Way of the Terminus

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote:

Mogli bi se, znam da su durgi dechki iz Rijeke imali vech poveche gaming happeninge u Rijeci - jedne od vechih u HR...

Ili se varam..? O.o ???
Ne znam, ne pratim te kompjutorske scene. On je govorio o nekim stotinama ljudi, nisam čuo da se takvo štogod ikad održalo u Rijeci - ali opet, kažem, ne pratim.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Hm. Mislim da je, mislim da je...

Nisam siguran, mislim da je noch prije neshto bio radio... Nosio neke stolove...


No opet - ne znam dva dana nisam spavao, stoga... ^^

To jest - jesam, ali na stolu kada je bila projeckija onog trash filma sa subote na nedjelju...

Ok. My bad ako sam u krivu. No harm done - sincerely I hope so.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ne znam, ne pratim te kompjutorske scene. On je govorio o nekim stotinama ljudi, nisam čuo da se takvo štogod ikad održalo u Rijeci - ali opet, kažem, ne pratim.
ne. Trading Car game 'n stuff.

Ti heppenninzi su bili veliki u Rijeci. Najvechi u HR, ako se ne varam, a Rijeka je imala najbolje igrache dotichnih u HR - ako se ne varam.

Ovdje nije rijech o Gandalfu/Zhimirchu 'n stuff. On je pricha za sebe.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

HVALA SVIMA KOJI SU NOSILI STOLOVE!
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote:
Ne znam, ne pratim te kompjutorske scene. On je govorio o nekim stotinama ljudi, nisam čuo da se takvo štogod ikad održalo u Rijeci - ali opet, kažem, ne pratim.
ne. Trading Car game 'n stuff.
Ah, meni je govorio o računalima. On je, naime, tada bio - a možda je i sada, aktivan pri nekom takvom igralačkom portalu i htio je taj gaming event napraviti kao "reunion" korisnika tog portala (zajedno sa svim drugim zainteresiranima), plus je tu trebala bit i neka muzika (ne znam više jel DJ-i ili bendovi), neki sponzori i svašta. Uglavnom, nešto veliko.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Ok, ok... ^^" Kao shto rekoh, prichali ste o planovima, a ja sam shvatio da su oni u tijeku, predma si mi rekao da je on imao planove, pa nishta od toga.

Poznavajuchi njega - ne vjerujem da ih je odbacio...

Kao shto rekoh - sorry na pogrešci. Greška u komunikaciji...
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Zoran
The Q
Posts: 1913
Joined: 08 Aug 2003, 21:11

Unread post by Zoran »

Jan Digoel Anthalion wrote: Kao shto rekoh - sorry na pogrešci. Greška u komunikaciji...
Ma nema beda...
Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Terminus »

Evo da sad i ja kažem koju xD

Rikon 2005 pomagao sam koliko sam mogao (nošenje klupa, stavljanje plakata na Drenovu i svoju OÅ  i srednju, i čuvanje Stream kad je bila ubijena), i ideja za gaming okupljanje je stajala dok je stajao CRO-Gaming... no došlo je do promjena, spajanja sa HCL-om i sl što tad još nisam mogao predvidjeti, pa mi se raspali planovi...

Å to se tiće ovog zadnjeg Rikona - nisam ništa učinio, bio sam samo posjetitelj, kao i 90% ostalih, dakle tu nema nikakvih creditsa za mene xD

A što se RMA-a tiće - tu sam bar predsjednik, podpredsjednik je osoba kojoj apsolutno vjerujem, a i tajnica je osoba kojoj vjerujem (Alpha Orionis) dakle tu neće biti neočekivanih spajanja i promjena na koje nemam utjecaja, a samim time ovdje će stvari teći više kako su planirane :mrgreen:
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

čuvanje Stream kad je bila ubijena
Od alkohola..? :drunken: :lol:
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Terminus »

yup...

zoran - što se tiće DJ-a to je trebao biti DJ Anthrax koji je također bio admin tog gaming portala, no kao što sam rekao - bilo je izmjena u HCL-u (tadašnjem CRO-Gamingu) pa su mi svi planovi propali

EDIT: Dosta o stolovimaaaa!! XD
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

To sam i mislio. S Anthraxom sam se kasnio ja chuo, i kazhe da bi mogao neshto slichno - kao shto je bila tvoja ideja - organizirati u Zagrebu. Ili kako vech.


Ovo s DJ-ing za plesnu glazbu i bendovima za headbanging, je isto bila moja ideja... No...

Trebam vidjeti. Znam dau ZG-u ima dosta DJ-eve koji su manganime fanovi... Damn - pa nedavni AstroDisco happening u ZG-u je imao AstroBoya[manganime poznat lik] kao zashtitini znak...

- edit -
Ovo s DJ-ing za plesnu glazbu i bendovima za headbanging, je isto bila moja ideja... No...
U smislu da mi je ista ideja pala na pamet, neshto poslije tebe...
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

E da!

Ȓovječe - pa ti si zaboravio rechi da pishesh Fantasy knjigu!

Damn! A bash sam ti i rekel da objavish djelove tu - pa da ljudi ocjene...

Daklem.

Armagedon. I to jako klišejast - namjerno.

Heh. Vidjet ćemo da li zbilja Term to radi namjerno radi efekta, pa da napravi nešt totalno različito, ili šta već.

Ak sam dobro shvatil, knjiga je full ozbiljna, kao i većina fantsaya uostalom...

Iako...

Da sam ja na tvom mjestu - Term - ja bi ih ishao u parodiju, kao npr Prattchet & Gaiman u jednoj od svojih kratkih priča / novela objavljenih u Futuri [Ne mogu se nikako sjetiti imena novele - da ga hebesh... -__- ] od svojih kratkih priča / novela.

Ono.. Klisjeh za klishejem - i taaaakvo pranje i ismijavanje istih...

Da da... Gaiman & Pratchett... Stvarno su se nashli... :lol:

Da skratimo!

Poslao sam ti i PM, no kako si ti svakakav - mozžda ga previdiš, pa onda ovak...

Postaj bar koji sječak iz knjige u radionicu! XD

Damn! Da bar imam vremena kao i ti - i ja bi nekog vraga napisao...

Noh... mah. Postaj!
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Jan Digoel Anthalion wrote:Postaj bar koji sječak iz knjige u radionicu! XD
samo ne u radionicu nego u Ȓiča miča ;)
Terminus
Ewok
Posts: 6
Joined: 27 Nov 2006, 22:10
Location: Rijeka
Contact:

Unread post by Terminus »

Jan Digoel Anthalion wrote:E da!

Ȓovječe - pa ti si zaboravio rechi da pishesh Fantasy knjigu!

Damn! A bash sam ti i rekel da objavish djelove tu - pa da ljudi ocjene...
Well, očito mi je promaklo xD
Jan Digoel Anthalion wrote:Daklem.

Armagedon. I to jako klišejast - namjerno.
Klišejasta je ideja rata Raja i Pakla, ali ubacujem poprilično vlastitih modifikacija i naravno drugačiji kraj (ne mora dobro uvijek pobjediti, zar ne? :P )
Jan Digoel Anthalion wrote:Heh. Vidjet ćemo da li zbilja Term to radi namjerno radi efekta, pa da napravi nešt totalno različito, ili šta već.

Ak sam dobro shvatil, knjiga je full ozbiljna, kao i većina fantsaya uostalom...

Iako...

Da sam ja na tvom mjestu - Term - ja bi ih ishao u parodiju, kao npr Prattchet & Gaiman u jednoj od svojih kratkih priča / novela objavljenih u Futuri [Ne mogu se nikako sjetiti imena novele - da ga hebesh... -__- ] od svojih kratkih priča / novela.
Vrlo sam loš u pisanju parodija, plus što parodije ne možeš shvatiti ozbiljno... Dok ja više volim ako se moja djela mogu tako shvatiti (pogotovo ako sam samo na čitanje mitoloških knjiga i sl potrošio 2 godine kako bih sakupio sav info da mogu pisat o tome)
Jan Digoel Anthalion wrote:Postaj bar koji sječak iz knjige u radionicu! XD
Budem, kad uhvatim vremena xD
Post Reply