Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

User avatar
niniane
Vampiruša
Posts: 2364
Joined: 14 Aug 2006, 11:05
Location: somewhere over the rainbow...

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by niniane »

Azagtoth wrote:So, may this forum lives long and fruitfull and prospers boldly throughout cyber-empire.
Ovo je kao stvoreno za the best of the best ovog foruma :D

Velkam :cheers:
... characters, personalities, stories and larps...
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by MadDog »

Azagtoth wrote:Ti , cupavi, tebe znam odnekud!?
Ajmo licne! :zubo: :lol: :occasion9: :vrag:
Grmblfgrhfrfkrlj... :scratch: ...jup... znaš me... (nažalost?)

Azagtoth i ja se znamo još iz vremena useneta... čovjek me prati u stopu... rekao bih da mi je sjena... malo uvrnuta... čak me i plaši... :zbunj: :help: :mda: :ninja:
Šalu na stranu, :D :cheers: :occasion9:
Dobrodošao natrag ispisniče,... i vidimo se u BF 2142... nadam se da ćemo biti na suprotnim stranama... :lol:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
MadDog
Ancient
Posts: 646
Joined: 21 Nov 2003, 10:14
Location: S onu stranu komandnog prompta
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by MadDog »

niniane wrote:
Azagtoth wrote:So, may this forum lives long and fruitfull and prospers boldly throughout cyber-empire.
Ovo je kao stvoreno za the best of the best ovog foruma :D

Velkam :cheers:
Yup, a po pismenosti spada u nešto između "Would you translate me to the other page of the street" i "All your base is now belongs to us"... :zubo: :lol: :zubo: :lol: :vrag:
"Zapravo najbolji dokaz da postoji inteligentni život u svemiru je da ga mi još nismo pronašli" by Nessa
Hic blog hic salta
Azagtoth
Ewok
Posts: 14
Joined: 30 Nov 2003, 22:05
Location: Croatia

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Azagtoth »

No, dobro sada kad sam privukao dovoljno paznje ...Hvala na paznji?HEH,HEH... :vrag: :D :headbang: :novi:
mala2
Ewok
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2009, 10:58

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by mala2 »

Bok ja sam mala,imam 20 godina i imam jedan prijedlog za vas. vidim da ste poprilicno forum samo za nešto i da ste slabo aktivni pa sam vam stoga htjela predloziti da ujedinimo snage i da nam se svi pridruzite na

http://friendship.niceboards.net/

forum je star 8 mjeseci, ima preko 500 registriranih clanova i oko 300 000 postova i preko 7000 tema i puno podforuma. uostalom procjenite sami pa odlucite.

Dobrodošli ste kod nas. također imamo podforum fantasy,i SF.
Imamo stvarno veliki izbor podforuma i tema,nadam se da se vidimo tamo.

Pozdrav :hallo: (pročitala sam pravila foruma,nadam se da se ne ljutite radi linka,to je free forum)
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

:lol2:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

Okej, sad sam malo pogledao taj forum i htio bih još nešto dodati:

:lol2:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

Mislim, pazi url: FRIENDSHIP.NICEFORUMS.net...

Happy Tree Friends, anyone? :lol:
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

E, al fakat mi uljepša dan... Ne mogu se prestati smijati... :lol2: :lol2: :lol2:
mala2
Ewok
Posts: 2
Joined: 01 Sep 2009, 10:58

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by mala2 »

u svakom slučaju je aktivniji nego ovaj,ahahahaha,ni ja se ne mogu prestati smijati :D
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Ire »

kvaliteta nad kvantitetom :kava:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

Ma gle, ajde nemojte se sad tu prepucavati, svatko ima nešto što mu se više ili manje sviđa i svatko može na onaj forum koji mu više odgovara, a tko god želi može i na oba. Ono što mi je bilo smiješno je što Mala nije shvatila da je ovo specijalizirani forum na koji ljudi dolaze jer ih zanima specifična tema, dok je njezin forum općenit sa širokim rasponom tema namijenjen isključivo druženju. (Iako, nije mi jasno koja je onda razlika između toga i, recimo, Forum.hr, ali dobro, nek' se ljudi druže, nema veze).

A da malo smirim tenzije i zlu krv, mogu te uputiti dalje. Otprilike znam ukuse i sklonosti dosta ljudi po ovom i sličnim forumima i postoji jedan koji je također orijentiran na SF, ali i na puno šire stvari i možda bi tamo mogla naći više zainteresiranih za vaš način druženja. Pogledaj na http://znaksagite.com/diskusije, tamo se također okupljaju ljudi koji su relativno prijateljski raspoloženi i ponešto širih interesa nego mi ovdje, a, koliko znam, i administratori su otvoreni za suradnju i razmjenu linkova. Osim toga, i na prvi pogled ćeš vidjeti da je raspon tema tamo puno širi nego kod nas pa ćeš možda naići na plodnije tlo nego ovdje.

Jedino nisam siguran kakva je koncepcija vašeg foruma, vidio sam da imate odjeljak "Lijepa naša" pa pretpostavljam da ste orijentirani isključivo na ljude iz Hrvatske, a ovo je pretežno srpski forum. Međutim, kao prvo, valjda internet i služi tome da se upoznaju ljudi s različitih meridijana (pa makar susjednih), a kao drugo, tamo ima i dosta Hrvata (ekipa je dosta tolerantna pa se gotovo nikad ne zakače po nacionalnoj osnovi, a ako netko i provocira, brzo ga smire) pa, ako ništa drugo, možda će njih zanimati vaš forum.

Eto, nadam se da sam pomogao, želim vam sreću u daljnjem radu i oprosti zbog prve reakcije, zbilja mi se učinilo da si potpuno fulala temu, ali dobro, možda i griješim. Internet je dovoljno velik za sve ;)
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Ire »

Izitpajn wrote:Ma gle, ajde nemojte se sad tu prepucavati, svatko ima nešto što mu se više ili manje sviđa i svatko može na onaj forum koji mu više odgovara, a tko god želi može i na oba
ja samo u svoje ime odgovaram na argument "u svakom slučaju je aktivniji nego ovaj" jer preferiram kvalitetne rasprave. a bezobrazluk da netko dođe na jedan forum i reklamira svoj forum s riječima vaš forum niš ne valja, dođite k nama, bolje da ne komentiram dalje. bat dec mi, samo sam vlasnik ovog foruma, emotivne rekacije su za očekivati od mene. uglavnom, prepucavanja neće biti, svoje sam rekla.
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4030
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: Njubiji, dobrodošli, predstavite nam se :)

Unread post by Izitpajn »

E baš si mrgud...

Dont vori, bi hepi :dum:
Post Reply