PRAVILA PONAŠANJA NA FORUMIMA

Mjesto gdje se novi korisnici mogu predstaviti i upoznati sa stari(ji)ma
Pravila ponašanja, bonton i slično, za neznalice

Moderator: Ire

User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

PRAVILA PONAŠANJA NA FORUMIMA

Unread post by Ire »

da, da, znam, pravila postoje da bi se kršila, no bilo bi lijepo kad bi se barem neka pravila slijedila ...

:palica: Bez vrijeđanja korisnika. Rasprave, sučeljavanja, razmjene i suprostavljanja mišljenja u svakom su slučaju dobrodošli, no na jednom civiliziranom stupnju.

:pottytrain5: Neće se tolerirati korisnici koji će vrijeđati druge korisnike na osnovu rase, nacionalnosti, etničke pripadnosti, jezika, religije, spola, društvenog porijekla, socijalnog položaja i slično. Ako nakon upozorenja moderatora i administratora korisnik nastavi vrijeđati, atomatski dobiva trajno isključenje s foruma.

:off: Mole se korisnici da se drže teme. Ukoliko korisnici skrenu s teme, moderatori ih mogu upozoriti da je rasprava OFF TOPIC. Ukoliko korisnici ustraju raspravljati OFF TOPIC, moderator može rascijepiti temu na dva dijela i novu temu staviti u primjeren podforum ili, ako je rasprava na bilo koji način neprimjerena, zaključati je i baciti na Smetlište.

:mod: Poruke treba slati u odgovarajuće podforume prema temi. Poruke poslane u pogrešan podforum moderatori će premjestiti u primjeren.

:nebu: Zabranjeno je objavljivanje, slanje, razmjena i promoviranje sadržaja koji su zaštićeni autorskim pravom, a dobavljeni su nelegalnim putem.

:mda: Zabranjeno je promoviranje zarade putem lanaca sreće i sličnih piramidalnih sistema.
Last edited by Ire on 08 Mar 2007, 09:20, edited 6 times in total.
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Lance sreÄ?e ne mora?? ni posebno zabranjivati - ionako su ka??njivi.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

no to nije spriječ?ilo neke da ih svejedno postaju :;
Instant Geek. Just Add Coffee.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Nu, da...
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

Molio bih nove juzere da pročitaju (i shvate) sva ta silna pravila!!!
Posebno pravila 1-5. ;)

Hvala.
:wave:
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Ako misliš na dretvu o čituckanju koja je otišla u analizu Gatalovog genoma... No, da. To je zbilja trebalo izmjestiti u SFerin podforum.
User avatar
Bahod
The...
Posts: 1584
Joined: 02 Aug 2005, 21:37
Location: ZG
Contact:

Unread post by Bahod »

ma ne pa to je normalno ljudi se zapričaju
nije nikakav problem premjestiti razgovor
potaknut sam postanjem linkova za nelegalan download filmova, knjiga i inih stvari
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Bahod wrote: potaknut sam postanjem linkova za nelegalan download filmova, knjiga i inih stvari
Aaah! To je, dakle, to.
Jan Digoel Anthalion
Hani
Posts: 98
Joined: 21 Sep 2006, 21:17
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Jan Digoel Anthalion »

Sorry. Neće se ponoviti.
Zadnje sam slušao na svom kompu, ovo što vidite ispoda:
Image
A bogme, kliknite na ovaj iznad chart i čiča The Anthalion će vas naučiti šta je glazba. Image
User avatar
Zeljko
Ancient
Posts: 768
Joined: 31 Mar 2005, 22:39
Location: Sarajevo
Contact:

Unread post by Zeljko »

nažalost :ocasion: :flower: ;)
Woe be unto him who opens one of the seven gateways to hell, because through that gateway evil will invade the world.
User avatar
Ire
Phd In Horribleness
Posts: 6638
Joined: 04 Aug 2003, 18:51
Location: Zagreb

Unread post by Ire »

Zeljko wrote:nažalost :ocasion: :flower: ;)
:!:
Instant Geek. Just Add Coffee.
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Unread post by Izitpajn »

Zeljko wrote:nažalost :ocasion: :flower: ;)
Pa imate mail i PM.

Što se mene tiče, nemam ništa protiv linkanja piratluka, ali NOSF kao takav bi mogao imati problema. Valjda.
Dagi
Skriboman
Posts: 2320
Joined: 13 Mar 2004, 00:57
Location: Zagreb
Contact:

Unread post by Dagi »

Izitpajn wrote: Å to se mene tiče, nemam ništa protiv linkanja piratluka, ali NOSF kao takav bi mogao imati problema. Valjda.
Više teoretski, no bolje se držati Ustava, međunarodnih ugovora, zakona, podzakonskih akata itd.

Kruži anegdota da se SSSR-u obilo o glavu što nije poštivao strana autorska prava, i to na način da su svi piratizirali sovjetske materijale - a toga je ispalo bitno više nego što je piratizirano u Sovjetskom Savezu. zapravo, bitno više no što je itko očekivao. Eh, tko misli da se ex-sovjetska literatura ograničavala na Demidoviča...
User avatar
Izitpajn
nobody
Posts: 4027
Joined: 10 Nov 2003, 17:42
Location: Sesvete Republjik
Contact:

Re: PRAVILA PONAŠANJA NA FORUMIMA

Unread post by Izitpajn »

Popustio sam napasti i izbrisao korisnika pod nadimkom "Nogobet" zbog spama. Mislim, lijepo je ići okolo i informirati ljude o novim mogućnostima koje se nude na netu, ali nekako mi se čini da reklamiranje nogometnekladionice ne spada na ovaj forum.
Post Reply