ati oko toga tko je doveo više juzera i "?iji" je forum.

Ina?e, super da je ova diskusija u podforumu "dobrodošli" tako da svaki novopridošli korisnik odmah prvo tu pogleda i zaklju?i da je došao na forum koji je pred raspadom. :mrgreen:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Aranel wrote::tard: nekako se osje?am krivom za ovu raspravu...
Zašto ti, zaboga???? Ne, koliko se meni ?ini, ti nit' luk jela, nit' luk mirisala :)
jel to zapravo bitno tko je odakle i kako je nakliko NOSF? mislim, kakve veze ima koliko je Sfera doprinijela ovom forumu. ovaj forum je postojao i prije nego što se sfera pridružila, i da sfera ima svoj forum, ovaj bi i dalje postojao jer nije klupski nego SFovski!!
Ne, ni u kom trenutku nisam tvrdio da je bitno. Jednostavno, ja sam radoznala osoba, u jednom trenutku mi je palo na pamet da postavim tu i takvu anketu i onda sam je postavio. Onda su to neki krivo shvatili. I otvoriše se dveri kaosa i uništenja.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zoran wrote:Ina?e, super da je ova diskusija u podforumu "dobrodošli" tako da svaki novopridošli korisnik odmah prvo tu pogleda i zaklju?i da je došao na forum koji je pred raspadom. :mrgreen:
Pa jel vidiš što mi piše u sigu? :evil2:
ban

Unread post by ban »

Zoran wrote: Ali bar se ne?ete sva?ati oko toga tko je doveo vi[?]e juzera i "?iji" je forum.
Pa sta ti oces. Ti si svoj najbrze rasteci forum vec napravio.
Zoran wrote:Ina?e, super da je ova diskusija u podforumu "dobrodo[?]li" tako da svaki novoprido[?]li korisnik odmah prvo tu pogleda i zaklju?i da je do[?]ao na forum koji je pred raspadom. :mrgreen:
Yeah, you wish.
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Unread post by MadDog »

ire wrote:
MoĹžda (eto to ja ?itam izme?u redaka, a ti mi reci da ne znam ?itati) stoga da se dokaĹže blesava i nepotrebna ?injenica kako je, eto, gro ?lanova iz Zagreba, i da je od tog dijela Zagrep?ana gro njih upravo - sfera[?]i...
ja mislim da je to totalno pogre[?]na pretpostavka
i tu si trebala stati, jer kao [?]to je moja pretpostavka posve pogre[?]na, ono [?]to ti dalje pi[?]e[?] nebi niti pas (ma niti moja dva) s maslom (koje btw ne vole) pojeo!

Napominjem da sam pisao:
da se dokaĹže blesava i nepotrebna ?injenica
pa stoga ono dalje nema veze i jo[?] lijepo ?ovjeka proglasi[?] dotepencem...

Tko je sad velikozagreba[?] u cijeloj toj pri?i?

sja[?]ite mi vi[?]e s tim "zagreb je kriv za sve". zagreb je grad ko i svaki drugi u hrvatskoj. i tu se jednako te[?]ko Ĺživi ko bilo gdje u hrvatskoj. to [?]to sam se u zagrebu rodila i [?]to tu Ĺživim ne osje?am se privilegiranom, niti smatram da bih trebala biti. boli me ona stvar za politiku, dinamo i hajduk, volim jednako medvednicu ko i more ko i osijek koji mi je priraso srcu ko i varaĹždin gdje sam se uvijek osje?ala ko doma .. jel moĹžemo prestat s tim regionalnim glupostima i vidjet ove ankete ko ono [?]to jesu, bez "?itanja izme?u redova" - obi?ne ankete??
Draga ire, sorry, ali neka ovo sad tu bude i cenzurirano, ali moram:
jebi ga oti[?]la si totalka nekud kvragu pa natrag.
Tko je spominjao, barem na ovoj raspravi, bilo kakve regionalizacije?
Tko je spominjao kako se gdje Ĺživi?
Tko je spominjao, zaboga, nogomet?
Tko je govorio o tome koji grad/kraj vi[?]e ili manje voli?

A "?itanje izme?u redova" je zato jer Izitpajn kaĹže [?]to Ĺželi utvrditi, no, me?utim, negdje u svemu tome moj izvitopereni paranoidni "um" nalazi nedostatak motiva, pa ga ja poku[?]avam prona?i.

Da je Izitpajn napisao "Ĺželim to i to, e da bih saznao to i to" ili "ono i ono" svih ovih rasprava ne bi bilo.
No, na kraju balade, s obzirom na vru?u raspravu koja se rodila i iz predankete i iz ankete razvidno je kako je samo re?eno "[?]to" ?e Izitpajn u?initi, a "za[?]to" je negdje ispalo tijekom pri?e.

Iz sadrĹžaja ove ankete je razvidna jedino SFera.

A nikako i niotkuda se ne vidi za[?]to... no, sad ?u ja opet, u nedostatku Izitpajnovog mogu?eg odgovora, re?i:
-Najvjerojatnije iz dosade, ili zbog nesanice - sjeo Izitpajn da nas prebroji, e da bi lak[?]e zaspao.
ja sam za bratstvo i jedinstvo :)
:scratch: :mrgreen: :iconbiggrin:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
ban

Unread post by ban »

Zoran wrote:moĹžda je najbolje da svaki juzer otvori svoj vlastiti forum, pa ?emo imati fandom s najve?im brojem foruma po glavi fana na svijetu :headbang: Ali bar se ne?ete sva?ati oko toga tko je doveo vi[?]e juzera i "?iji" je forum.
Da si ti Krusvar slijedio princip kojeg ni ja ne razumijem, ti bi otvorio podforum svojeg shopa na nosf-u. Ne, za razliku od SFere, vi ste napravili svoj forum kao i GAIA koja btw. ima 100 korisnika i pet sest tisuca postova, a postovi i cijeli threadovi se na tom forumu brisu svakodnevno kao dio moderatorske politike da se ne gomilaju nepotrebni postovi. I je li to mnozenje tema i threadova smanjilo broj posjecenosti bilo kojeg foruma? Nije. To je zato sto forum ne cine teme i threadovi nego ljudi. Forum nije hrpa koda nego je zajednica ljudi.
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Prema mojim zapaĹžanjima (i ne samo na ovom forumu) Izitpajnu je jednostavno u zadnje vrijeme doga?a da ?im on stavi negdje neki poll, svi juzeri uzbude se i posva?aju. Ne verujem da ?objek ima namjeru izazivati takvu reakciju, to je verojatno samo utjecaj lo[?]eg vremena i drugih svemirskih pojava. Zato ?u , u cilju smirivanja situaciji otvoriti neki dubokoumni topic da zaposlim va[?]u ma[?]tu (samo da jo[?] smislim naslov...)

L.C.
At last, the stars are finally right...
User avatar
Sandman
Ancient
Posts: 746
Joined: 28 Oct 2004, 09:26
Location: Republika P

Unread post by Sandman »

Sve me hvata toplo oko srca od ovolike ljubavi.
:angel:
ban

Unread post by ban »

Izitpajn wrote:Znanje je mo?, a ako netko svjesno bira neznanje, pa, njemu ?e se obiti o glavu, ne?e meni.
Opa, znaci moc hoces. May the force be with you!
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Dagon wrote:Prema mojim zapažanjima (i ne samo na ovom forumu) Izitpajnu je jednostavno u zadnje vrijeme doga?a da ?im on stavi negdje neki poll, svi juzeri uzbude se i posva?aju.
Pa to je ono, ljudi ne vole kad ih se nešto pita :x
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Sandman wrote:Sve me hvata toplo oko srca od ovolike ljubavi.
:angel:
Pazi da ne prokuha :)
User avatar
Dagon
The Q
Posts: 1044
Joined: 14 Jul 2004, 18:15
Location: Istria/R'lyeh

Unread post by Dagon »

Izitpajn wrote:
Dagon wrote:Prema mojim zapaĹžanjima (i ne samo na ovom forumu) Izitpajnu je jednostavno u zadnje vrijeme doga?a da ?im on stavi negdje neki poll, svi juzeri uzbude se i posva?aju.
Pa to je ono, ljudi ne vole kad ih se ne[?]to pita :x
To ?emo vidjeti, Upravo sam zapo?ela na drugom threadu znanstveni (recimo) pokus. ;)

L.C.
At last, the stars are finally right...
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

ban wrote:
Zoran wrote: Ali bar se ne?ete sva?ati oko toga tko je doveo više juzera i "?iji" je forum.
Pa sta ti oces. Ti si svoj najbrze rasteci forum vec napravio.
Naravno. I ponosim se njime. Tamo se barem prepucavamo oko nekih zabavnih i smiješnih stvari a ne oko regionalno/forumsko/vlasni?ko/pravnih odnosa. Stvar je u tome što je Game Master forum MORAO nastati zbog potreba Game Mastera i sad kad ga ve? imamo trudimo se da bude što bolji.

Iako, moram priznati da ve? tjedan dana ne raste... ustalio se na malo preko 100 postova dnevno :scratch:

Ali to je sve offtopic. Poanta je da ova atmosfera "šta vi tamo iz Sfere da ko je koga prvi doveo" lagano smrdi.
Post Reply